Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

Witam. Czy nowa rozmiarowka mundurow ulegnie jakiejs zmianie? Bo chyba ciut przegiete sa szerokosci poszczegolnych rozmiarow pasa,bioder i klatki piersowej :) http://miwo-military.pl/?p=8.505.SPODNIE-U...5.MIWO-MILITARY Jesli chodzi o spodnie to czy nie lepsze byloby przykladowe rozwiazanie http://www.allegro.pl/item399839487_spodnie_acu.html Jest tu ladnie podzielone na typ spodni Long i Regular.

Edited by upadlyaniol2
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...a co jest bardziej obciążone- ładownica czy pas? ;)

Z empirycznych doświadczeń wolę mieć szelki dopięte do ładownic niż do pasa- wtedy pas pełni tylko rolę 'spinającą' wszystko blisko ciała, natomiast nie jest przesadnie obciążony ładownicami.

 

Mowa oczywiście o klasycznym układzie pasa z kieszeniami jak Alice/PLCE, a nie o modułowych grubo wyściełanych pasach, tutaj zapewne rządzą trochę inne prawidła ;)

 

Rządzą, rządzą...

 

 

Witam. Czy nowa rozmiarowka mundurow ulegnie jakiejs zmianie? Bo chyba ciut przegiete sa szerokosci poszczegolnych rozmiarow pasa,bioder i klatki piersowej :) http://miwo-military.pl/?p=8.505.SPODNIE-U...5.MIWO-MILITARY Jesli chodzi o spodnie to czy nie lepsze byloby przykladowe rozwiazanie http://www.allegro.pl/item399839487_spodnie_acu.html Jest tu ladnie podzielone na typ spodni Long i Regular.

 

Będzie z czasem, ale na razie nie dajemy rady wszystkiego robić...

 

 

Pani Renato,

 

Mam pytanie. Czy jest możliwość aby w t y m plecaku wszyć komorę do camelbacka tak by była możliwość zwiększenia jego uniwersalność? Chyba 3 litrowy wkład by się zmieścił?

 

Drugie pytanie... Czy szyliście kiedyś pokrowce na repliki/broń?

 

Jest możliwość, ale to podniesie jego cenę a klienci życza sobie aby plecak był jak najtańszy.

 

Szyliśmy pokrowce na broń.

 

 

http://uscav.com/Productinfo.aspx?productI...3&TabID=548

Chcę sobie sprawić coś takiego, jak widać bez problemu dostępne w USA. Czy jesteście w stanie uszyć coś podobnego w miarę porównywalnych kwotach? Powiedzmy o 200 zł w każdą stronę?

 

Jesteśmy w stanie uszyć nawet namiot cyrkowy... Pytanie raczej powinno brzmieć: czy chcemy? Nie chcemy.

 

Chodziłeś kiedyś z takim plecakiem? Może siadałeś albo przechodziłeś przez płot? Każdy plecak, w którym pokrowiec na karabin wystaje poza linię bioder (w dół) jest niewygodny. Staramy się nie produkować rzeczy niewygodnych i niepraktycznych, choć to na pewno fajny lansik.

 

NAJWAŻNIEJSZE: OD JUTRA W NASZEJ OFERCIE WYPOSAŻENIE W KAMUFLAŻU FLAKTARN (CORDURA 1100) ORAZ CZARNE (CORDURA 1100).

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Jest możliwość, ale to podniesie jego cenę a klienci życza sobie aby plecak był jak najtańszy.

 

To znaczy ile taki plecak z komorą wewnętrzną na camelback by kosztował?

 

Szyliśmy pokrowce na broń.

 

Czy jest możliwość zobaczenia zdjęć/przykładów?

Link to post
Share on other sites

To znaczy ile taki plecak z komorą wewnętrzną na camelback by kosztował?

Czy jest możliwość zobaczenia zdjęć/przykładów?

 

 

Jeżeli chodzi o pierwsze to około 10-20 zł więcej (brutto).

 

Jeżeli chodzi o drugie to szyliśmy pokrowce na zamówienie producentów broni i według ich wzorów, podpisaliśmy zobowiązanie i w związku z tym zdjęć tego co szyliśmy nie możemy pokazywać.

