Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Praszka


Recommended Posts

  • Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich.

Podłanczam się do pytania, czy Praszka zamierza robić odżież w wesji tak zwanej Long. Był by to miły ukłon w stronę wyskokich.

 

Z tego co zauwazylem obecne mundury ktore sa w sprzedazy roznia sie dlugoscia od poprzedniej rozmiarowki na korzysc tych wysokich ;-)

 

Ja natomiast mam pytanko czy przewidywana jest moze produkcja plecakow typu zasobnik piechoty gorskiej?

Edited by upadlyaniol2
Link to post
Share on other sites

Z tego co zauwazylem obecne mundury ktore sa w sprzedazy roznia sie dlugoscia od poprzedniej rozmiarowki na korzysc tych wysokich ;-)

 

Tak to prawda, ale np. sopodnie w rozmiarze L by były bardziej dopasowane do mojej budowy tylko że są po prostu za krótkie dlatego zapytałem o to. To tak gwoli wyjaśnienia.

Link to post
Share on other sites

Witam!

1. hyena mówiąc o spodniach, że są za krótkie masz na myśle te po zmianach (rozmiar podany w tabeli)?

2. Plecaki "górskie" nawet jeśli są w planie, to na chwilę obecną są poza zasięgiem możliwości firmy wynikających z makabrą jaką jest gigantyczna ilość zamówień, paraliżująca jej moce produkcyjne (pomimo zwiększenia i reorganizacji). Odnośnie plecaka tej wielkości odsyłam do firmy Arizzon

http://arizzon.com/html/produkty/030-0065-...l_vlack/plecaki

 

Pozdrawiam!

Edited by goryl017
Link to post
Share on other sites

@goryl017: Tak spodnie są kupione z nowej tabeli. Spodnie L gdyby były dodatkowo w wersji LL napewno by były lepsze. Ja mam 195cm i spodnie dla mnie muszą mieć conajmniej 117cm długości. Nie każdy kto ma 195cm musi mieć w pasie 110cm są różne budowy ciała i MMP chyba powinno pomyśleć o tym że są różne sylwetki. A nie traktować identycznie wszystkich. (Oczywiście nie mam pretensji żadnych jak by to miało tak brzemieć) Ogólnie jestm bardzo zadowolony ze sopodni ale mogły by mieć mniej w biodrach bo pas to nie problem. Co do jakości nie ma żadnych zastrzeżeń.

Edited by hyena
Link to post
Share on other sites

Amen. Nie zeby od razu jechac z cala romiarowka BDU, ale mozliwosc wprowadzenia/zamowienia wersji "przedluzonej" bylaby super sprawa.

 

Zwlaszcza, ze czesc ludzi po prostu lubi miec przydlugie spodnie - czasem ze wzgledow estetycznych a czasem zwyczajnie dlatego by przy czolganiu nie podjezdzaly do polowy lydki :-P

Link to post
Share on other sites

No właśnie "super" sprawa. Ogólnie nie ważne co, ważne jest to żeby mieć wybór (choć by na zamówienie) Po co kupować u kogoś innego jak mogę kupić u polaka i wiedzieć że jakość jest dobra i będę zadowolony że towar taki przyjdzie jaki chcę. A jeżeli jest jakość i zadowolenie, to zawszę tam wrócę. Jak ktoś mnie zapyta czemu się uśmiecham to powiem że kupuje w Polskiej firmie, światowy sprzęt. Over!!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam!

Opierając sie na Waszych sugestiach (jakże słusznych) postaram się zmiękczyć szefową i pokazać na nowo konieczność wprowadzenia podwójnej rozmiarówki. Jak zapewne wiecie temat jest znany i efektem wcześniejszych sugestii są aktualne zmiany w rozmiarach. Jednocześnie firma zdaje sobie sprawę, że nie jest to rozwiązanie idealne. Niestety firma musi brać pod uwagę rachunek ekonomiczny. A przy tak wysokich cenach tkanin naszych, rodzimych producentów firma musi iść na kompromis pomiędzy: ceną sprzedaży(najważniejszy apekt dla klienta), koszt produkcji, wysokość sprzedaży.

Tak czy owak sprawa będzie na uwadze, a czy nastąpią zmiany? Ja nie mogę w tym temacie nic obiecać?

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Dołączam się do prośby na temat długości spodni. Odpowiada mi rozmiarówka L ale nogawka bardziej już jak w XL, nawet troszeczkę dłuższa. Nie chce wyglądać jak worek na kartofle, miałem już takie workowate bojówki i raczej nie chce mieć takich następnych.

Trzymam kciuki :)

Pozdrawiam

Edited by kruck
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dobra, jako pierwszy mogę napisać że mam już cargo z poliamidami. Taśmy na oko pasamona takie same jakich używa Crom.

 

Pierwsze zamowienie robiłem jakoś w czerwcu zeszłego roku. Od tego czasu poza poliamidami mogę powiedzieć że poprawiła się jakość szycia (choć już wtedy była wysoka) i cordura jest "na oko" lepsza.

 

To tyle.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...