Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No niestety tak jest. Mam pytanie do użytkowników, jeżeli są tacy, adapterów magów od M4 - zdarzają wam się zacinki ? Dzisiaj w trakcie strzelania, po raz kolejny, zapchały mi się kulki w komorze. Ponadto mnóstwo było ich w body - koło GB, wokół komory, w kabelkach. :/ Macie podobnie ?

Link to post
Share on other sites

No niestety tak jest. Mam pytanie do użytkowników, jeżeli są tacy, adapterów magów od M4 - zdarzają wam się zacinki ? Dzisiaj w trakcie strzelania, po raz kolejny, zapchały mi się kulki w komorze. Ponadto mnóstwo było ich w body - koło GB, wokół komory, w kabelkach. :/ Macie podobnie ?

uzywam,

zacinki jeszcze nie mialem,

wydaje mi sie, że stopien skomplikowania adaptera (to znaczy brak skomplikowania)

wyklucza chyba problem z adapterem,

sprawdzaleś magi ??

Link to post
Share on other sites

To że jeśli chcesz zrobić z wersji C wersję E to będziesz miał problem. Zakładam, że będzie to replika niecustomowa, to znaczy wyglądająca jak prawdziwa bez chowania preclufy w tłumiku itp. Być może to kwestia niewielkiej ilości wersji E na rynku (JG dopiero weszło). Z czasem części pewnie się pokażą.

Edited by lynx79
Link to post
Share on other sites

Co do konwersji chińskiej to pojawił się swego czasu frontgrip z lufą na gunfire ale to była jakaś mała dostawa a potem gdzieś to zniknęło. Nie ma jednej konwersji, można kompletować z elementów. Jest konwersja z CA i rączka oraz dwójnóg. Ale chyba taniej kupić pełnego CA. Jest frontgrip z dwójnogiem od G&G ale z tego co wiem nie bardzo pasuje do JG.

PS. Mam G36E na bazie CA (frontgrip) i RD (rączka z lunetą). wyszło taniej niż CA kompletne. Na adapterze również zacinek nie miałem.

Edited by tafi
Link to post
Share on other sites

Wogle z podzespołami do wersji "długiej" jest problem. Ani luf, ani cylindrów czy zestawów do ugprade'u. W zasadzie tylko części CA są w sprzedaży.

Dziwne bo tutaj piszesz o bebechach. Wnętrzności do GB v.3 jest od groma.

 

To że jeśli chcesz zrobić z wersji C wersję E to będziesz miał problem. Zakładam, że będzie to replika niecustomowa, to znaczy wyglądająca jak prawdziwa bez chowania preclufy w tłumiku itp. Być może to kwestia niewielkiej ilości wersji E na rynku (JG dopiero weszło). Z czasem części pewnie się pokażą.

A tutaj o częściach zewnętrznych. Poza tym lepiej i taniej wyszłoby kupienie G36e z JG i jak coś dokupienie do niej kolby od G36/G36k z CA bądź innych pełnowymiarowych.

Link to post
Share on other sites
Poza tym lepiej i taniej wyszłoby kupienie G36e z JG

Tak też zrobiłem ;)

Ale myslałem ewentualnie o skróceniu karabinku (ganianie w pomieszczeniach z metrowym gnatem to śrenia frajda).

Chciałem też wymienić lufę i komorę hopup. I tu problem. Tylko części CA i Element (lufa 494mm), a hopup tylko plastikowy CA (i sam szkielet Pro-wina, ale nie o to mi chodziło). Lepsi producenci jeszcze nie zrobili swoich.

Jakbyś był tak dobry i powiedział mi jaki cylinder (rozmiar/typ) powinien być w g36e (+tłok itp), bo zaczynam się w tych częściach gubić.

Link to post
Share on other sites

Kurczę, używam kulek P&J 0,25 i zaczęły się te zacinki. Zobaczę niedługo na pestkach 0,23 - może będzie lepiej... Na razie skleiłem tą podstawe która dosyła kuli, bo luzy miała i jest lepiej, tak mi się wydaje, bo poszło 6 magów bez zacinki.

Link to post
Share on other sites

Planuje w najbliższym czasie zakup tego guna ( link ) - z tego co po cenach patrzyłem w tym temacie to okazja. Nie, nie chce się bawić w używane. Od razu low-Cap, i tu pierwsze pytanie:

 

1. magazynki BOYI/DBOYS do G36C (low-Cap'y) -

( link ) są godne polecenia? Bo najchętniej bym ze trzy kupił (śmierć Hi-Cap'om!!!)

 

2. Kolimatorek otwarty ( link ) - znów - warty polecenia?

 

3. Pas taktyczny - poleci ktoś coś dobrego w rozsądnej cenie (koło 5 dych)?

 

to chyba wszystko...

Edited by HellCat
Link to post
Share on other sites

a co do polecania to może przejdź się do sklepa, niech ci sprzedawca wyciągnie ze 4 różne kolimatory, włączy i sam sprawdź przez który Tobie sie najlepiej patrzy i który Tobie pasuje. O gustach się nie dyskutuje a każdy woli coś innego (otwarty czy zamknięty, kropka zielona lub czerwona, droga firmówka czy tania podróbka, wygląd też czasem ważny jak z repliką będzie się komponował, itp. itd.).

Link to post
Share on other sites

Pytanko - jaka jest DOKŁADNA długość fabrycznej lufy JG36C ( ;-) ) ?? Czy TA lufa wejdzie bez konieczności montażu (atrapy) tłumika?

 

O, sorki! znalazłem :-P

 

To inaczej - czy 250 wejdzie tak, żeby normalnie był sobie tłumik płomienia??

Edited by HellCat
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...