Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba MP003 [AGM]


Recommended Posts

Do Tacticala pasuje, ale nie do tego. Jakby miał teleskopową kolbę, to można jeszcze podyskutować, ale to jest kolba stała i ten kolimator do tego shotguna raczej nie pasuje. Wyobraź sobie w praktyce : Shotgun swój odrzut musi mieć, więc jak po celujesz jak ci podbije ostro broń ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja mam pytanie, chyba gdzieś to było, ale odpowiedzcie :

 

Co zrobić, żeby ostatnia kulka nie zostawała w środku guna, tzn. potem się telepie w środku i kolegę straszliwie wkurza.

 

Ja u siebie ( nie wiem czy to od tego ) wywaliłem taki dzyndzelek pod komorą hopka i tak zaczęło się dziać, potem włożyłem z powrotem i przestało. Ale sęk w tym, że na stocku ( bez zabierania dzyndzla ) też tak się czasami działo.

 

Czy to konieczne, żeby takie coś walało się wewnątrz body ???

Link to post
Share on other sites

Miszczo, ten dzyndzelek jest do tego, żeby kulki nie wpadały do środka shota przez komore hu jak się odciągnie cylinder. Pewnie dlatego wpdają ci z tym dzyndzlem, bo źle założyłeś sprężynke od niego, powinna się zwężać w kierunku komory.

Link to post
Share on other sites

hey!

kupilem ten shotgun za 55 zl od krakmana, i teraz mam pytanie "techniczne"

 

a wiec problem polega na tym, ze czasami kulki wpadaja wglab shotguna, no i to potem "dzwoni"

 

juz go rozebralem no i problem jest ten, ze komora hop-up nie ma skutecznej blokady ktora by zapobiegla wpadaniu kulkom do tylu.

 

czy ktos wie jak ten problem rozwiazac? za wszelkie odpowiedzi bede wdzieczny i dziekuje z gory!

 

pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Niedawno zrobiłem rzecz straszną...

Ułamał mi się kawałek plastiku trzymający cylinder na miejscu i chciałem zrobić tą blokadę z grubej tekturki. Ale niestety za mocno podkleiłem i zrobiło się bardzo grubo. Teraz powietrze z cylindra ucieka bokami i tylko mała część wpada do komory Hop-up. Dzisiaj spróbuję trochę spiłować tą blokadę, ponieważ zasięg spadł do 5m zasięgu maksymalnego !!!

 

Spaprałem trochę sprawę, ale jak nie uda mi się jej odratować to sobie kupię krótką wersję, a ta pójdzie na części ;/

Link to post
Share on other sites

A wg. mnie ten dzyndzelek do blokady przed wpadaniem kulek do środka, jest do niczego, pomimo poprawnego zamontowania i tak kulki wpadają. Moim zdaniem lepszą rzeczą do blokowania, byłaby gumowa uszczelka w komorze HU, na tyle szeroka by cylinder wchodził, ale na tyle wąska, żeby kulki nie wpadały do środka.

Link to post
Share on other sites

A gdzie powinno się przewiercić body, żeby kulki mogły łatwo wypaść ?

Gdzieś kiedyś słyszałem na tym forum odpowiedź na podobne pytanie, ale teraz nie mogłem znaleźć.

 

Chcę przewiercić broń w max. 2-3 miejscach, żeby kulki łatwo wypadały z body. Moim zdaniem trzeba się przewiercić koło komory hop-up i koło spustu ( między spustem a gniazdem magazynka.

 

Ps. Broń naprawiłem, zasięg znów zajebiaszczy ;d

Link to post
Share on other sites

Sęk w tym, że zgubiłem ten dzyndzelek. Próbowałem podrobić tą część, ale żadna nie spełnia wymagań ( jedna jest za krótka, druga za szeroka ). A z powodu jednej części nie będę wymieniał broni, chociaż jak się spie...li to kupię krótką wersję.

Link to post
Share on other sites

@miszczo:

 

pamietasz jak wyglada ten dzyndzelek?

jesli pamietasz, to po prostu idz do budowlanego np. castorama obi itd. i tam znajdziesz na pewno jakas czesc ktora bedzie podobna. potem po prostu dopilujesz zeby pasowala i tyle. :)

 

jesli nie pamietasz jak ta czesc wyglada to napisz mi, ja ci wysle rysunek zrobiony w paint :D

Link to post
Share on other sites

wiem jak to wygląda :) ale z doświadczenia wiem, że musi być bardzo zbliżone do oryginału. Wstawiłem dla kolegi ten dzyndzelek od M47 i pasuje, tylko kulki dalej wpadają. Załatwiłem ten problem trochę po chłopsku : Wywierciłem koło spustu dziurę i teraz jak coś wpadnie to szybko wylatuje, nie trzeba nawet specjalnie wytrząsać. Wystarczy przebiec jakiś dystans i z repliki wszystko powylatuje. Plusem jest też to, że na upartego jeśli bym nie chciał rozkręcać repliki to mogę przez tą dziurę psiknąć oleju silikonowego na sprężynę główną i spust wraz ze sprężynkami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...