Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufy precyzyjne firmy MADBULL


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To i ja coś od siebie dorzucę o tych lufach , mam 455 mm , dostałem razem z repliką więc lufa nie nowa , jestem bardzo pozytywnie zaskoczony , 3000 G&G 0.25 , 1000 PJ 0.25 i 500 GFC 0.3 , zero zacinek , skupienie i powtarzalność strzału dobra .

 

Nie zacinają ci się PJ ? U mnie co strzał ścinka ;/ :-F

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

co do precki madbulla , to powiem ze jestem miło zaskoczony ,pod wzgledem rpecyzji strzalu. Kulki lecą wrecz idealnie, jak po sznurku :)

 

robilem testy na BB madbulla 0.25 i było idealnie , natomiast na kulkach P&J 0.23 celnosc sie juz pogarszala ale mozliwe ze przez wiatr i wiekszy dystans :)

od siebie moge polecic madbulla:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Od pewnego czasu posiadam preckę MadBulla v.2 363mm w eMce.

 

Wystrzeliłem 15k 0.25g MadBulla i 4k 0.25g G&G, zero zacinek, skupienie na G&G zdecydowanie lepsze niż na MB :???: .

Obecnie strzelam na Excelach 0.23g, skupienie podobne do G&G 0.25g - bardzo dobre.

Link to post
Share on other sites

Czy przy otworze na gumkę HU macie sfrezowany kawałek na "płasko"?

Normalnie jest tylko otwór na gumkę, a tutaj jest ok 3 cm płaskiej powierzchni...

WTF?

 

Madbull nie powala jakością, jak to się ostatnio przekonałem po ich sprężynach, ogólnie firma ze średniej półki i zawsze chyba taka pozostanie ;-). Spróbuj zwrócić do sklepu bo możesz szczelność tracić w tym miejscu...

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

W takim razie co byś polecał? Promyk? Może coś w podobnej cenie do MB a lepszego? Mówiąc "karabin wyborowy" miałem na myśli SWD A&K. Zastanawia mnie czy jest duża różnica w rozrzucie/zasięgu w porównaniu z droższymi lufami.

Edited by asas
Link to post
Share on other sites

Ja mam MB 650mm w SWD A&K do tego kuleczki 0,3g PJ(zaraz mnie tu zjecie), zasięg i skupienie moim zdaniem przyzwoite da się trafić człowieka z 60 m. Na razie żadnej zacinki po ok 300 kulkach. Czasem jedynie zasięg spada o połowę ale to dlatego, że załadują się 2 kulki na raz tylko to wina komory HU ;-)

Zrobiłem nawet test zanim ją wmontowałem wziąłem wsadziłem kulkę do środka i zatkałem otwór lufy z jednej strony palcem i odwróciłem w taki sposób aby kulka wypadła. Zrobiłem tak kilka razy w obie strony a kuleczka bardzo powolutku i równomiernie wytaczała się z lufy chyba, że odetkałem palec. Nie było słychać po drodze, że gdzieś zwalnia albo coś w tym rodzaju.

Edited by Pi3otr
Link to post
Share on other sites
Ja mam MB 650mm w SWD A&K do tego kuleczki 0,3g PJ(zaraz mnie tu zjecie), zasięg i skupienie moim zdaniem przyzwoite da się trafić człowieka z 60 m.

O ile pakowanie do precki P&J raczej mija się z celem (słabe kulki potrafią dać gorsze skupienie przy użyciu lufy precyzyjnej niż przy użyciu lufy stockowej), o tyle u mnie, na stockowej sprężynie, lufie i przezroczystej gumce Madbull Shark - kulki P&J Premium 0,3g latały identycznie do znacznie droższych Madbulli 0,3g. I również zasięg skuteczny oscylował w granicach 60 metrów, a całkowity dochodził do 80.

 

Pi3otr, jakbyś wsadził tam kulki pokroju G&G 0,3g, to powinieneś odnotować sporą poprawę celności.

Link to post
Share on other sites

O ile pakowanie do precki P&J raczej mija się z celem (słabe kulki potrafią dać gorsze skupienie przy użyciu lufy precyzyjnej niż przy użyciu lufy stockowej), o tyle u mnie, na stockowej sprężynie, lufie i przezroczystej gumce Madbull Shark - kulki P&J Premium 0,3g latały identycznie do znacznie droższych Madbulli 0,3g. I również zasięg skuteczny oscylował w granicach 60 metrów, a całkowity dochodził do 80.

 

Pi3otr, jakbyś wsadził tam kulki pokroju G&G 0,3g, to powinieneś odnotować sporą poprawę celności.

 

Jak będzie okazja na kolejne zakupy na Taiwanguniie to wezmę sobie paczuszkę 0,3 G&G i zobaczę. Faktycznie niekiedy w ostatnich fazach lotu ok 70m kulka sobie skręca w lewo, rzadziej w prawo. Jak je kupowałem to nie miałem jeszcze preclufy a jedynie zamiar jej kupna, a wszystko potoczyło się dość szybko :)

Link to post
Share on other sites
Jak będzie okazja na kolejne zakupy na Taiwanguniie to wezmę sobie paczuszkę 0,3 G&G i zobaczę.

 

Raczej prędko kulek G&G tam nie będzie.

 

Swoja drogą- zaobserwowałem że na mojej lufie MB, do 420 FPS zasięg jest przyzwoity. Na 455 FPS, zasięg miałem identyczny jak w stocku, nawet czasem gorszy. Skupienie w obu przypadkach OK. Za cholerę nie potrafię tego wytłumaczyć. Testowane na różnych kulkach, dystanserach, gumkach, komorach HU, wielokrotnie- zawsze to samo. Dziwny morał się nasuwa- im więcej fps, tym gorszy zasięg. (Oby było tak tylko w moim przypadku)... Może to wina sporego przebiegu i zdarcia się teflonu.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Panowie, pilna sprawa.

Kumpel chce mi sprzedać lufę wyciągniętą z tej emki http://gunfire.pl/product-pol-1152197552-Replika-karabinka-WEA001AEG.html.

Wysłał mi ten link http://gunfire.pl/product-pol-1152196095-Lufa-precyzyjna-6-02-mm-do-replik-gazowych-WE.html i oświadczył,że jest to właśnie ta lufa, nie wiedzieć czemu na tym ostatnim linku w linijce producent widnieje napis Madbull, czy to naprawdę jest madbull czy tylko jakiś dopisek.Co prawda chce mi ją sprzedać za 40 zł z początkowej ceny za nówkę 90 zł, więc mam tu dużo do rozmyślania.

Liczę na jakieś podpowiedzi bo nie wiem czy to kit czy co, może ktoś już miał tą M4 od WE i wie co za licho w środku jej siedziało.

Czekam na szybką odpowiedz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...