Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 18C [CYMA]


Recommended Posts

Jajowaty kołnierz niestety jest efektem konstrukcji komory i często przekłada się na problemy z podawaniem kulek bo potrafi zrobić się języczek. Ja to rozwiązałem kawałkiem dociętego blistra, pasek od dołu i od góry i gumka już nie wchodzi w szczelinę połówek komory. No i nieco lepiej uszczelnia się dysza na okrągłym kołnierzu.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozesz mi kolego wytlumaczyc ten manewr z blistrem bo nie moge sobie tego troche wyobrazic. Czy chodzi o to, że owinąłeś zew gume (krawedz od strony dyszy) na lufie czymś sztywnym i cienkim? Tak by zamknac komore?

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edited by Gasior56
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Wybijasz pin z chwytu, zdejmujesz stopkę, robisz w niej mały otwór, przez który przekładasz coś cienkiego i mocnego. Montujesz stopkę, a ten sznureczek przekładasz przez pin. Jest gdzies w necie instrukcja obrazkowa.

 

Wybijasz ten pin

http://wmasg.pl/publ...MA-0.30-029.jpg

Odkręcasz śrubki,

http://wmasg.pl/publ...MA-0.30-031.jpg

 

W stopce robisz dziurę, przekłądasz przez nią linkę tak, aby zaczepiła o pin.

Edited by kero
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

O to teraz mnie zabiłeś, średnica sprężyn do VSR-10 jest stała bodajże 7~8-10mm. Problemem jest znaleźć odpowiednio miękką, w sklepach praktycznie same twarde do tuningu mocowego. Musiałbyś popytać o stockową z TM albo innego japończyka objętego fabrycznie limitem FPS...

Link to post
Share on other sites

@władek,

To wyjmij stock z glocka, weź szczypce igłowe i sprawdź na 3-4 zwojach siłę sprężyny z CM i TM, JG może być za twarda.

jeśli TM jest twardsza to może się nadać ale ciąć musisz na wyczucie. Na pewno dłużej bo ostatni zwój będziesz musiał podgiąć ku drugiemu kocu i zeszlifować trochę lico sprężyny żeby ją ładnie wykończyć jak by była fabrycznie robiona na długość. Powinno wyjść z 2-3 zwoje więcej ale to już na oko lub na czuja trzeba dobierać. Musisz sprawdzić jaki jest skok cylindra, jak się kompresuje stokowa a jak będzie się kompresować TM uwzględniając grubość drutu i ilość zwojów żeby nie przedobrzyć i nie uszkodzić zębatek przy pierwszym strzale. Jak to mówią zawsze można uciąć, przykleić trudniej ;) Świry wyciągały na tym nawet 280fps z tego co pamiętam co w porównaniu z przeciętnym przechodzonym glockiem dającym 190fps to sporo...

Link to post
Share on other sites

Ja wsadziłem bodajże 750 albo 850mah 7.4v w formie nunchuck'a. Wymaga to usunięcia wypychacza oryginalnej baterii z całym mechanizmem i spiłowania od spodu i z boków imitacji lufy zewnętrznej, prościej było by ją usunąć ale chciałem ją zachować.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...