Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wyposażenie USMC


Recommended Posts

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Buty knotraktowe najcześciej pod jednym numerem kontraktu mają kilku producentów. Np moje Wellco i Altamy maja /Wellco Altama Belleville/

 

aby sprawdzić czy buty są kotraktowe wystarczy poprosić o numer kontraktu.

Link to post
Share on other sites

Witam, kupiłem niedawno spodnie w kamuflażu MARPAT, no i nie jestem pewien czy są one kontraktowe, proszę nie śmiejcie się, czytałem tutaj że mundur powinien być proppera albo American Apparel, a mi pisze jakieś EA industries. Tu jest zdjęcie naszywki z kieszeni.

 

marpat.jpg

Link to post
Share on other sites

Ziomek08, tak kontratkowe są, odpowiada za to ten numerek: SPO100-06-D-0361

 

SPO to instytucja która złożyła kontrakt

06 to rok kontraktu

 

a reszty nie wiem :)

 

mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie na kolanach są kieszenie, na co one są xD?

Na wkładki chroniące kolana.

Edited by Wzorek
Link to post
Share on other sites

Fajna kopia jak na moje oko.

 

Wkleję to co już na 1/8 pisałem:

A mnie to śmierdzi G&P czy innym Guarderem na kilometr. Fcet nie pisze nic o tym, czy jest oryginalna, nie pisze o producencie ani o kontrakcie. Nie daje fotek metki, ogólnie daje tylko jedną fotkę. A ten woodland z fotki to mi kopie przypomina jak nic. Zobaczcie sobie na kolor PALSów, na uchwyt do QR'a i porównajcie z tym chociażby:

http://www.emdomusa.com/images/Large-shing...hingle-fsbe.JPG

http://www.emdomusa.com/images/Pistol/Larg...l-quad-fsbe.jpg

 

Oczywiście można zwalić na oświetlenie, aparat itp, ale jak dla mnie to kopia jak nic. Poza tym zobaczcie, że na focie leży jeszcze element jakiejś innej kamizeli, zobaczcie na spód jej ładownicy, jaka różnica w odcieniu brązu, a jak dla mnie ta ładownica właśnie bardziej oryginalnie wygląda.

 

Chociaż chłopaki na forum doszli, ze to bardziej guarder.

Link to post
Share on other sites

Prawda, sam ostatnio z ciekawości zacząłem pisać do kolesia, który z uporem maniaka twierdził w aukcji, że sprzedaje oryginał, na co wg niego najlepszym dowodem było to... że klamry w kamizelce są ITW Nexusa. Oczywiście metki nie było bo się odpruła. W korespondencji stwierdził z całkowitą pewnością, że to oryginał jest, wie bo pamięta metkę z napisem, uwaga, Full Spectrum BODY ARMOR...

 

Także nie napalajcie się na AAVki na allegro, nie chcecie kupować używanych Guarderów za cenę nowych :)

 

To była ta aukcja: http://allegro.pl/item581356704_fsbe_kamiz..._rozmiar_m.html

 

Widziałem też kiedyś aukcję z ponoć oryginalną AAV, dość tanio, nawet metka była... tyle że identyczna jak w IBA. Logo PointBlanka a pod nim wszywka z kontraktem itd., tylko że tekst na niej dotyczył IBA. Ot, ciekawostka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...