Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

WOW!!!! Jestem pod niesamowitym wrażeniem... we wtorek zamówiłem jakieś tam drobiazgi i dzisiaj już dotarły, i to zwykłą pocztą. Gratulacje! Szybkości realizacji mogą pozazdrościć inne sklepy.

 

Zamówienie na mundur (bluza i spodnie) poszło :).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nadal sklep pokazuje tylko Fina i Panterę jako dostępne warianty.

 

BTW, uważam nazwę "Spodnie 1" i "Spodnie 2" za mało trafioną marketingowo. Poprzednie nazwyały się "Spodnie UP2007" - może po prostu nazwać je "Spodniami model 2007" i "spodniami model 2008"?

Przydało by sie też wyraźniejsze zaznaczenie w opisie różnic pomiędzy modelami, bo moje niewprawne oko ich nie dostrzega :(

 

TAK JEST ! ZROBIMY !

 

Niektóre zmiany nie są widoczne nawet dla wprawnego oka. np. Gumki w kieszeniach.

 

... ale za to jak fajnie, gdy się latarka w kieszeni nie obija o magazynek... Dla niewtajemniczonych podaję dodatkową informację, że chodzi o takie "gumki" w kieszeniach do mocowania noszonego w nich sprzętu np. latarki, magazynku itp., a nie o inne "gumki". :-P

 

WOW!!!! Jestem pod niesamowitym wrażeniem... we wtorek zamówiłem jakieś tam drobiazgi i dzisiaj już dotarły, i to zwykłą pocztą. Gratulacje! Szybkości realizacji mogą pozazdrościć inne sklepy.

 

Zamówienie na mundur (bluza i spodnie) poszło :).

 

Do końca przyszłego tygodnia zamierzamy wymienić cały park maszynowy na nowy. Z moich wyliczeń wynika, że może dojść do sytuacji, gdy zamawiający siadając do komputera w celu złożenia zamówienia będzie musiał wstać by otworzyć drzwi kurierowi ze zrealizowanym zamówieniem. :-P

Link to post
Share on other sites

Szkoda, tylko Pani Renato, że nie macie profesjonalnej strony w języku angielskim. Z moich doświadczeń tu i ówdzie, wiem, że moglibyście posprzedawać wiele rzeczy i to po całym świecie. Wasze mundury w kamuflażu fińskim (i nie tylko... bo i w M84) byłyby, moim zdaniem, szczególnie pożądane.

Link to post
Share on other sites

Szkoda, tylko Pani Renato, że nie macie profesjonalnej strony w języku angielskim. Z moich doświadczeń tu i ówdzie, wiem, że moglibyście posprzedawać wiele rzeczy i to po całym świecie. Wasze mundury w kamuflażu fińskim (i nie tylko... bo i w M84) byłyby, moim zdaniem, szczególnie pożądane.

 

Doskonale o tym wiemy. Nasz sklep internetowy jest podłączony do dwóch programów statystycznych. Z pierwszego z nich wiemy gdzie o nas gadają i co ważniejsze: co (w chwilach słabości możemy sobie poczytać).Drugi z nich (na amerykańskim serwerze) podaje, które miejsce wśród wszystkich stron internetowych świata ma nasz sklep internetowy. Zaczynaliśmy 2 miesiące temu od miejsca przeszło trzymilionowego . Obecnie zbliżamy się do dwumilionowego. Postęp ogromny. Ponadto prowadzimy rozmowy z kilkoma potencjalnymi amerykańskimi przedstawicielami bo chcemy mieć w Stanach swoją filię.

 

 

Pani Renato, a co stanie sie ze starym parkiem maszynowym?

 

Nowe krawcowe będą na nich zaczynały u nas kariery zawodowe. Dopiero jak nabędą doświadczenia to otrzymają nowe maszyny. "Stary park maszynowy" został sprawdzony w boju, dostosowany do naszej specyfiki szycia i pewnie nie nadaje się już do szycia niczego innego.

 

 

Wiele nowości w dziale z dodatkami do broni widzę :D

 

Mamy "nieaktywnych" przeszło 300 produktów. Stopniowo będziemy je aktywować.

 

 

A ja ponawiam swoje pytanie co do kolorów mundurów:

-Czy planujecie szycie bluz i spodni z materiału w kolorze piaskowym?

 

cóż... nadal planujemy...

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich.

W związku z przerzuceniem sie na polski kamuflaż, biegam na razie we fleku, mam pytanko dotyczące kompasówki lub pokrowca/kieszeni na kompas.

Mam kompas - Taki - po złożeniu 6*4*2,5 cm, i myślałem nad TYM.

Czy ktoś z was ma kompas, taki lub podobny, ma na niego pokrowiec w panterze, ewentualnie w czym go nosi??

Link to post
Share on other sites

Paczka doszła, poskładałem szelki do kupy i poszedłem do lasu :P

 

Jedyne co mogę powiedzieć (i podziękować) to że sprzęt jest naprawdę wysokiej klasy, wygodny i zarąbiście wyrterzymały. Czołganie się, ganianie przez rzekę, piasek na wydmach i deszcz nic nie robią temu oporządzeniu.

 

Ciociu Reniu DZIĘKUJĘ :P

Link to post
Share on other sites

Pani Renato, ależ z tymi guzikami nie twierdziłem że Wy je wszywacie, tylko takie propozycje tu na forum padały, więc wcisnąłem swoje 3 grosze.

Opaski zaciskowe używam, ale sporadycznie, wygodnie sie je wyjmuje ze śluwki (na pasku się ślizgają), minus, że też łatwo wypadają przy delikatnym zachaczeniu, dlatego specjalistów pytam jak wygodniej i pewniej to nosić.

 

Cieszę się, że z ceną trafiłem i nie usłyszałem "jak takiś mądry to sam sobie za 300zł uszyj, może Ci się uda".

Link to post
Share on other sites

Paczka doszła, poskładałem szelki do kupy i poszedłem do lasu :P

 

Jedyne co mogę powiedzieć (i podziękować) to że sprzęt jest naprawdę wysokiej klasy, wygodny i zarąbiście wyrterzymały. Czołganie się, ganianie przez rzekę, piasek na wydmach i deszcz nic nie robią temu oporządzeniu.

 

Ciociu Reniu DZIĘKUJĘ :P

 

Bez obrazy, ale o wytrzymalosci sprzetu mozna zaczac mowic dopiero po kilku miesiacach intensywnego uzytkowania a nie przy kilku razach przeczolgania sie po piasku czy lesnej trawce. Przy takich tekstach to nawet chinski syf bez problemu da rade i bedzie przecudny.

 

A teraz pytanie do Miwo: w jednym z innych tematow Pani Renata pisala, zeby uwazac, bo pewna firma (badz co badz konkurencja) nie wystawi faktur. Czy wiec Miwo wystawia faktury jezeli klient o to poprosi?

Link to post
Share on other sites

Umm... Dziś miałem problem - próbowałem dopasować szelki ucieczkowe koleżance.

Nie bardzo się dało (w końcu, a wciski i dużą dozę dobrej woli, wyszło ledwo akceptowlanie)... z drugiej strony, domyślam się, że nikt nie przewidywał komandosa o wzroscie metr pięćdziesiąt, wliczjaąc w to buty i kapelusz ;)

Rozmiar uniwersalny okazał się w każdym razie nie tak uniwersalny.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...