Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Praszka


Recommended Posts

  • Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam woodland helikona, do tego paso-szelki w Cordurze Olivkowej od MIWO Praszka. Wszystko razem wygląda ok wg. mnie, więc śmiało możesz brać.

 

Fury czy masz może jakieś zdjęcia w takim zestawie?

 

Co sądzicie o połączeniu: mundur woodland i oporządzenie z cordury w panterze wz. 93?

Kolory wyglądają bardzo podobnie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Chce coś po prostu porządnego, trzech litrów wlewać tam nie zamierzam bo to aż nadto na moje potrzeby, 1,5 litra mi wystarczy. Chodzi mi o to czy jeśli tam tyle naleje i "zagne" cześć aby się zmieścił do pokrowca czy nie uszkodzi to wkładu w jakiś sposób bo dłuższym używaniu.

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o to czy jeśli tam tyle naleje i "zagne" cześć aby się zmieścił do pokrowca czy nie uszkodzi to wkładu w jakiś sposób bo dłuższym używaniu.

nie uszkodzi,

ale poszukaj na allegro, można kupić same pokrowce na 3l pęcherze - source albo camelback.

Pozatym Dromader z Praszki jest przeznaczony na 3l wkład - dlaczego nie weźmiesz tego ?

Edited by JarekM
Link to post
Share on other sites

Bo już mam ten pokrowiec:)

miałem chiński wkład na 1,7 litra ale się rozwalił dlatego chce coś porządniejszego. Dzięki za odpowiedzi.

 

no to nie rozumiem - szukasz pokrowca czy wkładu ?

Skoro szukasz pokrowca na 3l wkład to dromader będzie ok.

Link to post
Share on other sites

Używam tego pokrowca z 3 litrowym wkładem z camelbaka i mieści się on bez problemu praktycznie cały zalany. Zagiąć trzeba tylko tą część z wytłoczoną nazwą firmy, numerem NSN i pojemnością. Wkład jest cały i nic się z nim nie dzieje. Noszę tak co weekend od prawie 4 miesięcy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Od wewnętrznej strony, konstrukcyjna lub dystansowa (czyli siatka 3D, przestrzenna, taka jakby gąbko-siatka) służy do poprawienia cyrkulacji powietrza pod kamizelką, zmniejszenia przegrzewania i poprawy odprowadzania potu.

 

Bardzo Dziękuje :)

Edited by Lemur20
Link to post
Share on other sites

Zamówiłem w MP pas PT3 szelki kilka ładownic i kieszeni wszystko w standardzie taśm 25 mm.

 

Wszystko, na moje niewprawne oko, uszyte pierwsza klasa. Realizacja zamówienia w moim odczuciu szybka( 5 dni roboczych, w niedzielę w nocy zamówiłem we wtorek zaksięgowali wpłatę w poniedziałek towar był u mnie :-))

 

Mam jednak pewien niedosyt związany z pasem PT3. Pionowe przeszycia na tym pasie są wykonane co 60 mm. W związku z tym między każdymi dwoma elementami oporządzenia przypiętymi na tym pasie wstępuje mniejsza lub większa przerwa. Gdyby tych przerw nie było mógłbym dołożyć co najmniej jedno małe cargo i ładownicę pistoletową.

 

Moje pytanie brzmi czy warto zamówić nowy pas z przeszyciami co 37 lub 38 mm (jeżeli tak to jakie przeszycia będą lepsze)?

Edited by qazfakir
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...