Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nikt nie mówi, że strzelanie na auto M14 to profanacja. Tylko strzelanie M21 to profanacja. M21 - M14 z lunetą + zablokowany tryb auto, używane jako snajpery.

Widziałem na youtube gdzieś, jak koleś nakręcił cały magazynek tym kluczykiem co był w zestawie...wystrzelał wszystkie kulki z maga XD (330 chyba)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ponieważ w M14 brata też od jakiegoś czasu był tylko tryb AUTO wczoraj rozebrałem karabin i naprawiłem. Dochodzenie co i jak zajęło mi 2 h przy butelce Johnnie Walkera ale udało się. Wystarczyło delikatnie pilnikiem podpiłować 2 elementy spustu: metalowy element popychający styk i styk.

 

Zeszlifować trzeba je na krawędzi styku tak aby łatwiejsze było ześlizgnięcie się ich po 1 strzale w trybie Single.

Niestety nie zrobiłem foty a brat zabrał już karabin.

Nie wiem jak z trwałością tej naprawy i czy nie będzie trzeba znowu poprawiać za parę strzelanek ale jestem dobrej myśli :)

Link to post
Share on other sites

Ponieważ w M14 brata też od jakiegoś czasu był tylko tryb AUTO wczoraj rozebrałem karabin i naprawiłem. [ciach]

Nie wiem jak z trwałością tej naprawy i czy nie będzie trzeba znowu poprawiać za parę strzelanek ale jestem dobrej myśli :)

 

Witam! Mam zamiar nabyć replikę M14 od AGM i niepokoją mnie te problemy z przełącznikiem. JohnyTS, masz może jakieś fotki z 'operacji'? Czy dostanie się do mechanizmu jest trudne? (skoro wymieniłem sprzęgło w Cytrynie to znaczy że nie mam 2 lewych rąk ;) )

Czy ktoś jeszcze miał problemy z selektorem i je skutecznie rozwiązał? A może są tacy, co wystrzelali już tysiące kulek i nigdy nie mieli kłopotów z przełącznikiem?

 

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie info!

Link to post
Share on other sites

Elo,

Wystrzeliłem jakieś 5000 kulek i jest spoko. Selektor zmieniałem 5 razy na 1000 kulek i wszystko jest git. Ktoś mi dokładnie wyjaśni w końcu jak magi z DF trzeba podpiłować??

Jak rozumiem operujesz prawie wyłącznie w trybie SEMI? :D Czyli zapewne wykorzystujesz M14 do działań "parasnajperskich"? Jak spisuje się fabryczna lufa? ma 510mm długości więc podejrzewam, że celność i skupienie są na przyzwoitym poziomie...

Link to post
Share on other sites
ja mam pytanie jak zdjąć pokrywe ten plastik żeby wymienić na metal teeth.gif

 

No to tak, tam na końcu tej pokrywy zaczyna się lufa zewnętrzna. Tam na końcu jest taka nakładka na lufie i w niej jest malutka śrubeczka. Odkręć ją ampułem 0,5mm (lub kombinereczkami) i odsuń trochę pokrywę po lufie teraz z drugiej strony pokrywy odczep taki zaczep i ściągnięte!! :wink:

 

Czy to możliwe, że nie mam bezpiecznika na kablach gearbox- bateria?

 

Hmmm, zajrzyj głębiej to zobaczysz na kablach coś plastikowego. Nie wiem co to, bo nie rozkręcałem emeczki, ale wydaje mi się, że bezpiecznik jest głęboko skitrany. :-F

Link to post
Share on other sites
Chłopaki a ma ktoś może drewniane okładzinki? Jeśli tak lub je widział prosił bym o ocenienie czy są dobrze drewnopodobne icon_smile.gif

PS. Mad dylemat (jak widać) co do koloru broni czyli który się będzie najlepiej maskował

 

Ja widziałem u Krakmana za szybą i były bardzo ładne, ale wziąłem i tak oliwkę :D:D. Jeśli byś chciał to zawsze możesz kupić prawdziwe drewno np. z RedWolf'a za jakieś $150. :killer: :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Ja mam swoją 14'stkę od jakiegoś miesiąca- wywaliłem już około 1500k no i trzyma się nieźle. Rozbieranie czyli oddzielanie łoża od bebechów i na odwrót może przysporzyć Ci trochę problemów- trzeba uważać żeby nie połamać ramienia selektora... Nie baw się za dużo:

-zamkiem (blaszka która "jeździ" po tej prowadnicy może pęknąć)

-selektorem ognia (po pewnym czasie robi się coraz luźniejszy i zaczyna świrować ;/ )

 

Jeżeli nigdy nie rozbierałeś repliki to dobrze radzę- nie pchaj się w wymianę gumki i precki sam...

 

I BRON CIE PANIE BOZE NIE KUPUJ TEJ 14'STKI NA AUKCJACH GUNFIRE.PL ALLEGRO !!!

 

Ja chciałem zaoszczędzić te kilka złoty i dostałem za to karabinek który może technicznie był sprawny ale nadlewki i malowanie w tym modelu to tragedia...

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...