Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Praszka


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!

Odpowiedź poszła na PW ale dla innych zainteresowanych tematem informuje, że sprawa jest zależna od producenta tkaniny.

Polski piksel był swego rodzaju propozycją, która nie spotkała się z aprobatą MON-u i jako taka została zarzucona. Jeśli więc istnieją jeszcze jakieś partie materiału to MP zapyta producenta i poinformuje na forum!

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś już posiada nową wersję kamizelki KDP i może podzielić się wrażeniami?

 

Goryl017, czy standardowe ładownice do AK da radę zastąpić dwiema ładownicami T na 3 mag.?

 

Kiedy można się spodziewać wersji modułowej tejże kamizelki?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Goryl017 dzwoniłem dziś do was zeby sie dowiedziec o terminy oczekiwania na zamowienia i 4-6 tygodni.. Ale masakrystyczne jest to że dowiedziałem sie iż nie macie zadnej cordury. Kiedy czegoś mozna się spodziewać bo chcialem pokrowiec od dromadera zamowić?

Edited by Jaeger
Link to post
Share on other sites

Witam!

No niestety, koniec roku na horyzoncie, to zamówienia się sypią jak liście z drzew. Do tego dołączyła rotacja na misjach i mamy kumulację zamawiających. Tak więc, co do terminów to nic się nie da zrobić.

Natomiast jeśli chodzi o cordure, to brak jest tylko w polskim kamuflażu wz. 93 pantera (leśna). Natomiast termin pojawienia się jej ponownie w ofercie nie jest mi znany. Wiem natomiast, że firma jest w posiadaniu próbek tkanin w nowych wzorach kamuflaży. Jeden to jakaś odmiana woodland-u a druga jest dla mnie tak egzotyczna, że nie wiem sam co to.

Pozdrawiam!

Ps. Cały czas pracują nad tym, aby cordura wz. 93 pantera pojawiła się ponownie w ofercie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Myślimy logicznie! Może zacznij.

 

Jak kolega shellshock, napisał Ci, że Miwo L robi ładownice dedykowane(dla zrozumienia słowo kluczowe) do G36. To nie rób się siebie idioty i nie pytaj czy wsadzisz magi od G36 do ładownicy na magi od M16. Skoro możesz wydać te ogromne pieniądze czyli pewnie 15zł na przesyłkę i kupić ładownice do magów od G36 w MIWO L. Boże jakie głupie problemy robisz, koleś.

Link to post
Share on other sites

Do tych ładownic wejdzie jeden magazynek od G36.

 

Do osób po drodze - Panowie:

 

Kolega zadał pytanie o konkretne rozwiązanie, więc nie komplikujcie, bo:

 

a) wybrał już firmę,

 

b) ładownice Miwo L mają inne zastosowanie - magazynki są w nich spięte po dwa i przede wszystkim prostopadle do powierzchni pasa/kamizelki.

 

Ładownice, o które pyta są nazwijmy to nisko profilowe ;) równoległe do powierzchni pasa/kamizelki.

 

@Pahaliah - nazywanie kogoś idiotą dlatego, że z jakiegoś powodu potrzebuje rozwiązania niestandardowego jest wysoce niestosowne.

Link to post
Share on other sites

dzięki wielkie za odpowiedź mag :P

 

ładownice Miwo L mają inne zastosowanie - magazynki są w nich spięte po dwa i przede wszystkim prostopadle do powierzchni pasa/kamizelki.

 

Ładownice, o które pyta są nazwijmy to nisko profilowe icon_wink.gif równoległe do powierzchni pasa/kamizelki.

 

Właśnie dlatego pytałem o te ładownice :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...