Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfire.pl


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Wysłane zapytanie do sklepu, odpowiedź doszła już następnego dnia wielki plus! Wczoraj zakupiłem replikę zobaczymy jak będzie :)

 

Następnym razem wypowiedz się, gdy replika będzie już u Ciebie w domu. Szmeru.

Link to post
Share on other sites

Nie narzekam na ten sklep obsługa miła ceny nawet nawet ale niemieckim asg sklepie (nie pamietam nazwy) G36C od JG 59Euro to 240zł dla porównania w polsce 360zł;/

 

No, nie wiem... G608 na Softairsektor.de

 

Macie niestety przykry zwyczaj porównywania cen ze sklepami zagranicznymi. Nie róbcie tego, bo sami się wprowadzacie w błąd. Po pierwsze, sądzę, że pomyliłeś modele, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, by G608 (czyli właśnie 'G36' od JG) chodziło po 60 EUR.

 

Swoją drogą - pamiętajcie o kosztach przesyłki, jak również regulacjach prawnych obowiązujących na terenie Niemiec (czy innych państw) tyczących się np. początkowej prędkości wylotowej repliki czy trybów semi/auto.

 

Do wszystkich, którzy znają regulacje prawne na terenie Europy i poczuli się urażeni moim domniemanym podważaniem ich poziomu wiedzy - sorry, powyższe nie do Was ;)

 

BTW - podasz link to tego G36? Chętnie rzucę okiem, czy to przypadkiem nie M85 z DE ;)

 

Do moderatora - pardon za offtop. Może powisieć tydzień i wylecieć? ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Rann sprawa jest. Może jakieś zdjęcia uploadujecie?

Bo 3/4 produktów na sucho bez cieszenia oka są, że o ciągłych statusach niedostępny nie wspomnę :P

:)

 

Ten temat nie służy do rozmowy z sklepem i jego przedstawicielami ;) Szmer.

Link to post
Share on other sites

niestety 25 stron nie przeczytam, ale swoje zdanie o Gunfire wyrazic mogę.

 

Co do sprzedarzy wysylkowej to nie wiem, bo jestem z wrocka, wiec jezdze osobiscie ;)

 

za to w samym sklepie bardzo mi sie podobało.

Miła obsługa, szczególnie dziękuję pewnemu Panu, który odradził mi jakieś 1,5 roku temu kupna "M4" za 120 zł.

 

Wiec podsumowując, sklep mi się podoba, jestem ich stałym klientem jeśli chodzi o kulki. I jeszce moge wspomnieć o stronie internetowej (designie strony) WG MNIE najlepiej zrobiona (pod wzgledem wizualnym) stronka sklepu asg ;)

Link to post
Share on other sites

Niczego tam niema. coś mi się spodoba, a tu pod opisem taki ładny czerwony napis "Produkt chwilowo niedostępny" jest to żenujące ponieważ, to sie dzieje bardzo często. http://gunfire.pl/cat-pol-1196859843-Czesc...w-real-cap.html

w tym linku są magazynki Low-cap. Jest to tylko jeden przykład spośród wielu. Zauważcie, ze dostępny jest tylko 1 rodzaj magazynków do m4/m16. Tak na prawdę, asortymentu mnóstwo tylko ze prawie niczego niema :/

Nie wiem jak z obsługą, nigdy tam nie kupowałem czego powodem jest powyżej opisana sytuacja.

Link to post
Share on other sites

Nie mogę powiedzieć nic złego o tym sklepie, ostatnio byłem ze szwagrem, miła obsługa ^^ no i rabacik. Naprawdę jestem zadowolony z zakupu, wszystko co chciałem zostało wymienione na miejscu co naprawdę mi się podobało. Na pewno jeszcze nie raz u nich kupuje ;)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Zakupy w tym sklepie okazały się dosyć przyzwoite (sam nie wiem jak to ocenić) dokładnie aukcja allegro tego sklepu. Po dokonaniu wpłaty (wybierając przesyłkę kurierską) czekałem dwa tygodnie po czym... paczki dalej nie było. Obskoczyłem kuriera, tam rozłożyli ręce i stwierdzili że żadnej przesyłki na mój adres nie było (jak głupi spierałem się z nimi) W kończu gdy udało mi się do nich dodzwonić wyjaśniło się, dlaczego nie było jeszcze mu mnie repliki. Otóż, nawet mi jej nie wysłali! Nie zrobili tego bo czekali na przelew którego ponoć nie otrzymali. Zostałem poproszony o wysanie im zrzutu ekranu potwierdzającego moją płatność przelewem (wykonaną od razu po wygraniu aukcji). Tłumaczyli się, że allegro im szwankuje. Poza tym w miare ok, paczka po wysłaniu emaila doszła w 2 dni. Dalej zastanawia mnie fakt braku stickerów na gearboxie, braku polskiej instrukcji, oraz braku karty gwarancyjnej (nie wiem czy taka jest wogle dołączana ja mam tylko faktrurę i anglo-chińską instrukcję)

 

btw. Dane o replice były nie do końca prawdziwe zamiast hi-capa dostałem mid-capa

 

 

jak miałbym ocenić całokształt dałbym 3+

Edited by t0m3k
Link to post
Share on other sites

Witam.

