Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr AUG [JG]


Recommended Posts

  • Replies 973
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam zastanawiam sie wlasnie nad kupnem AUGa A1 lub G36C rowniez firmy JG, i nie moge jeszcze podjac ostatecznej decyzji, czytajac temat widze ze AUG ma sporo wad ale podoba mi sie u niego dluga lufa wewnetrzna a co za tym idzie lepsza celnosc itp. ktos moze moglby mi doradzic ?? :)

Link to post
Share on other sites

Może wybierz ten, który bardziej podoba Ci się wizualnie... w końcu są od siebie pod względem wyglądu krańcowo różne. A poza tym, na G36C masz, o ile się nie mylę, RIS, a na A1 nie masz. Czyli jesteś zdany na lunetkę bez możliwości zmiany...

Link to post
Share on other sites

Eh mam pytanie, dostałem mojego Steyra bez instrukcji. Zamawiałem u krakmana.

Czy jest to normalne czy powinna być razem z repliką, ponieważ w gietce była w pudełku.

Krakman często "gubi" elementy paczki - kumpel nie dostał wyciora, mi nie dołączyli śrubek do kolby od shotgun'a... ech.

 

Masz tu zbłąkana duszo instrukcję od AU-1G, którą kiedyś już tu zapodawałem. Powodzenia! 8)

Link to post
Share on other sites

Jak na razie jedyne AUGi IIIgen. to wersje A3 (a w zasadzie 2,5 :lol:), A1 i A2 to po prostu poprzednia generacja.

IIIgen. ma ok. 430fps, układ mosfet, łożyska kulkowe 7mm, zębatki takie same jak w Mkach i silniki z cholernie mocnymi magnesami.

Link to post
Share on other sites

Michall zwracam Honor i biję ukłony-sam tłumik tak jak napisales wycisza od strony celu (wogule inaczej to teraz "brzmi ")-prawie jak "nie jg" (mam stocka w srodku nadal) a tlumik mam ten od krakmanów z peandjot-ja chcialem kupic tlumik tylko zeby moj aug mial "rece i nogi"-przy replice majacej ok 80 cm-optyka na szynie miala ponad 30 cm-proporcje to mialo jak jakis laser beam z star wars :/

teraz wyglada o niebo lepiej

http://img171.imageshack.us/my.php?image=98043620xk9.jpg

co do a3 z Jing Gong po obejrzeniu paru zdjęc kilku wrersji a3-stwierdzilem że jeśli oni to "swoje" a3 nazywają replika broni-to równie dobrze można mini auga i mini ak nazwać replikami ..az szkoda patrzec jak w orginale a jak u chinczykow wyglada górna riska i jej wykończenie (aug 2,5-jak Olo napisał)..żal i tyle

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wczoraj mój AUG przestał strzelać. Pojechałem na test-fire ustawić HU, w sumie postrzelałem sobie może 10 minut na singlu i kilka burstów. I nagle koniec strzelania? Sprawdziłem bezpiecznik - cały. Zwarłem kabelki "na krótko" - to samo, zero reakcji. Sprawdziłem jeszcze dla pewności na dwóch bateriach - nadal nic. Jeszcze nie miałem czasu go rozkręcić i obejrzeć w środku ale krew mnie zalewa - od ponad roku od kiedy go kupiłem NIC - ZERO PROBLEMÓW, wszystkie strzelanki luz-bluz i teraz nagle taki zonk... hmmm zły jestem :evil:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...