Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 18C [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam ten sam problem co mój poprzednik. Przez 2 strzelanki podawał kulki normalnie, a dzisiaj ześwirował i strzela na semi po 2. Seria leci dobrze,bez żadnych zacieć. Co zrobić? Wystarczy przesmarować czy jeszcze coś?

 

mam ten sam problem co mój poprzednik. Przez 2 strzelanki podawał kulki normalnie, a dzisiaj ześwirował i strzela na semi po 2. Seria leci dobrze,bez żadnych zacieć. Co zrobić? Wystarczy przesmarować czy jeszcze coś?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dowiedziałem się od Krakmana, że szyna montażowa, gorna do tej zabawki juz u nich jest do kupienia (na sklepei nie znalazłem... ale życzą sobie 55zł). Natomiast nie ma (i nie będzie) magazynków 100nb, przedłużonych.

 

Ktos wie, co im dolega? Krakman napisał mi na razie tylko, ze sa "badziewne".

A TM'owskich nie bedę do tego kupować.

Link to post
Share on other sites

Pojawił się problem z batką bądź z ładowarką, właśnie nie wiem z czym. Ostatnio wtyczka w ładowarce zaczęła się wyginać i latać w luźno w ładowarce. Rozebrałem ładowarkę, żeby skorygować tą usterkę i wszystko ładnie znów luźno mogę ją wciskać do gniazdka. Batkę ładuję 4h i po naładowaniu glock śmiga aż miło. Tylko, że następnego dnia gdy go testuje przed strzelanką to strzela jakby miał za chwilę paść. i tak miałem już dwa razy. Dodam, że z batki ciekł mi kwas, ale tylko na początku jak dostałem glocka, potem przestał. Może ktoś wie czy można to naprawić, albo może co jest do wymiany bateria czy ładowarka? Proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam,

właśnie kupiłem sobie tego Glocka (używanego).

Pistolet nie chce strzelać. Gdy pociągam za spust słyszę tylko pracę silniczka i nic więcej.

Proszę o pomoc...

...acha niestety nie mam gwarancji :( U krakmanów naprawią to?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Siema!

 

Witam,

właśnie kupiłem sobie tego Glocka (używanego).

Pistolet nie chce strzelać. Gdy pociągam za spust słyszę tylko pracę silniczka i nic więcej.

Proszę o pomoc...

...acha niestety nie mam gwarancji U krakmanów naprawią to?

 

albo trzeba dokręcić silnik do zembatek (nie pamiętam czy była taka możliwość [czy jest imbus na dole] ale chyba jest) albo zembatki poszły się ruchac...

 

Jeżeli kupiłeś na allegro i było napisane, że sprawny, no to trzeba wydymić do sprzedawcy...

 

Ja po 2 krotnym zepsuciu się mojego egzemplaża... 3 raz wysłałem go do Krakmanów, wymienili na nowy.

Sprzedałem go na allegro i teraz uważam, że bardzo dobrze zrobiłem.

 

Zakupiłem za niego gazówke,

USP P-8 STTi bez blow backa

 

Pozdro!

Ropson

Edited by danielosw
Link to post
Share on other sites

Raczej z cymy części nie dostaniesz... jak coś to musisz raczej kupić części od TM, no a koszty no to wiadomo...

Chyba nic tańszego niestety nie znajdziesz (chociaż nie wiadomo do końca).

Widze, że już go sprzedajesz :P

 

Dobra nie wyśmiewam się bo sam dobrze wiem jakie to przytłaczające jak sie replika zpie***li...

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Witam,

Użytkuję tego glocka już z 2 miesiące i moje spostrzeżenia są takie, że na kulkach 0.25g (GG, Gold Fire, Blaster) strzela dużo lepiej celniej i dalej niż na kulkach 0.20g.

 

Co do HU to u mnie coś słabo podkręcał i zauważyłem że regulacja HU była jakaś luźna tzn. niby dobrze poskręcane a ledwo co pokrętło wywierało nacisk na czpień od HU więc rozkręciłem to pokrętło i przełożyłem znajdującą się pod pokrętłem gumkę na wierzch :) W ten oto sposób pokrętło zaczęło chodzić ciężej przez co niema możliwości rozregulowania się HU, a zarazem mam teraz większą dokładność w ustawianiu "siły" podkręcania kulki :)

 

Jeśli chodzi o standardową baterie to w ostatnią niedziele na strzelance batka ledwo zipała przy temperaturze około -3 do -5 stopni celcjusza. Jak jest cieplej tak około 5 - 10 stopni to bateria spisuje się rewelacyjnie.

 

Ogólnie u mnie w teamie są glockie CM i TM i oba jak na nasze oczy strzelają tak samo z tym, że ja za swojego dąłem 120 PLN a kumpel dał ponad 500 PLN

 

A jeszcze co do wytrzymałości to podczas szturmu na budynek glock wypadł mi z kabury na płyty chodnikowe (źle zabezpieczyłem kabure :/ ) i co... i nic podniosłem z ziemi włożyłem do kabury i poleciałem dalej do budynku gdzie z niego ustrzeliłem 2 osoby bo były blisko, a nie chciałem im z bliska z 360 FPS pociągnąć :). Od tamtej pory minęły 2 strzelanki i glock nadal tak samo strzela :)

Edited by Hajder
Link to post
Share on other sites

 

Ogólnie u mnie w teamie są glockie CM i TM i oba jak na nasze oczy strzelają tak samo z tym, że ja za swojego dąłem 120 PLN a kumpel dał ponad 500 PLN

 

 

1) Wez Glocka Cymy i TM.

2) Ustaw hop-up na kule 0,25.

3) Cel-prostokat wielkosci ludzkiego torsu ustaw na odleglosci 20m (postaraj sie o

miejsce bezwietrzne).

4) Strzel po 20 razy z kazdej repliki.

5) Opisz wyniki.

Link to post
Share on other sites

1) Wez Glocka Cymy i TM.

2) Ustaw hop-up na kule 0,25.

3) Cel-prostokat wielkosci ludzkiego torsu ustaw na odleglosci 20m (postaraj sie o

miejsce bezwietrzne).

4) Strzel po 20 razy z kazdej repliki.

5) Opisz wyniki.

 

z 20 metrów to używam MP5, a glock bronią główna nie jest, jest tylko na bliski kontakt, a sądzę ze jak dodam preclufę i gumke nine balla to efekt będzie podobny a i tak nadal będzie mnie mniej kosztował niż TM. Jeśli chodzi o bliskie dystany tj. do 10 metrów w jest tak samo wiec nie widzę sensu tego testu. Może na dystans 20 m jest różnica ale co to kogo na tą odległość jest broń główna.

 

A swoją drogą zauważ że cena jest ponad 4 krotnie niższa a zasięg wcale nie jest 4 krotnie mniejszy :P

Edited by Hajder
Link to post
Share on other sites

mam takiego glocka juz 3 miesiace i jestem zadowolony z jego osiagow i uzywałem go jako broni głuwnej. ale bateria poszła... na grzybki do lasu. w sumie to nie wiem czemu to moj pierwszy elektryk... była tak goraca ze sie nia popazyłem. i ta folijka sie stopiła. i bron nie strzela jak ktos ma jakies pomysły co z nia jest to prosze o info.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...