Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 18C [CYMA]


Recommended Posts

Nie mam czasu żeby szukać ale weź porównaj

http://www.emodel.pl/graupner-speed-300-7-2v-p-260.html

lub inną stronę z tym silnikiem lub względnie zdejmij wymiary ze spalonej jednostki i przejrzyj ofertę i dopytaj jak by były niejasności

https://www.aliexpress.com/w/wholesale-brushed-7.2v-motor.html?site=glo&g=n&SortType=price_asc&SearchText=brushed+7.2v+motor&groupsort=1&initiative_id=SB_20161219061237&needQuery=n

Link to post
Share on other sites
  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Wkładasz dwa-trzy magi do zwykłej pistoletowej

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

I przy wyciąganiu pierwszego, gubisz 2 pozostałe :icon_biggrin:

 

Już lepiej przeszyć taką ładowniczkę przez środek, gdy magi wejdą na wcisk, to będzie mieć jakiś sens.

Link to post
Share on other sites

I przy wyciąganiu pierwszego, gubisz 2 pozostałe :icon_biggrin:

 

Już lepiej przeszyć taką ładowniczkę przez środek, gdy magi wejdą na wcisk, to będzie mieć jakiś sens.

No dobra, na to nie wpadłem :mellow:

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Albo zamawiasz od krawca :icon_smile:

 

Jakie kable wejdą do cymoglocka ? (Grubość)

Na upartego można nawet 2,5mm wcisnąć, miejsce jest. Tyle że optymalnie jest dać linkowe miedziane 1 lub 1,5mm, a ewentualny sterujący do mośka - 0,5 lub 0,7mm.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam. Jako że moja stockowa batka powoli pada czas wymienić ją na lipola. Znalazłem ciekawą pozycję

http://allegro.pl/pa...6696931776.html

 

Tylko pytanie czy ten potfuurr nie spali mi silnika bo prąd rozładowania wychodzi 27A toż więcej niż ta turnigy 350 nanotech

Czy może bezpieczniej kupić tą:

http://allegro.pl/re...6696933935.html

Edited by władek
Link to post
Share on other sites

O ile pamięć mnie nie myli to jest to określenie "bezpiecznej" wydajności przy której aku nie beknie. Bardziej zarżniesz silnik zbyt wysokim napięciem lub zbyt mocną sprężyną co wymusi pobór większego prądu niż wstawianiem wydajnego aku. Jeśli silnik nie pociągnie 27A to aku tyle nie da bez powodu.

Link to post
Share on other sites

Władek silnik nie bierze max prądu jaki się da - to nie do konca tak dziala.

Ja sam zasilam cymke pakietem dualsky o podobnych parametrach:

https://botland.com.pl/akumulatory-li-pol-dualsky/2393-pakiet-lipol-dualsky-800mah-25c-2s-74v-eco-s.html

Dośc istotne są wymiary pakietów - ale widze ze sa dosc podobne.

Przy za duzym rofie cymka potrafi nie podawac kulek (moja tak ma ale moja ma ponad 9 lat i przemial kulek napoziomie 50k).

Link to post
Share on other sites

Władek nie bardzo jest miejsce na mosfet - wiem ze niektorzy robili ja nie.

 

Shamoth - tak wkleilem ale nie pomoglo ...

ale z drugiej strony moj glock jest wiekowy - moze cos nie tak sie spina.

Ale pomyslow juz nie mam jak zrobic zeby podawalo plynnie. Juz nawet springa wlozylem ze ma 220 fps a nie 170...

Link to post
Share on other sites
Kocur a podklejałeś ząbek z tyłu dyszy który szarpie popychacz? Wklej trójkąt z jakiegoś grubszego plastiku i dysza będzie miała dłuższą drogę.

Propos dyszy. Orientujecie się jakie są wymiary dwóch oringów, które są tam założone?

Dodatkowo co proponujecie zrobić z tym fantem czyli ułamanym wypustem sterującym nanciskiem na hop up?

7bb8ce21d1a7460891990d8751809508.jpg

Zauważyłem, że gumka HU po zmontowaniu wszystkiego ma "jajowaty" kształt a nie idealnie owalny. Czy tak ma być czy guma już zakończył swój żywot?

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edited by Gasior56
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jaki maja rozmiar ... Raczej nie znajdziesz dobrych zamiennikow.

Ja swoje oringi chyba podsmarowalem gestym smarem zeby sie lepiej uszczelnily.

Co do dzwigni hopka ... moze na cieplo wkleic tam kawalek metalu ? Albo dwuskladnikowy klej zeby jakos sie to trzymalo ? I dodatkowe wzmocnienie od góry (góra nie tej dzwigni nie pracuje i chyba nie bedzie sie o nic czepiac.)

Gumki maja taki dziwny ksztalt bo u góry w lufie nie ma pelnego kształtu tylko wyciecie na hopa (ale to tez zalerzy od lufy).

Mi sie trocvhe juz myli z mp7 bo maja podobne systemy ale nie do konca te same (lufy wyciecia itp).

Link to post
Share on other sites

U mnie jeden oring jest pękniety czyli tak jakby go tam nie było, co się odbija na sprężaniu.

W kwestii otworu wejsciowego gumki to odnoszę wrażenie, że "jajowatość" która tam występuję "hamuje" kompozyt i prędkość wylotowa zostaje obniżona. Normalny stan rzeczy czy coś z tym zakombinować?

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edited by Gasior56
Link to post
Share on other sites

Jajowatosc miala byc wplyw na fpsy jezeli dysza nie uszczelniala sie dobrze na gumce (kolnierzu gumki).

Ale ogolnie gumki do aepow sa mega kiepskie (nie udalo mi sie dobrze zrobic mp7 - gumki sa po prostu kiepskie, w glockach jest duzo lepiej ale nie sa kompatybilne).

Moze za bardzo wypychasz albo wpychasz lufe zakladajac gumke i dlatego sie deformuje ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...