Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba MP003 [AGM]


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czasem są dostępne w sklepach, ale ich cena jest zaporowa - 20 albo i więcej złotych. Bardziej się opłaca kupić nowego shotguna niż tylko trzy magazynki. Czasem zdarzały się promocje i wtedy opłacało się brać same magi bo kosztowały (jeśli mnie pamięć nie myli) 9zł.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam, mam mały problem. Otóż jak używam shotguna słychac jak by utkwiły mi kulki w środku, da sie to jakoś ogarnąc przed rozkręcaniem czy musze go rozbebeszyc? Ale to jeszcze nie jedyny. Napotkałem jeszcze coś takiego że jak ładuje i chce oddac strzal to tak jak by mi się spust blokował i aby strzelic musze przeładowac jeszcze raz, jak to ogarnąc?

Link to post
Share on other sites

Wpadające ze środka kulki to powszechny problem w tej replice. Przy komorze HU masz taki słupek, który powinien blokować kulki w komorze. Możliwe, że tego słupka nie ma albo jest przy nim za słaba sprężynka. Jej wymiana (na mocniejszą, np. z jakiegoś długopisu) może pomóc. Kulek możesz się pozbyć bez rozbierania robiąc dziurkę w body przez którą kulki będą wypadały, ale jest to leczenie objawów, a nie źródła problemu - zrobisz dziurkę i kulki nadal będą wpadać.

Drugi problem. Na chwilę obecną nic mi nie przychodzi do głowy, ale jestem dziś zmęczony - może jutro wymyślę coś konkretnego. Na chwilę obecną radziłbym wpuszczenie odrobiny jakiegoś smaru/oleju w otwór w którym porusza się język spustu. Jeśli to nie pomoże to rozbierz replikę i sprawdź co i jak.

Link to post
Share on other sites

Wpadające ze środka kulki to powszechny problem w tej replice. Przy komorze HU masz taki słupek, który powinien blokować kulki w komorze. Możliwe, że tego słupka nie ma albo jest przy nim za słaba sprężynka. Jej wymiana (na mocniejszą, np. z jakiegoś długopisu) może pomóc. Kulek możesz się pozbyć bez rozbierania robiąc dziurkę w body przez którą kulki będą wypadały, ale jest to leczenie objawów, a nie źródła problemu - zrobisz dziurkę i kulki nadal będą wpadać.

Drugi problem. Na chwilę obecną nic mi nie przychodzi do głowy, ale jestem dziś zmęczony - może jutro wymyślę coś konkretnego. Na chwilę obecną radziłbym wpuszczenie odrobiny jakiegoś smaru/oleju w otwór w którym porusza się język spustu. Jeśli to nie pomoże to rozbierz replikę i sprawdź co i jak.

 

Też miałem takie coś że wpadały mi kulki, lecz po 3 wyjęciu 3 kulki problem umilkł, myślę że broń się "dotarła". Teraz strzelam ile chce i żadna kulka nie wpada do środka :)

Link to post
Share on other sites

Wpadające ze środka kulki to powszechny problem w tej replice. Przy komorze HU masz taki słupek, który powinien blokować kulki w komorze. Możliwe, że tego słupka nie ma albo jest przy nim za słaba sprężynka. Jej wymiana (na mocniejszą, np. z jakiegoś długopisu) może pomóc. Kulek możesz się pozbyć bez rozbierania robiąc dziurkę w body przez którą kulki będą wypadały, ale jest to leczenie objawów, a nie źródła problemu - zrobisz dziurkę i kulki nadal będą wpadać.

Drugi problem. Na chwilę obecną nic mi nie przychodzi do głowy, ale jestem dziś zmęczony - może jutro wymyślę coś konkretnego. Na chwilę obecną radziłbym wpuszczenie odrobiny jakiegoś smaru/oleju w otwór w którym porusza się język spustu. Jeśli to nie pomoże to rozbierz replikę i sprawdź co i jak.

 

 

 

Rozkreciłem własnie poskładałem, wszystko działa. