Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 18C [CYMA]


Recommended Posts

Panowie, zabrałem się ostatnio za remont swojej zabawki i potrzebuję wskazówki od uczonych w piśmie.

 

Żeby AEP raczył wystrzelić trzeba było bardzo mocno wcisnąć spust, coby "cięgno" poruszane przez język spustowy popchnęło ruchomy element kostki stykowej i zamknęło układ. Na auto było jeszcze jako-tako, ale na singlu to w ogóle tragedia i naciąganie tłoka na milion wciśnięć spustu.

 

Metodą prób i błędów stwierdziłem, że przez lata używania jakieś dziesiąte części milimetra plastiku musiały się po prostu zjechać i przykleiłem Kropelką do owego popychanego elementu kawałek blaszki (ze starego bezpiecznika od AK, czyli ma tak ~0,5 mm grubości). Prymitywne, ale pistolet strzela. Minusem jest to, że w ten sposób pozbyłem się trybu single.

 

I teraz do rzeczy - czy ktoś z Was, magicy, ma jakiś bardziej subtelny pomysł na rozwiązanie tej zagwozdki?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od razu jest auto. Zresztą, ten Glock jak na chińską adaptację japońskiej zabawki, która wymaga dokładności rzędu dziesiątych części milimetra to cudowna replika. Znaczy się cud, że w ogóle działa.;]

Link to post
Share on other sites

No jedyne czemu może sypać to te szczęki, które trzymają kulki - obejrzyj co tam się dzieje. Może jakieś delikatne klepnięcie młotkiem pomoże, ale meeega delikatne :icon_biggrin:

 

Pewnie się wypracowało :icon_biggrin:

 

U mnie na początku kulki jak mi zostały to kluczem do drzwi wyjmowałem ( bo nie mogłem tych szczęk rozszerzyć, żeby kluka przeszła), a teraz 1 palcem już idzie. Pewnie jak się mocno wytrze to będzie to samo :icon_smile:

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ostatnio dla próby podłączyłem swojego klocka pod lipo 7,4 Nanotech 1800mAh rof był nieziemski ale niezależnie od ustawienia selektora było auto. Zastanawiam się czy można dać jakąś elektronikę która odpowiadałaby za tryb ognia i połączyć to z selektorem. Docelowo bateria na zewnątrz na spirali( czy jak to się zwie) a w miejsce baterii owa elektronika. Ktoś ma pomysł jak to rozwiązać?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cześć, przeszukałem tematy odnośnie glock i nie znalazłem, a jak już były odnośniki to niekatulane. Szukam kabury udowej do tego właśnie glock'a. Celuje coś w style SLS, trzeba będzie piłować czy nie będzie to potrzebne?

Edited by shewa
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...