Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 18C [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dragunow, piasku nie wsypywalem.

KM podniosla minimalnie zasieg i odczuwalnie celnosc w TM (w stoku kulka 0.25 tuz przed tarcza zaczynala opadac).

Po zmianie lufy leciala prosto, poza nielicznymi przypadkami, kiedy hop up zadzialal slabiej.

Pamietaj, ze TM w stoku ma 40 fps wiecej niz CYMA.

Kulka 0.25 leci z wieksza predkoscia z TM, niz 0.20 z CYMY (wiem, bo mam oba).

Jesli postrzelasz w ogrodzie z 20 metrow w pudelko na chusteczki chigieniczne (cel zblizony wielkoscia do ludzkiej glowy), to przekonasz sie, ze 0.25 maja bardziej stabilny tor lotu, lepiej znosza powiewy wiatru- sa celniejsze.

 

Sprawdzalem zasieg na tej lufie (zaraz po zakupie, gdy byla jeszcze nie porysowana) dla kul 0.25 i 0.20.

Przy optymalnym ustawieniu ho-upa dla tych wag dostrzezesz tylko jedna roznice, 0.20 szybciej ''docieraja do celu''.

 

P.S.

Stokowa CYMA przy tej odleglosci i tak malym celu odpada w przedbiegach.

Edited by pablo79
Link to post
Share on other sites

czesc

Czy może mi ktoś doradzić: nie mam kaski na klocka TM więc chciałbym kupić cyme i moje pytanie jest takie: czy kupić cymę i stopniowo tuningować czy dozbierać i kupić TM-a?

jeśli cymę - to od jakich części najlepiej zacząc?

 

pozdr

Edited by ice250
Link to post
Share on other sites

Ma lepszy plastik.

Jest ciezszy (o wiele przyjemniej sie go trzyma).

Ma o 40, a nie o 30 fps wiecej i

lepiej dzialajacy system HOP UP.

Wez oba i postrzelaj do czegos malego na 20m,

albo zrob pojedynek w lesie z kolega jeden na jednego, zamieniajac sie GLOCKami.

Przekonasz sie dlaczego jest o 300zl drozszy.

Link to post
Share on other sites

Rożnice są i warto przepłacać ale nie każdy chce tyle wydac na broń boczną. To co dla jednego jest tanie dla drugiego może być tylko marzeniem... o tym czy wrto czy nie czy 300 wiecej to mało czy dużo raczej rozmawiać nie powinniśmy!

Link to post
Share on other sites

Ma lepszy plastik.

Jest ciezszy (o wiele przyjemniej sie go trzyma).

Ma o 40, a nie o 30 fps wiecej i

lepiej dzialajacy system HOP UP.

Wez oba i postrzelaj do czegos malego na 20m,

albo zrob pojedynek w lesie z kolega jeden na jednego, zamieniajac sie GLOCKami.

Przekonasz sie dlaczego jest o 300zl drozszy.

 

 

Warto wydawać 3 stówki więcej żeby mieć te cudactwa które wpisujesz ? Ja tam wychodze z założenia że to tylko broń boczna, nie musi mieć super zasięgu, ten co ma w stocku wystarczy spokojnie, a wydawać 5 stów na coś co się wyjmie z kabury parę razy na strzelanke to moim zdaniem głupota... No chyba że ktoś planuje kupić to na broń główną, ale wtedy to jeszcz większa głupota bo za tą cene mamy niezłego Wella albo Cyme.

Link to post
Share on other sites

5 stów na AEP to przegięcie wg. mnie. Za to można aega cymy kupić. Ja za 5 stów to wolałbym kupić jakiegoś gaziaka KSC ( ale już mam gaziaka więc mi nie potrzeba) . Po co mi lepszy plastik, większa waga czy (niech Ci już będzie że nie 30) 40 fps więcej. Nie ma czego więcej chcieć od pistoletu cymy za ok. 200zł. Te 40 fps w TM prawie nic nie zmienia. A lepiej działający hop-up to kwestia szczęścia w cymie. Ja inaczej gumkę ułożyłem na lufie niż była fabrycznie i kulka leci zarombiście prosto.

Edited by headshooter
Link to post
Share on other sites

Witam!

Mam problem z moim glockiem...

mianowicie na semi podaje mi dwie kulki przy wystrzale albo nawet 3 czasami... jezeli pobiera dwie rozlatuja sie na boki/gora dol lub leca prosto dwie, jezeli poda 3 to doslownie wyturlowują się z lufy... nie wiem co się dzieje... myślałem, że to może od nasmarowania olejem silikonowym, więc przeczyściłem wyciorkiem+kawałek szmatki bawełnianej i dalej dzieje się to samo... jak przełączam na auto fire to początkowe strzały dzieje się to co na semi a potem ciągnie serie normalnie...

Jeżeli to nie było od oleju to podejżewam, że może coś od hop upa?

Prosze o jakąś radę...

Link to post
Share on other sites

Hellmans, jak twoj Glock po zmianie zasilania?

Ile kul wystrzeliles w tej konfiguracji?

Za miesiac bede w Polsce, wezme sie za tuning.

Problem zaslania rozwiaze tak, jak Ty bateria 8.4V.

Powstawiam w TM wszystkie mozliwe wzmcnione czesci, najtwardsza sprezyne jaka znajde.

Zobacze jaki bedzie ROF i ile FPSow wycisne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...