Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Na co sobie poczekamy...


Recommended Posts

  • Replies 497
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skoro w koncu moge pisac normalnie

Chcialbym sie dowiedziecz czy ktokolwiek wie jak dostac w polsce BAR ( Browning Auto Rifle ). Czy w ogole BAR wyszedl w airsoftowej wersji ? albo czy ma sie ukazac?

po przeszuakniu stron typu gunfire.pl, taiwangun, rangershop, airsoftguns itp. itd. nic nie ma, ani widu ani slychu :(

Link to post
Share on other sites

Dzisiejsze rewelacje z Airsoft-News sprawiły, że nie mogłem się skupić w pracy.

Samo JG wytoczyło ciężką artylerię - oprócz zapowiadanego SIGa 552 pojechali z SIGiem 550 ( :!: ), AK74M ( :!: ), AKS74U (o tym to wiedziałem, spóźnili się trochę chłopaki), AUGiem A1 i, co już totalnie miotnęło mną o glebę, NARESZCIE G3SG1!

Potem pojechał Bell - Colt M1911 i (zapewne też ich) Glock 17. Poprzeć to tajemniczego pochodzenia gazową pompką i AK105 z Cymy... To dla mnie trochę za dużo.

Link to post
Share on other sites

Ale one mają byc na przyszły rok czy to taka ściema. Bo jakiś gostek w osobnym wątku pisze, że mają byc już niedługo...

 

Chyba, że to też ściema. ;-)

 

Następny. Napisałem tam, że to była daleko posunięta ironia.

A żeby było do tematu. Ten bell wart zachodu? Bo z tego co czytałem to ich beretta wyszła tragicznie. Jak myślisz Westie, poprawili się?

Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem, czy tragicznie? Wywaliłem cały magazynek jednym bardzo szybkim ciągiem, zero zacinek i syfonów. Może trafiłeś na jakiś pechowy egzemplarz.

Pewnie jeszcze trochę go dopracują i koniec końców będzie solidny przeciętniak ze wskazaniem na niezły model.

Link to post
Share on other sites

Dzisiejsze ciacha z airsoft-news.eu:

Pompa Mossberg M500, kaliber osiem milimetrów, metal body. Najprawdopodobniej niestety spring, ale ma to ten plus, że będą tanie a względnie przyzwoite pestki 8mm.

A&K SR25, strugane na CNC, import gwarantowany (jak zwykle).

 

Tokyo Marui na ten fakt tylko sapnęło ze zgrozą i zapowiedziało AK74.

 

Damn, sr-25... Westie - obiło ci się może o uszy jaki gearbox w nim będzie? Jeśli długi jak w g&p to chyba padnę z wrażenia :ok:

Link to post
Share on other sites

Jedna lufa? UTG zamówił od razu z trzema, ale to dobrze, że ci z Echo zażyczyli sobie modyfikację 1100'tki do kształtu XM1014.

 

 

hmm a wiadomo na jakiej zasadzie to bedzie działac ?

Bo chyba musi to byc gaz, gdyz 1014 to polautomatyczna strzelba :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...