Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A po co? Ja sprawdzałem w P90 KA 290x40, Socoma TM, SS-100, SS-80. Wszystkie tłumią tak samo :) Jeśli nie chowasz jakiejś bardzo długiej lufy, to wg mnie tłumik 180mm t0 max, potem zaczyna przeszkadzać.

 

Mnie w SPR tłumik nijak nie wpływa na osiągi, fps wychodzą tak samo. W P90 też. W SPR mam KA 290x40 (bardzo fajny i niedrogi), a w P90 Socom TM.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Kupiłem sobie tłumik ---->o taki i czy dobrze zrobiłem? Czy tłumiki z tej firmy nie są gorsze od innych? I czy tak powinno być, że różnica strzelania z tłumikiem i bez jest taka, że z tłumikiem jest trochę ciszej i dźwięk jest miększy, ma inną tonację? Nie wstawiałem żadnych cichych głowić, ani nic.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Z tego co widziałem/słyszałem p90 jest w miarę cichym AEG'iem w porównaniu do innych, więc tłumik na nim logicznie rzecz biorąc będzie dawał więcej :-P (Razem). Na moim ca870, tłumik również mam, skutecznie od 15-20m mnie nie słychać :). PZDR

Edited by gogin1
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Tylko gdzie tutaj informacja, że grzesio93 chce wstawic lufę dłuższą niż stockowa ?

 

Poza tym dla mnie precka nie równa się dłuższa lufa.

 

Poza tym lufa od m4 ma 363 mm, a sam tlumik ma 245. 363-245=118mm .Tyle musiała by miec stockowa lufa, żeby po włożeniu lufy 363mm z tłumikiem dzwięku o długości 245mm stracic efekt tłumienia.

Link to post
Share on other sites

Tłumik jeśli ma się krótką lufę w stosunku do cylindra (objętości) może pogarszać celność, jeśli jednak typ cylindra jest odpowiedni powinno być git (wiem z doświadczenia). Zresztą w niektórych chińczykach gwint często się urywa lub przekrzywia, wtedy szczerze odradzam tłumik. ;-) PZDR

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...