Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr AUG [JG]


Recommended Posts

  • Replies 973
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...oprócz takiego, że nigdzie nie można ich dostać ;-)

I jeszcze jest problem z wyskakującymi "zawleczkami" trzymającymi sprężynę w środku. :lol: Kiedyś w trakcie rozgrywki mi to cholerstwo wystrzeliło. :lol: Na szczęście udało mi się to później znależć. Po powrocie do domu od razu zabezpieczyłem pozostałe przed wypadnięciem. ;) Ale ogólnie też polecam. ;-)

Link to post
Share on other sites

Taka rada dla wszystkich użytkowników magów: low- mid- i hi-capów:

opróżniajcie magi jak ich nie używacie, żeby sprężyna w środku nie była cały czas ściśnięta. Ja tak robię od razu po strzelance, kiedy pakuję szpej do auta i mam akurat wszystko pod ręką. W hi-capach możecie trzymać kulki, ale wpierw zwolnijcie te, które się "nakręciły". Magazynki będą Wam służyć przez lata... :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

to co napisał Sieminoman powinien wiedzieć każdy ale czasami po strzelankach się zapomina o "wysypaniu" magów

Solid jeśli dobrze rozumiem..to nie bawiłeś się w stopniowanie spręzyny w magu skoro Ci wybiło tą "zawleczkę" -Przynajmniej ja to tak widzę patrąc na urzyszkodników tych magów -nikomu z moich znajomych "wyskok" się nie zdarzył bo o magi dbali od dnia sciągnięcia z WGC :P

ps:chyba ze na jakiegoś felera trafiłeś :P

 

Pozdrawiam - Rain

Link to post
Share on other sites
Solid jeśli dobrze rozumiem..to nie bawiłeś się w stopniowanie spręzyny w magu skoro Ci wybiło tą "zawleczkę" -Przynajmniej ja to tak widzę patrąc na urzyszkodników tych magów -nikomu z moich znajomych "wyskok" się nie zdarzył bo o magi dbali od dnia sciągnięcia z WGC :P

ps:chyba ze na jakiegoś felera trafiłeś :P

 

Pozdrawiam - Rain

Również dbam o magi, dwa dni poświęciłem na stopniowanie sprężyny w trzech sztukach. ;-)

Możliwe, że to jakiś feler po prostu - w pozostałych dwóch magach wszystko było ok. ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja mam takie pytanko. Właściwie to kolega ale nie on internetu więc ja je zadam. Czy w modelu z taiwangun AU-3G za cenę na dzień dzisiejszy 799zł można zdjąć te super szyny z przody repliki i zamontować chwyt pistoletowy do AUGa specjalnie przeznaczony? Chodzi i zbliżenie do wyglądu A1.

Link to post
Share on other sites

Panowie, po pierwsze to robicie chyba mały OT, to pytania bardziej do tematu o tuningu tego AUGa.

 

Co do pytania vandera: nie jestem pewien, czy pytanie dotyczy całego receivera (to opisał rain777), czy też może chodzi tylko o przednią rączkę (a nie chwyt pistoletowy, ten wszystkie AUGi mają taki sam). Tą rączkę PODOBNO da się zamontować do AU-3G bez demontowania czegokolwiek. ALE nie będzie się mogła składać.

Link to post
Share on other sites

Niestety części wew. tego Steyra mają się ni jak do jego wyglądu ( chodzi o A3 -powiedzmy JG) Czy jest możliwe aby przerobić tego AUGa na coś w rodzaju A1 z lunetą Swarovskiego. Wtedy wygląda świetnie ( moim skromnym zdaniem)

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich, jestem posiadaczem AUG-a (AU-1G)od niedawna i mam pewien problem z akumulatorem. Mianowicie, bateria(8,4V 1100mAh z zestawu) działa tylko zaraz po odłączeniu ładowarki :-F , tzn.ładuje normalnie ok 7 godzin, odłączam od ładowania, wkładam do broni i wystrzele ze 2 kulki. Potem wyjmuje akumulator i za ok godzinę ponownie go wkładam i już słyszę tylko pykanie(silnik próbuje kręcic ale nie może). Co może być przyczyną? Bateria do wymiany?

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich, jestem posiadaczem AUG-a (AU-1G)od niedawna i mam pewien problem z akumulatorem. Mianowicie, bateria(8,4V 1100mAh z zestawu) działa tylko zaraz po odłączeniu ładowarki :-F , tzn.ładuje normalnie ok 7 godzin, odłączam od ładowania, wkładam do broni i wystrzele ze 2 kulki. Potem wyjmuje akumulator i za ok godzinę ponownie go wkładam i już słyszę tylko pykanie(silnik próbuje kręcic ale nie może). Co może być przyczyną? Bateria do wymiany?

 

Po 1:

-kup sobie drugą albo i nawet trzecią baterię, przydadzą się - ZAWSZE.

 

Po 2:

- kup sobie ładowarkę mikroproocesorową - optymalnie Ci naładuje i rozładuje bateryjki.

 

Po 3:

- jeżeli masz gun'a nadal na gwarancji, to zawsze możesz wysłać do przeglądu / naprawy. No, chyba że Ci batka padła, to wtedy patrz pkt 1.

 

Powodzenia! ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...