Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfire.pl


Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

To akurat jedna z najprostszych czynności, jaką serwis może wykonać Ci z zawiązanymi oczami ;) Gdybyś pytał o tuning do 600 FPS z zachowaniem ognia ciągłego i minimalizacją prawdopodobieństwa, że skończysz z kawałkiem zębatki w czole - no, wtedy można by się zastanawiać :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Po zmianach personalnych widać, że w składzie obsługi są osoby posiadające stosowną wiedzę o ASG i dzięki wzrostowi kompetencji nastąpiła zdecydowana poprawa obsługi. Ostatnio dostałem to co zamówiłem! :maniak_OK:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Mimo iż w internecie widniało wyraźnie czynne w soboty od 10 do 15 jednak na miejscu uprzejmnie poinformował mnie pracownik (o dziwo siedział siebie z komputerkiem) że nieczynne w sobotę. Na moją uwagę dotyczącą strony odparł że pracuje od niedawna. Właśnie widzę że zostało to poprawione (o dziwo dzisiaj) więc nie udowodnię, 100 km w jedną stronę nie poszło by na marne gdybym jednak mógł zoabczyć towar który chciałem nabyć. Po zapytaniu o daną replikę (dostępną na internecie) pracownik raczył odpowiedzieć że takowej nie posiadają i jest tylko to co w gablocie, a towar o który pytam znajduję sięw innych magazynach. Widocznie GF nie zależy na klientach, bo wliczając koszty przesyłki czy to wrocław czy kraków na to sami mi wyjdzie. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Niestety mijasz się z prawdą - informacja na stronie została umieszczona w chwili kiedy zostały ustalone godziny otwarcia sklepu stacjonarnego - czyli długo wcześniej.

Pracownik, który był obecny w firmie nie mógł sprzedać towaru, ponieważ towar znajduje się na magazynie firmy a magazyn w soboty jest zamknięty ponieważ w sobotę sklep nie pracuje.

Po mimo tego, że sklep jest nieczynny w sobotę a pracownik obecny w sklepie miał do wykonania inne zadania, chciał Ci pomóc w sposób jedyny jaki mógł - czyli zaoferował Ci towar, który był w gablotach - czyli fizycznie na sklepie a nie w magazynie, który był zamknięty.

Zawsze radzimy, aby przed przyjazdem po konkretny towar, skontaktować się z BOK i upewnić się czy jest on dostępny i czy można bez problemu przyjechać po odbiór - tym bardziej jeśli jedzie się z tak daleka.

Link to post
Share on other sites

Mimo iż w internecie widniało wyraźnie czynne w soboty od 10 do 15 jednak na miejscu uprzejmnie poinformował mnie pracownik (o dziwo siedział siebie z komputerkiem) że nieczynne w sobotę. Na moją uwagę dotyczącą strony odparł że pracuje od niedawna. Właśnie widzę że zostało to poprawione (o dziwo dzisiaj) więc nie udowodnię, 100 km w jedną stronę nie poszło by na marne gdybym jednak mógł zoabczyć towar który chciałem nabyć. Po zapytaniu o daną replikę (dostępną na internecie) pracownik raczył odpowiedzieć że takowej nie posiadają i jest tylko to co w gablocie, a towar o który pytam znajduję sięw innych magazynach. Widocznie GF nie zależy na klientach, bo wliczając koszty przesyłki czy to wrocław czy kraków na to sami mi wyjdzie. Pozdrawiam.

 

Jechać 100 km w jedną stronę po coś co jest w sklepie internetowym, nie wiedząc czy jest na stanie sklepu stacjonarnego, nie dzwoniąc wcześniej itd, no brawo ten Pan.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówione kulki .28 dostałem .25 (razem z magiem i karabinem), cóż zrzuce na karb pośpiechu bo mi zależało na czasie i zamawiałem około 12 i prosiłem o wysyłkę tego samego dnia. Pozatym wszystko ok, wysłali jak prosiłem od razu, drugi dzień było. Drugie zamowienie i dalej solidna czwórka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...