Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

20 elementów... może jestem ciota ale straciłem 2 dni na złożenie gb :wink:

 

Może uda mi się wymienić dysze bez otwierania gb xDD (lekko odchylić popychacz i wyciągnąć dysze przez tą dziurkę w szkielecie xD musze sprawdzić, ale nie chce mi sie wyciągać gb bo znowu strace kilka godzin na wyciszanie xD)

 

btw... Tobie komora nie dotyka szkieletu gb? 0.o

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Sorka, teraz sprawdziłem, wprowadziłem Cię w błąd, w tej chwili już styka się z GB, wcześniej na 100% tego nie robiła (przed zeszlifowaniem mocowań). Jeżeli chcesz, możesz spróbować w sumie użyć dyszy z g36, chociaż głowy uciąć sobie nie dam, u mnie teraz na dyszy z BU AUG szczelność jest dobra ^^

 

GB to prosta sprawa :D tylko trzeba się dobrze przyjrzeć na początku co gdzie i jak, najtrudniej jest włożyć spust.

 

KOT, byłbyś tak miły i w temacie o tuningu g36 zamieścił być opis jak wyciszyć, czym, jakie wymiary mat czy czego tam etc? byłbym baardzo wdzięczny ^^

Link to post
Share on other sites

witamy,

podejrzewam że póki co nikt Ci nie odpowie na te pytania, bo to nowinka.

podejrzewam też, że gearbox został ten sam, prawdopodobnie tylko zmieniono cylinder, żeby obsłużył jak należy dłuższą lufę.

a na marginesie, to założyłem temacik o tych replikach, zapraszam, kupować i gadać 8)

Link to post
Share on other sites

j.w.

 

Zapewne zmieniono tylko lufe i cylinder (jeśli w ogóle im się chciało... bo moj kolega w AUGu JG ma cylinder typu 1... a jest lufa 509mm...)

 

I tak wole moją kochaną giecie C, ta E jest za duża... :D

 

Lepiej zmierzcie mi stockową dysze w gieci :-F xD

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Witam po długim czasie kolegów maniaków.

Postaram wam się rozwiać pewne wątpliwości odnośnie prędkości początkowej G36C i G36K (JG) . Gietka C po moich testach i dożynaniu stoka (częstej exploatacji , nie opierdalałem się z nią) Na początku po kupnie pokazywała na chrono średnio 327 fps,

teraz bez żadnego grzebania po przebiegu 28000 BB,s (myślę że realna suma to około 26000BB's , jedna paczkę liczę jako te wszystkie kulki co uciekają bokiem w sytuacji szybkiego ładowania, wyciągania maga) Pokazuje aż dziw około 340 fps , być może jest to efekt zgrania (odpowiedniego spasowania poszczególnych podzespołów) podczas długiego intensywnego użytkowania bez żadnych zmian i rozkładania.

Co do wersji K to po wyjęciu z pudełka i wypluciu kilku low-capów Gietka pokazywała 395 fps, nie był to raczej błąd pomiaru, po krótkim czasie jeszcze kilka osób zaopatrzyło się w ta właśnie replikę i pomiary tych replik wyszły podobnie, nie miałem jeszcze okazji zajrzeć do serca i sprawdzić jaki cylinder tam siedzi, sprężyna jest na pewno mocniejsza niż w wersji C.

 

Na stokowej lufie, było testowanych wiele rodzai kuleczek, najlepiej biegały G&G oraz Excele... Widoczna poprawa powtarzalności strzału.

 

Co do baterii mogę polecić produkty G&G O te:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3829

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3827

Dobre ogniwa , bardzo wydajne i batki wchodzą bez rzeźby.

Chociaż jeżeli chodzi o stokową batkę to jestem poprostu pełen podziwu, trzyma nieźle i ma się dobrze.

Odgrzałem kilka kotletów, ale mam nadzieję ze się przyda... :)

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

KOT!!!! trzeci raz Ci piszę! stock ma dyszę o długości 25,3mm. I z tego co się ostatnimi czasy dowiadywałem nie było gietek w których dysza była by standardu CA czy TM, wszystkie są za długie

 

poza tym, dzięki za opis jak wytłumiłeś ^^

Edited by Zambezi
Link to post
Share on other sites

A mnie właśnie Thermold odraża totalnie, nie wiem czemu. Mag w realu nie jest taki jasny, po prostu mam w pokoju beznadziejne oświetlenie i robiłem z lampą, dlatego wyszedł jasny - w realu jest ciemnoszary. Nie malowałem niczego, świeci się 1) ponieważ to Marui :) a po 2) robiłem z lampą błyskową.

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites

Magi od emki sux! :P

 

Ja w tych moich magach moge załadować maksymalnie 40kulek... Jak załaduję więcej to się zacina mag - trzeba wystpywac kulki i jakimś patykiem grzebać w magazynku...

 

btw, jak je otworzyć? :-F Odkręciłem tą śrubkę na dole i próbuję wysunąć tą "podstawę", ale nie mogę :P to trzeba młotkiem czy co?

Link to post
Share on other sites

Odkręcasz śrubkę, zsuwasz klapkę dolną, wyjmujesz wnętrze maga z korpusu. Rozkręcasz połówki i się bawisz.

Czemu uważasz, że sux ? Są o wiele praktyczniejsze niż te od G36, wygodniejsze, tańśze(!!), jest ich więcej i są ogólnodostępne. Same plusy.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...