 

 

Czy można by spytać ile taki namiot w polskiej Panterze mógłby kosztować ? Tak z czystej ciekawości pytam ;)

 

Można spytać... Dużo! Cena zależy od obwodu areny i wysokości masztów namiotu cyrkowego. Namiot możemy uszyć, ale cyrk to już zorganizuj sobie sam..."TAK Z CZYSTEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ODPOWIADAM...." :-P

 

Uprzejmie donoszę, iż MIWO MILITARY Lubliniec będzie uczestniczyć - jako wystawca - w MSPO 2008 w Kielcach (od 8 do 11 września). Mamy wspólne stoisko z Mac Tronic i TDI Arms. Nasze produkty będzie można również zobaczyć - jak w zeszłym roku - na stoisku HARRIS'a. Zapraszam.

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o pierwsze to około 10-20 zł więcej (brutto).

 

Dziękuję to mi wystarczy... :)

 

Jeżeli chodzi o drugie to szyliśmy pokrowce na zamówienie producentów broni i według ich wzorów, podpisaliśmy zobowiązanie i w związku z tym zdjęć tego co szyliśmy nie możemy pokazywać.

 

 

Zatem pozwolę sobie konkretne pytanie wysłać na PW, z "własnym" projektem, ma się rozumieć.

Link to post
Share on other sites
Uprzejmie donoszę, iż MIWO MILITARY Lubliniec będzie uczestniczyć - jako wystawca - w MSPO 2008 w Kielcach (od 8 do 11 września). Mamy wspólne stoisko z Mac Tronic i TDI Arms. Nasze produkty będzie można również zobaczyć - jak w zeszłym roku - na stoisku HARRIS'a. Zapraszam.

 

 

A nie mówiłem Ciociu? :P

Edited by Majkel86
Link to post
Share on other sites

Ciociu kocham Twój cynizm :D

 

A kto będzie dbał o logikę i pisownię jak nie stara pani pedagog?

 

 

Ja przepraszam ale nieśmiało zapytam :) co z tymi kombinezonami? Czy to jeszcze jest faza testów...?

 

Rozpoczęcie produkcji kombinezonów zostało przesunięte w czasie, bo nam się ostatnio różne służby mundurowe rzuciły z dużymi zamówieniami i znowu ledwo się możemy "obrobić".

Link to post
Share on other sites

UPRZEJMIE INFORMUJĘ, IŻ WŁAŚNIE KOŃCZYMY DRUK KATALOGÓW PRODUKTÓW MIWO MILITARY LUBLINIEC NA 2008/2009 ROK. ZABIERAMY JE NA MSPO.

 

NA PROŚBĘ JEDNEGO Z NASZYCH KLIENTÓW USZYLIŚMY PLATE CARRIERA Z GRUBEJ BAWEŁNIANEJ TKANINY W KAMUFLAŻU FIŃSKIM (TEJ, KTÓREJ UŻYWAMY DO SZYCIA GRUBSZYCH MUNDURÓW) I TRZEBA PRZYZNAĆ , ŻE WYSZŁO CAŁKIEM FAJNIE. ZROBIĘ JUTRO ZDJĘCIE I WRZUCĘ DO GALERII NA WWW.MIWO-MILITARY.PL

Link to post
Share on other sites

dth - Jeszcze nie umieścili. Spokojnie, kiedyś będzie. Też bym chciał by sprawy były załatwiane szybko i sprawnie ale tak nie zawsze bywa. No właśnie szybko. Pani Renato to jak z moją baterią, znalazła się? Swoją drogą jak z tą ładownicą na kolbę?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A może byś napisał do firmy maila? Miło nam, że przedstawiciel firmy odpowiada na pytania naszych użytkowników, jednak forum nie jest chyba priorytetowym środkiem kontaktu z klientem.

 

Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA ZAPYTUJĄCEGO, ALE MAM TAKIE SAMO ZDANIE JAK FOKA.

 

 

dth - Jeszcze nie umieścili. Spokojnie, kiedyś będzie. Też bym chciał by sprawy były załatwiane szybko i sprawnie ale tak nie zawsze bywa. No właśnie szybko. Pani Renato to jak z moją baterią, znalazła się? Swoją drogą jak z tą ładownicą na kolbę?

 

Pozdrawiam

... SIĘ NIE ZNALAZŁA, ALE KOCHANE CHŁOPAKI ZE SPEC SHOPU DZISIAJ PRZYSŁAŁY MI NOWĄ WIĘC ODDAM NOWĄ. JUTRO WYSYŁAM KOMPLET.

 

Dzisiaj w galerii będzie zdjęcia plate carriera w fińskim kamuflażu. Od jutra do obejrzenia również zdjęcia z MSPO 2008 (przynajmniej te, które zrobiliśmy nim nam rąbnęli aparat fotograficzny).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...