Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Praszka


Recommended Posts

A ja miałem już jakiś czas temu w Miwo Praszka reklamację - w spodniach puścił szew w kieszeni. Skontaktowałem się mailowo. Poprosili, żeby odesłać do nich spodnie. Odesłałem. Gdzieś około godziny po dostarczeniu spodni dostałem maila, że spodnie są już naprawione, a w przeprosinach za sytuację do przesyłki dołączą mały prezent. Tego samego dnia spodnie zostały odesłane, a ja dostałem w gratisie ładownicę na radio. Słowem - obsługa klienta w 100% profesjonalna.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Z samej konstrukcji kamizelki będziesz zadowolony. W końcu to produkt który nie pasuję do ich oferty bo to u nich "coś nowego". O samej kamizelce za wiele nie przeczytasz bo niema w niej nic co mogło by przeszkadzać poza jakością wykonania. Konstrukcja modułowa więc każdy widzi co wybiera. Niegdyś moja ulubiona firma. Od pewnego czasu gdy się kilka razy zawiodłem nie zaglądam nawet na ich stronę. Sprzęt od nich rozdałem. Zostawiłem tylko P.S.P.B.-2 by pamiętać jakich błędów nie popełnić we własnych konstrukcjach :)

Link to post
Share on other sites

az taka padaka ? do tej pory miałem szpej z lublińca i był ni edo zdarcia, myślałem że z praszką będzie podobnie :icon_razz:

 

Ja nie napisałem że będzie padaka. Po prostu wiele rzeczy dziś można już wykonać ładniej, i schludniej. Sprzęt będzie nie do zdarcia bo wytrzymałość zależna jest od materiału. Ale tak jak kolega Yahalom wspomniał. Ich konstrukcje jak trafiły do oferty w 2007 roku tak są po dziś dzień i kamizelka KRUK II to na prawdę jest coś co do nich nie pasuje :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...