Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ceny niezłe, ale te kolby... poza tym chyba trzeba by dokupić do nich adapter...? Chociaż w sumie ta R93-ka jest całkiem fajna :uśmiech: Może się przemogę i kupie emkową... Dzięki za info!

Pozdrawiam

 

tak musisz dokupic adapter.

ja ma tą drugą:

b07cc0ea68b3d5b6m.jpg

 

 

ale przymierzam się własnie do R93.

Link to post
Share on other sites

tak musisz dokupic adapter.

ja ma tą drugą:

b07cc0ea68b3d5b6m.jpg

ale przymierzam się własnie do R93.

Trzeba do niej (tej na zdjęciu) stock pipe'a kupić, czy jest w zestawie? (sam adapter do kolby mam)

A orientujesz się, czy R93 potrzebuje stock pipe, czy bezpośrednio do adaptera się przykręca?

Edited by siridar
Link to post
Share on other sites

Było wcześniej :P

Jak jesteś taki mądry, to odpowiedz na to pytanie :roll:

Otóż wcześniejsze wersje miały łożyska 6mm, natomiast od czasu kiedy JG weszło z modelem G36K - zastosowało w gearboxie łożyska 7mm. AFAIK teraz nowe G36C też mają łożyska 7mm i to jaką się dziś wersję kupi wcale nie jest takie oczywiste.

Najlepiej wyjąć gearboxa z repliki i sprawdzić samemu, albo jeżeli jeszcze nie dokonalismy zakupu - zlecić sklepowi wymianę łożysk na odpowiednie.

Link to post
Share on other sites

No moi panowie mam dylemat? Może coś było na forum, ale nie znalazlem. Scar vs. G36? Oczywiscie scar z boyia XD

Przeczytaj temat dotyczący G36C oraz temat dotyczący SCARa i dojdź sam do konkluzji, chyba, że jest to ponad Twoje siły intelektualne. Ewentualnie całą kasę wydaj na chrupki... Edited by siridar
Link to post
Share on other sites

To tak z innej beczki - przymierzam sie do zakupienia jakiegoś zawieszenia do giety i nie bardzo wiem jakie będzie optymalne. Bylem dzisiaj w gunfirerze ale te, które mieli na miejscu, nie pasowało do giety. Przeszukałem forum, ale tez nie znalazłem odpowiedzi bo jedni polecają 3-punktowe, drudzy 1..... Miałbym więc prośbę - czy ktoś mógłby podać jakiś KONKRETNY model zawieszenia który będzie najlepszy do g36c?? Generalnie skłaniam się jednak ku 3-punktowemu (ale nie jestem pewien, jeśli się mylę to piszcie) jednak nie chce zamawiać w ciemno na necie a potem się wkurzać, ze nie pasuje :wink:

Z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Po co kupować? :P Lepiej samemu zrobić. Raz kupiłem 3pkt z Gunfire i zepsuł się po 3km noszenia G36k, które za dużo nie waży. Przerobiłem już 1pkt, 2pkt i 3pkt. 1pkt najlepiej dla mnie się nosi w budynkach, choć w lesie też daje radę. 2pkt chyba najbardziej uniwersalny pas do broni. I taki sobie zrób. Koszt maks 5 zł. :) 3pkt? Za dużo tam bajerów. :)

Link to post
Share on other sites

To tak z innej beczki - przymierzam sie do zakupienia jakiegoś zawieszenia do giety i nie bardzo wiem jakie będzie optymalne. Bylem dzisiaj w gunfirerze ale te, które mieli na miejscu, nie pasowało do giety. Przeszukałem forum, ale tez nie znalazłem odpowiedzi bo jedni polecają 3-punktowe, drudzy 1..... Miałbym więc prośbę - czy ktoś mógłby podać jakiś KONKRETNY model zawieszenia który będzie najlepszy do g36c?? Generalnie skłaniam się jednak ku 3-punktowemu (ale nie jestem pewien, jeśli się mylę to piszcie) jednak nie chce zamawiać w ciemno na necie a potem się wkurzać, ze nie pasuje :wink:

Z góry dziękuje.

 

 

mam oba.

do cqb i "szybkich"/krótkich nawalanek uzywam bungee jednopunktowego,

na dłuższe imprezy, z "bardziej" rozbudowanymi scenariuszami, gdzie więcej jest czasami chodzenia niż samej walki - trzypunktowego, wygodniej się nosi karabinek.

 

oba z gunfire:

1-pkt: http://www.gunfire.pl/product-yid-11521906...sny-Bungee.html

3-pkt: http://www.gunfire.pl/product-yid-11521907...owy-czarny.html

 

i wbrew opiniom niektórym, nic się w nich nie posuło od 8 miesięcy.

I jeśli miałbym się zdecydować na jeden z nich, wybrałbym 3 punktowy

Edited by JarekM
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...