Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba MP003 [AGM]


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aha no to inna sprawa. Tak dokładnie Ci nie powiem ile ma, gdyż dopiero 3 dni temu go dostałem, a nie mam zamiaru go rozkręcać, bo (odpukać) jeszcze nie miałem żadnej awarii z nim. Na stronach wcześniej nie ma ?? Bo coś mi się przypomina, że była jakaś mowa na temat HU czy właśnie zmiany lufy czy coś takiego....:D

 

 

 

Pozdrawiam....,

Patryklen12

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

sprawdż zamocowanie lufy w komorze hopa (powinna być na dość sztywno i sama z siebie się nie ruszać)

potem czy nie zawineła się guma hopa

trzecią rzeczą (a może pierwszą) to poświeć w lufę i zobacz czu nie jest wygięta i czy nic nie wchodzi w światło lufy

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

a tam :D

teraz jak strzela trochę lepiej to mi wystarczy, a w zimie i tak dużo się nie strzelamy

 

a na koniec zimy kupi się coś nowego

 

a rozkręcać sam bym się bał, bo kiedyś kuzynowi się popsuł, chcieliśmy go rozkręcić, a tam mnóstwo sprężynek wyleciało. Już chyba sam nigdy nie rozkręcę repliki.

 

Wesołych Świąt !

Link to post
Share on other sites

Nic się nie zmieni, NIC, A NIC i nic nadal się nie zmieni.

Wyraźnie napisano na początku, komora składana na gorąco, teflon jest zbędny, a jak ktoś gmerał, to popsuł dobre i teraz już wielkie g. z tym zrobi.

Również mniej więcej w połowie tematu wyraźnie napisano, że ładuje się do tego springi 140 i działa i się nic nie psuje.

Jak trafi się felerny egzemplarz, to się rozleci.

W przypadku M47 z DE, felerne były 9 na każde 10 sztuk i każdy się rozpadał wcześniej, czy później.

W przypadku tej repliki, felerne są mniej więcej 1 na 2-3 sztuki. Nie zawsze zrywa zaczep tłoka, najczęściej puszcza body na gwincie od atrapy magazynka i tutaj nie nie da zmiana springa na słabszy (tym bardziej, że ten z DE wcale słabszy nie jest, a wręcz przeciwnie).

Jeszcze jeden feler który jest niezależny od sprężyny: za krótka blokada kulek trzymająca komorę hopa, przez co nader chętnie przy przeładowaniu wlatują do wnętrza repliki, pchane sprężyną z magazynka. Wystarczy przedłużyć, albo bardzo po chamsku wywiercić otworek w dole body, żeby miały którędy wypadać - sprężyna i teflon nadal nie mają nic do rzeczy.

 

 

Napiszę to po raz kolejny, do znudzenia:

Do szkoły, uczyć się czytać ze zrozumieniem, a nie w ersoft się bawić!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Akurat niebardzo masz się o co unosić bo akurat Patryś ma rację(niesądziłem że to kiedyś napiszę).

I na swój nastoletni sposób starał się być nawet cyniczny.(moja szkoła :twisted: )

Wracając do tematu: repliką zasilaną z szelsów i strzelającą trzema kulkami jest DE M56(z literkami) a nie agm 003.

Obszerny wątek na jej temat znajdziesz w tutaj :

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=50455

 

Dzięki arend.

 

Kurcze, mam problem. Dziś na strzelance upadłem z moim shotgunem na twardą cześć ziemi i to prosto na atrapę magazynka rurowego, a co idzie za tym ?? - Niestety urwał mi się ten cały gwint z rurą włącznie. Proszę HELP ME..., bo nie długo jadę na spring party i chciałbym się trochę pobawić, a z tą usterką to nie za bardzo sobie pośmigam.

 

 

P.S Wiem, że było już o tej usterce, lecz metoda klejenia nie zdała egzamin, nawet nie próbowałem, bo kolega we wcześniejszych postach pisał, że nic to nie dało. Następną metodą była z blaszkami, lecz nie mam narzędzi aby to zrobić oraz elementów potrzebnych aby to wykonać.

 

Pozdrawiam..:D

 

 

Poz

Link to post
Share on other sites

Co chcesz naprawiać? Przy cenie 60PLN nie warto.

 

Pozdrawiam.

 

 

Może i nie warto, ale jak dla mnie warto, bo to tylko usterka rury, a nie połamania tłoka cylindra itp.. Dlatego chciałbym to naprawić, bo za głupią rurę nie będę oddalał shota w kąt, chciałbym jeszcze z nim się trochę pobawić, bo reszta hula i no huk.

 

 

Pozdrawiam.. i czekam na dalsze propozycje rozwiązania mego problemu.

Link to post
Share on other sites

A po co to naprawiać? Sklej taśmą i tyle.

 

Pozdrawiam.

 

Taśma puści, bo za duży ciężar.

 

Sorry za double post ale nie mogę już edytować, lecz chciałbym załączyć fotki jak wygląda ta sprawa z gwintem : FOTKI, sorrki, że nie wrzuciłem na fotosik albo coś podobnego, ale nie coś nie mogę wrzucić, a jedynie tak mi się udało. ZAPEWNIAM, ŻE W TYCH FOTKACH NIE MA ŻADNYCH WIRUSÓW.

 

 

P.S O tych wirusach napisał tak aby nie było jakieś draki.

 

Matko boska. Nie możesz wrzucić na jakiś serwer? Imageshack nie działa? Imagebam? Fotosik to shit jakich mało.

 

Pozdrawiam.

 

Proszę.... :icon_biggrin:

 

Kilka fotek co do mojej sprawy z uszkodzeniem gwintu :

 

http://img10.imagesh...djcia0011d.jpg/

http://img85.imagesh...zdjcia0006.jpg/

http://img69.imagesh...zdjcia0005.jpg/

http://img94.imagesh...djcia0002y.jpg/

http://img17.imagesh...djcia0001o.jpg/

 

Dziękuję z góry za pomoc..i Pozdrawiam... :icon_biggrin:

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

LOCTITE 406, ale to 50% ceny repliki...

 

No o tym kleju mówią właśnie, że to jest najlepszy klej i właśnie bardzo dobrze się nadaje do takich rzeczy... No ale właśnie tak jak Pan już był łaskaw wspomnieć to aż 50% ceny repliki kosztuje także nie bardzo mi się to uśmiecha :roll:

 

Czekam nadal na pomysły

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

Jeszcze zostaje pozyskanie części z odzysku od kogoś, komu pękło łączenie cylindra i też nie widzi mu sie klejenie/łączenie/spawanie ;)

 

No ja też tak myślałem, ale nikt u mnie ze środowiska nie ma takiego shota. A jak mają tego remingtona albo benelke. A nie opłaca mi się kupować shota bez bebechów, bo razem z przesyłka wyjdzie coś koło nowego shotguna z Taiwanaguna,

 

P.S Mój także został zakupiony z Taiwanguna.

 

Czekam nadal na dalsze propozycje,

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...