Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wtyczka OK.Po prostu baterie innych firm,nawet Cymy czy DE nie podchodzą bo moja replika ma pozamieniane + i - we wtyczce w baterii,wtyczce w kolbie i w ładowarce:P . To w sumie żaden problem je zamienić żeby było "standardowo" ale myślałem że reszta też tak ma...

Link to post
Share on other sites

Co do problemów z tłumikiem ognia-farba którą malowano cały karabin poprostu wchodzi pod nakrętkę i blokuje ją- trzeba baaardzo mocno kręcić jeżeli to niepomoże to proponuje nasmarować gwint silikonem. Walenie młotkiem w muszkę niema sensu.

Link to post
Share on other sites

no to nie wal w nakretke tylko w muszke kiedy niechce zejsc po dobroci ;] to ma sens gdy muszka nie chce zejsc a nie nakretka sie odkrecic...

 

a tak apropo selektora ognia i kostki styku, Krakmani tak mi zasyfili smarem styki ze selektor non stop mi sie wieszal i m14 wogole nie chcialo strzelac, radze przed uzytkowaniem dobrze wczyscic styki ze smaru dla swietego spokoju....

Edited by Quattro
Link to post
Share on other sites

Hmmm... zbyt dużo bawiłeś się zamkiem? ;>

Raczej gwarka tego nie uzna-niedość, że eksploatacyjne, to jeszcze z winy użytkownika.

A pisali na forum: nie bawić sięza dużo zamkiem, bo to tylko ZnAl i prędzej czy później pęknie ;)

 

Chyba, że chodzi o inną "blaszkę" (wyraź się konkretniej ;) ) to sorka :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Drewnianą kolbę możesz kupić na specshopie za 600zł (orzech) lub poprosić jakiegoś znajomego który robi w drewnie. Mi właśnie robi kolega (tylko że ma przerwę - ot zaliczenia w szkole i nie ma czasu), całość zmieści się w 100zł i postawionym browarku.

Link to post
Share on other sites

Powinno pasować-wszędzie pasuje, więc do AGMu też powinno.

Pokrywa BARDZO plastikowa nie jest, ale ta metalowa jest o wiele lepsza-sprawia świetne wrażenie wizualne, dotykowe i minimalnie zwiększa masękarabinu :)

BTW-przez plastikową pokrywę lufy nieraz zostałem w lesie zauważony, więc coś w tym jest ;)

Link to post
Share on other sites

powinno pasować bo nie jest napisane że pasuje tylko do np. TM albo G&G czyli pewnie się nadaje do wszystkich replik m14 :) ale dla pewności warto napisać do sklepu mejla.

 

Co do pokrywy to jest plastikowa jak to plastik w sumie nie przeszkadza tyle, że czasem może skrzypnąć jak się na nią chwyci. Wart kupić metalową mimo wszytko bo to nie duży wydatek a jak ją zamontujemy to już mamy replikę full metal :)

Link to post
Share on other sites

Korpus czytaj łoże według mnie jest dość solidne, jeśli nie będziesz się nim opierał przy upadaniu to nic poważniejszego się nie stanie :) Łoże jeszcze możesz zamówić u takiego pana od drewna i będziesz mieć drewniane. :mrgreen:

Co do skrzypienia to fakt potrafi czasem skrzypnąć ale to właśnie w miejscu połączenia pokrywy lufy z łożem, ja to zlikwidowałem oklejając taśmą izolacyjną i teraz nic nie skrzypi :-F Oczywiście w planach jest metalowa pokrywa tak jak koledzy :) i tu pytanie: kto ma pojęcie kiedy będzie ona dostępna?

Link to post
Share on other sites

myślę ostatnio nad kupnem M14 do użytkowania jako parasnajperki (czyli będę miał do pomocy cały fire team) i rodzi się pytanie czy ten AGM będzie dawać radę bez żadnego tuningu i czy jest duże ryzyko problemów z trybem Single Fire

 

jeżeli to ważne zajmuję się rekonstrukcją 75 Rangersów z Somalii 1993 więc będę M14 używał z racji braku replik M21 :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...