Zamówiłem tam Karabinek AK-47 oznaczony CM046.

Na temat samej repliki wypowiadać się nie będę.

Paczka zapakowana bardzo solidnie.

Zamawiałem w sobotę (wiadomo sklep nieczynny).

Status zamówienia zmienił się około 9 rano w poniedziałek i po 27h paczuszka była u mnie.

W między czasie dzwoniłem do sklepu zapytać o kilka szczegółów.

 

Za zapakowanie +

Za kontakt z klientem +

Za błyskawiczne wysłanie i dostawę +

Za replikę +

4/4

Jestem bardzo zadowolony.

A jednak skomentuję replikę. Mały kawałeczek drewna odpadł od razu po wyjęciu ... poradziłem sobie z tym sklejając Kropelką. Nie ma prawie śladu ;]

Niestety kulki dołączone do zestawu się rozsypały ale to nie jest ważne. Trochę przednia rączka się porusza. Mogli dołączyć pas nośny (w końcu za 900 zł coś by się należało :( ) Tego mi zabrakło. I bardzo denerwujące na ich stronie Produkt chwilowo niedostępny.

 

Sklep bardzo dobry. Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mhmmm, kupiłeś karabin, który od razu przestał strzelać i jakby za to go Polecasz :) tak to śmiesznie trochę wygląda ;p ;p

 

Oceniony został nie produkt, a zachowanie sklepu.

 

Replika okazała się wadliwa, ale sklep rozpatrzył reklamację terminowo i, cytuję, "sprzęt oddałem i kasę dostałem w terminie i bezproblemowo". Wszystko ma prawo się popsuć, a istotne jest tak naprawdę to, jak sprawa została rozwiązana.

 

A więc opinia wystawiona sklepowi chyba ma właściwe podstawy, a to właśnie sklep, a nie jego produkty, tu oceniamy - prawda?

Link to post
Share on other sites
Mhmmm, kupiłeś karabin, który od razu przestał strzelać i jakby za to go Polecasz tak to śmiesznie trochę wygląda ;p ;p

 

Poleca sklep a nie karabin, jesteśmy w dziale opinie o sklepie więc nie widzę w tym nic śmiesznego.

 

Jak dla mnie kiepściutko świadczy to o serwisie bo replika powinna przejść jakiś przegląd zerowy i w zwiazku z tym takie natychmiastowe zepsucie się nie powinno mieć miejsca.

 

Przegląd zerowy przechodzi każda replika, podczas testu zerowego replika działała prawidłowo. "Po oddaniu serii karabinek przestał działać."

 

Ponieważ sprzęt uległ uszkodzeniu u klienta, zastosowaliśmy standardową procedurę reklamacyjną "Sprzęt oddałem i kasę dostałem w terminie i bezproblemowo."

Edited by Gunfire_pl
Link to post
Share on other sites

Hehe, ale wcale nie miałem tu na myśli jakiejś szydery, choć przyznam teraz, że tak to właśnie wygląda :) Miałem na myśli tylko brzmienie całej wypowiedzi :) :) - że kupił, zaraz się popsuł i oddał, kasę też oddali i w ogóle cacy. :) :) :)

 

Buziaczki :*

 

 

A więc opinia wystawiona sklepowi chyba ma właściwe podstawy, a to właśnie sklep, a nie jego produkty, tu oceniamy - prawda?

 

Tak dokładnie. Sprzedaliście wadliwy towar, szybko problem rozwiązaliście i z głowy. Ale sprzedaliście wadliwy, jak to wynika z relacji. Wszak zdarza się najlepszym więc nie ma co tutaj się rozdrabniać w polemikę. Wiemy o co chodzi.

 

Powtórzę tylko, po prostu śmiesznie to zabrzmiało w tamtym poście (pozytywnie of kors) :) :)

Edited by Besol
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ostatnio po dość długiej przerwie zamawiałem z GunFire kilka rzeczy.

 

Wrżenia pozytywne. Towar zgodny z opisem, żadnych wpadek, niskie ceny i tylko jedna rzecz, która w Gunfire jest standardowa - po złożeniu zamówienia raczej nie ma co liczyć na wysyłkę następnego dnia. Przeważnie jeden dzień zajmuja realizacja zamówienia, a dopiero w drugi paczka jest wysyłana. Nie zmienia to faktu, że ostatnio dzieje się tak również z innymi sklepami, a co za tym idzie - możliwe, że jest to spowodowane nawałem zamówień. Nie zmienia to faktu, że jak najbardziej dla sklepu zasłużony +.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Gunfire jako sprzedawca na allegro. Nie polecam. Chętnie zapłaciłbym za towar ale, od dwóch dni, nie mogę się od nich doprosić maila (jakoby automatycznego) z linkiem do ich systemu sprzedaży. W automatycznym mailu z allegro podali, że BOK pracuje 10-18. Wracam z pracy, dzwonię, a tu głoś informuje mnie, że od 8 do 16. Chyba dawno nie zebrali negatywa. Czas najwyższy. Obsługa klienta mega minus.

 

Drugi kontakt z ta firmą i drugi raz jestem zawiedziony.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...