Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Praszka


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie swieci sie Cordura. Kodura/Kordura/Codura czy inne cos swieci sie okropnie, podobnie ma sie sprawa z tkania WDDR z nadrukiem Pantera Las i Pantera Pustynia ktore sa jednolita swiecaca szmata. Stosowane przez oba miwo tasmy polipropylenowe sa jednolicie czarne, przez co tez nie sa jakies wspaniale.

Link to post
Share on other sites

Jak latwo zauwazyc Kamizelka Zintegrowana Miwo Praszka to po prostu KLV z naszytymi tasmami systemu modulowego, wiec jak latwo wywnioskowac pasowac beda wklady od klv plus polskie plyty stalowe (na upartego do wkladow L beda pasowac twarde wklady SAPI M (na wcisk)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A ja mam dosyć głupie pytanie, ale muszę się upewnić.

 

Czy mocując oporządzenie (system przeplatanych taśm 20mm) na kamizelce modularnej z taśmami 25mm stwarzamy możliwość, iż takie oporządzenie mogłoby się przesuwać/mniej stabilnie być przymocowanym do kamizelki?

 

Pytam bo mam już jedną kamizelkę i kilka kieszeni/ładownic w systemie 20mm, a teraz chciałbym kupić kamizelkę + oporządzenie w 25mm. Chcę wiedzieć, czy w razie potrzeby mógłbym ładownice przepinać z 20mm do 25mm.

Link to post
Share on other sites

Jest tak że da się przepiąć kieszeń 25 do kamizelki 20 bez większych problemów. Gdy kieszeń jest 20 a kamizelka 25 to robi się problem...

 

Tak wynikało z mojego doświadczenia z ładownicami do M4/AK :P chyba że coś źle pamiętam...

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Kieszeń 20mm na kamizelkę 25mm też mozna bez najmniejszych problemów zamontować. Problem może się pojawić kiedy kieszeń jest bardzo szeroka (np. jakieś Cargo w układnie poziomym itp.) i ma nieparzystą ilość taśm pionowych do przeplatania - może się zdarzyć, że środkowa tasma wypadnie akurat na przeszyciu w taśmach kamizelki, i ani tego zamontować z lewej ani z prawej :P Ja takmam z dużym uniwersalnym cargo - ale montuję je na dwóch bocznych taśmach i tyle, środkowa nie jest niezbędna...

 

(mam nadzieję, że w miarę zrozumiale napisałem tego posta :P ).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy jest możliwość przerobienia kieszeni wewnętrznej w kamizelce KP/T-8 na kabaurę taką jaka jest w kamizelce KP/T 12 oraz doszycie do kieszeni cargo bądź uniwerslanej gumek i ładownicy pistoletowej tak ja w ładonicy potrójnej plus?

Pozdrawiam

Edited by gall_anonim
Link to post
Share on other sites

Witam!

Miałem w końcu możliwość sprawdzenia wspomnianej przez Ciebie gall_anonim-ie opcji i odpowiedź brzmi:

nie ma takiej możliwości. Wspomniana "kabura" jest zbyt wysoka w stosunku do panelu. Odpada tez możliwość zmniejszenia "kabury".

Co do pokrowca na saperkę, to nie powinno być problemu. Należy tylko skontaktować się z firmą omówić zagadnienie i podać wymiary saperki (szerokość, wysokość sztychu. Długość i średnice trzonka).

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Moje kolejne zamówienie w Miwo Praszka i kolejny raz muszę powiedzieć że to dobrze wydane pieniądze :) Tak swoją drogą kieszeń cargo MRE świetnie sprawdzi się jako duża utility pouch/torba tylnia zamiast standardowej kiedy brak nam miejsca na pasie na takową, MRE zajmuje 3 palsy na pasie i mieści całkiem sporo. Nie mówiąc o wewnętrznej kaburze :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...