Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba MP003 [AGM]


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Popracuj nad światłem trochę bo oczojebe to zdjęcie.

Oczojebne? Ja nic złego nie widzę, żadnych przepaleń nie ma; wina monitora?

 

Ja myślę, żeby właśnie w ACU ciemnie pomalować.

Może spróbuj lepiej pomalować w BDU? :)

 

Dwie wersje cylindrów:

df239931437907.gif 68b08b31437909.gif

 

Obiecane zdjęcia, tylko proszę, nie marudźcie znowu ;) :

 

41d8e431437894.gif98e95e31437897.gif

 

cbb73e31437898.gif297c1031437901.gif

 

662eec31437903.gif45d0f831437904.gif

Link to post
Share on other sites

dzisiaj zamówiłem shotguna <long> dostawa w ciągu 2 dni :) jak dostane opisze wrażenia 8-) i przetestuje ;-)

 

dzsiaj z lekkim opóźnieniem dostałem moja replike

 

Pierwsze wrażenie naprawdę pozytywne jak dla mnie jeden malutki szczegół to ostatnia kuleczka w magazynku , żeby ją wystrzelić trzeba przechylić broń<taki szczegół> . Zasięg napawde niesamowity siła strzału również :) w mojej ocenie daje 9+/10 :)napawde polecam :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Najlepszą radą aby nic nie wylatało, jest wystrzelanie maga do końca.... :wink:

 

 

Ja nie rozumiem.

Dwaj Koledzy powyżej mają problem z czytaniem ze zrozumieniem? Jest to opisane w tym temacie, wystarczy poczytać.

Specjalnie dla Panów leniwych:

Konstrukcja magazynka tego szota jest taka, że kulka zostaje - jedna, za krótki trzpień wypychający z maga, aby ją wystrzelić wystarczy replikę obrócić/przechylić.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

1.Wie ktoś może jakie kulki (chodzi mi o ich wagę) są dodawane do pudełka z mośkiem? Bo trochę mi one latają jak chcą i się martwię, że coś z gunem nie tak. (hop-upa jeszcze nie regulowałem, bo jeszcze shotem na zewnątrz nie strzelałem, ale na ok 7m w domu i tak hop up chyba większego wpływu nie ma...)

 

2. Celować bardziej jak na A czy na B ? Wiem, że było o celowaniu, ale nie wystarczająco, bo tylko coś w stylu "do celowania po lufie można się przyzwyczaić" itp.

wedawsdasdasdasdasaaaaa.jpg

 

 

EDIT: Ofc w B chodzi o celowanie trochę wyżej od celu

Edited by predatorszarak
Link to post
Share on other sites

1.Wie ktoś może jakie kulki (chodzi mi o ich wagę) są dodawane do pudełka z mośkiem? Bo trochę mi one latają jak chcą i się martwię, że coś z gunem nie tak. (hop-upa jeszcze nie regulowałem, bo jeszcze shotem na zewnątrz nie strzelałem, ale na ok 7m w domu i tak hop up chyba większego wpływu nie ma...)

 

:wink: :wink:

Bracie, na 7 metrów (i to w domu) to ta strzelba ma powtarzalność w granicach 3 cm (chyba, że moja jest wyjątkowa, w co wątpię), a kulki lecą dokładnie tam gdzie chce właściciel.

A kulki to chyba 0,20. Nie wiem, od razu je wywaliłem, bo miałem już.

 

2. Celować bardziej jak na A czy na B ? Wiem, że było o celowaniu, ale nie wystarczająco, bo tylko coś w stylu "do celowania po lufie można się przyzwyczaić" itp.

wedawsdasdasdasdasaaaaa.jpg

EDIT: Ofc w B chodzi o celowanie trochę wyżej od celu

 

wszyscy kochamy wykresiki i obrazeczki, czyż nie?

Celować raczej tak jak w A trzeba, ale do tego trzeba mieć już strzelbę obmacaną.

Generalnie: na początku sobie w środek kartki/czegoś nie postrzelasz, ale jak weźmiesz na strzelanke, to po 1 magazynku wyczujesz jak to się je.

 

A tak pozatym, to ja celuje po lewej stronie rowka. jak ma się czas to jest mniejsze przekłamanie optyczne dzięki temu. A to że zazwyczaj czasu nie ma to inna brożka :lol:

Link to post
Share on other sites

Hej, jak myślicie jakiego springa mam załadować do tego mośka?

 

1. Zwykłą od AEGa czy może tą dłuższą, np. do PSG czy już do snajperek?

2. Mam do wyboru M130 i M140, z założeniem, że to będzie to do strzelań raczej do tarczy i z ROFem 5kulek/minuta, a nie 5magów/minuta.

 

Co można w tym wzmocnić? Ten tłok czy tam cylinder nie wiem.

 

Jeszcze tego nie otwierałem, więc chcę się upewnić.

 

A komora jest rozbieralna, czy klocek taki?

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

Z jaką metalową prowadnicą? Sprężyny?

Zanim zaczniesz cokolwiek rozbierać/dorabiać/tuningować, proponuję najpierw odrobinkę poczytać z czego i jak są zbudowane repliki, a później zadawać pytania ;-). Bardzo pomocne są również lekcje fizyki w szkole, później mechanika też się przydaje ;-).

 

Wracając do meritum topica, czyli szota, dziś miałem okazję rozbierać Kumpla szota "bo się zaciął" ;-). W środku faktycznie tłok i cylinder wykonane z brązowego tworzywa, czy mocniejsze? Nie wiem, zobaczymy w praniu, bo ten szota ma z pół roku dopiero.

Możliwe, że chinole zmienili skład tworzywa, żeby się lepiej kupy trzymało ;-).

 

Co do zacinki, ze środka wygarnąłem 8 kulek. Jak one się tam u niego znalazły, pojęcia bladego nie mam, możliwe, że była fabrycznie źle założona blokada komory hopa i przy przeładowaniu sprężyna z maga pchała kulki za cylindrem.

Link to post
Share on other sites

Ale, jeśli wyłączymy cenę z kwestii zrobienia takiego tłoka to czy sprężyna dała by radę taki tłok popchnąć? :icon_wink: Bo jeśli nie było by problemów to byłby milowy krok w czynieniu shotgunów nieśmiertelnymi :icon_biggrin:.

 

pisze znowu, bo nie można edytować.

 

Niee to nie ma sensu:P. Właśnie pan z firmy, która robi tłoki itp. powidział, że osiągi bardzo by spadły. Więc po co? :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

To jak z tym springiem?

 

To jaki tam spring długościowo siedzi.

 

Zwykły od AEGa? Chyba wsadzę to M140 i już. Ciekawe ile uda mi się wycisnąć z niego.

 

Oby nie tłok z lufy :F :D

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

 

 

PS: Tuksiak, ty pisałeś, że Twój kumpel wsadził tam sprnga M140 i miał zasięg prawie toto jak Twój FAL na tuningu na 370fps?

 

I co działa?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ostatnio urwało mi się połączenie z tłoka z prowadnicą. Wszystko posklejałem elegancko i mam pewien problem. Kiedy włożę pełny magazynek i przeładuje replikę to ponad połowa kulek znika w jej wnętrzu, a po wystrzeleniu z lufy nic nie wylatuje... Co z tym zrobić ?

Edited by qudlaty
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...