Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wyposażenie USMC


Recommended Posts

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do butów używanych współcześnie przez USMC:

1. Wg. moich informacji nie ma czegoś takiego jak belle 550, jest model 550 ST ale tylko w wersji ze stalowym czubem (Stąd ST). Są za to belle 590 (Identyczne jak 550ST, ale bez stali).

2. Poza batesami i bellami 550 ST istnieją także belle 500 (Identyczne jak 550ST, ale z gore-texem), belle 790 w coyote brown (Od standardowych różnią się jeszcze językiem, który nie jest ze skóry lecz z cordury no i EGA na pięcie). No i najnowsze buty korpusu czyli Danner USMC mountain cold weather.

Link to post
Share on other sites

Reggie,

 

Możesz założyć ochraniacze na rolki...

 

Akurat Bijansy jak najbardziej pasują.

 

Reggie, przede wszystkim nie podałeś jaki okres istnienia FR chcesz odwzorowywać, bo sprzęt zmienia się czasami z miesiąca na miesiąc. :)

Link to post
Share on other sites

Widzisz teraz Reggie że masz tu najlepszych w kraju i ich się słuchaj, ot co!

Nie, to Ty masz zawsze rację. Nawet na anglojęzycznym forum zdążyli już Ci to powiedzieć.

 

W takim razie co to jest: http://s86.photobucket.com/albums/k101/nor...recon40a9mn.jpg? Foto sprzed wprowadzenia Cirki, ale Alty też wtedy były. Zdjęcie pierwsza z brzegu, dalej nie chce mi się szukać, bo to nie moja broszka, ale nowsze fotki też można znaleźć.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam kłopot z określeniem modelu butów, na pewno belki, na naszywce napisane jest:

Belleville 800.376.6978

8.0R - to rozmiar

263 85

02-D-0318

4402873

Buty z gore na vibramie, usztywniany czubek buta, 8 cali wysokości, w CB, speedlance.

Edited by Kosmo
Link to post
Share on other sites

Witam !

 

Mam zamiar luźno wzorować się na USMC (współcześnie). Na następny sezon już będzie marpat. Na razie jest MICH. Mam też kamizelkę ITLBV(ta z siatką). I tu pojawia się moje pytanie - czy tych kamizelek nadal się używa, czy też wszyscy teraz jadą na CIRASACH i innych takich ?

 

 

Pozdrawiam !

Edited by spet
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...