Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

440fps + flathop = kulki 0,...?


Recommended Posts

Witam!

 

Jak w temacie, zastanawiam się, czy lepsze będą kulki 0,28 czy 0,30 do 440 fpsów z wmontowanym flathopem.

 

Pozdrawiam!

Sprawdź doświadczalnie, co lepiej będzie latało. Wbrew pozorom, to stary i najlepszy sposób doboru kulek. Każda replika jest trochę inna. Warto więc to sprawdzić:)
Link to post
Share on other sites

To jeszcze się liczy faza księżyca? Cykl miesiączki, ułożenie serwetek na stole i do tego wzór rozsypanej soli?

A na serio pod dość sporą liczbę fps, jakie posiadasz, bierz śmiało 0,30. Przy r-hopie polecałbym cięższe nawet ale tu i takie Ci powinny wystarczyć. 0,28 będą raczej za lekkie, nie wykorzystasz tej prędkosci.

Link to post
Share on other sites

Tak, to zależy od repliki, a także od budżetu. 0,32g też będą okej, ale z tego co wiem tą wagę produkuje tylko Valken, a Valken jest mocno średni. HPA, G&G, Guarder - najlepszy wybór. Ewentualnie Specna, Madbull, Nuprol, 5.95. Jednak G&G i Guarder są imo najlepsze w stosunku cena/jakość. HPA? High end... 440-450fps+flathop, co najmniej 0,3g i najlepiej do dobrej precki. Ale to nie wszystko, tak jak mówiłem wcześniej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Zdecydowanie 0,3 - najlepiej g&g. Używałem takich przy 450fps i zasięg oraz stabilność lotu kulki znacznie lepsza od 0,28.

 

Czej.. Lepszy zasięg? Możesz rozwinąć? Jak zmienił się zasięg między 0,28 a 0,30? Mam podobny problem jak autor postu: flat hop, 440fps, cylinder typ 1 SHS. I paranoje na punkcie tego, że replika ma działać na 105% i ma mieć aplikowane to, co dla niej najlepsze :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dodam coś od siebie. Replika: Krytac Trident SPR MK2, zrobiona na DMR. 460FPS, lufa 6.03 433mm Prometheusa, Flathop (komora Krytac, gumka Prometheus)+ wymiana cylindra itp w GB. Testowałem na G&G 0.28g ale za fajnie nie było. Przerzuciłem się na Airsoft Surgeon 0.3g i było dużo lepiej chociaż na 99% jestem pewny, że do tej mocy 0.32g w moim przypadku byłoby idealne.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...