Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 18C [CYMA]


Recommended Posts

Chyba już ktoś pisał... odcinasz adapter od zasilacza i zarabiasz na standard posiadanej ładowarki. Długo mi taki mix służył, do czasu aż aku popadały totalnie i zacząłem używać Li-Po, które kosztują mniej więcej tyle samo co dedykowany pakiet do tej repliki a są dużo wydajniejsze ;]

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi się ostatnio dziwnie zaciął tak, że nie reagował na spust. Naładowałem batkę i poruszałem kabelkami i zaczął strzelać. :) Ogólnie jestem z niego zadowolony.

Brakuje jedynie ruchomego zamka. Czasami odruchowo chcę przeładować. :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dziś własnie zgubiłem magazynek, nie wiem czy czołgając się czy po prostu w biegu... Ma ktoś jakiś sprawdzony i działający sposób na te wyskakujące magazynki ? Prosił bym o opis i ewentualnie fotki happy.gif

Podklej izolką, i będzie się trzymać.

Maga i tak raczej w boju nie bedziesz zmieniał, chyba że w CQB.

 

Siema.

Próbował ktoś w glocku zamontować tłumik dźwięku? Nie mam pojęcia kto byłby w stanie zrobić przejsciówkę. SF nie podjęła się tego...

 

Tłumika na preclufie do g18c: http://forum.wmasg.pl/topic/114693-preclufa-do-cm030/

Trudno tylko taką preckę dostać - była kiedyś w specu.

 

Konwersja ris: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_133_228&products_id=2176&name=Marui_-_Szyna_RIS_do_G18C

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Po śmierci pakietów zasilających mój elektroGlock poszedł na długo w odstawkę. Nosiłem się z zamiarem sprzedaży, ale zastrzelanej repliki bez baterii ciężko było znależć nowego właściciela.

Ale dzięki Kermitowi serwisantowi z Warszawskiej Cytadeli (i kumplowi z byłego teamu) moja Cyma zyskała nowe życie.

Nowa lufa, nowa sprężyna główna i pakiet zasilający LiPo ( Dualsky es520 7,4V 20c) z mosfetem uczyniły małego CQBowego rzeżnika. Moc nie wzrosła ale szybkostrzelność wzrosła o połowę. Mam wrażenie że kulki też latają dalej (ocena subiektywna bo nie strzelałem z tej repliczki dwa lata).

Moim zdaniem powinna być to jedyna i podstawowa modyfikacja elektroGlocka.

Link to post
Share on other sites

Czyżby dobrze podsłuchali jak mówiłem o wszadzaniu mosfeta do glocka ;]

SIedzi w tylnej, dolnej części chwytu pistoletowego ?

Jak wszystko upchenli w środku to masz teraz zacnego kosiaża do pomieszczeń... druga sztuka i pożadne długie magi, raczej już nie do dostania bo TM musiały by być bo CYMowskie marnie podają, i jazda akimbo ;]

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Trochę odświeżę temat i zaktualizuję :) . Jeśli chodzi o magazynki - nie miałem styczności z tymi sprzed kilku(nastu?) lat jednak te , które teraz robi CYMA nie są takie złe . O ile jak załaduje się do niego 3-4 kulki to potrafi je wszystkie wypluć to już jak jest więcej to ani się nie wysypują , magazynek się nie rozlatuje a podaje bardzo dobrze ( nie miałem jeszcze na nim pustego strzału czy też 2 kulek jednocześnie ) . Ogólnie replika super na poboczną jak ktoś jest np snajperem lub biega z krową a chce czyścić z czegoś budynki .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Przerabiając mojego CM030 pod lipo 7,4 wpadłem na głupi z początku pomysł :icon_smile:

 

Została mi kiedyś skrócona gumka hop up guardera, wygrzebałem z szafy jakąś wygiętą lufę (dokładnie Deep Fire 6.02)

Po 2-3h pracy, dopasowanu gumki, przycięciu lufy i wpasowaniu do gb, dodania odrobiny teflonu, mam oto glocka z ww częściami:)

 

Testy wykazały sporo większy zasięg (40-45m) oraz ok 200 fps na chrono (wcześniej miałem ok 180).

 

Także da się, nie widziałem aby ktoś jeszcze tego próbował :icon_smile:

Edited by Szycha201
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie jest gdzieś instrukcja przeróbki na LiPola??? Moja cymka ma 3 miechy, batkę ładowałem dwa razy i po tem już wystrzeliwuje 50 kulek max i na drugi dzień zero działania. Zamiast kupować znowu NiMh za 38zł wolę już lipo / mam imaxa b6/. No chyba że jest gwarancja na batkę ale wątpię. Chcę wykorzystać styki od oryginalnej batki i przejściówkę dołączaną do ładowarki, tylko czy są takie małe lipolki? Mam co prawda heli lamę ale lipolki są za szerokie. Wiem, że mam szukać small ale czy da sie przerobić i wykorzystywać wtyk bez lutowania kabelków gdzieś tam wewnątrz repliki /chyba że źle zrozumiałem wcześniejsze posty/.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...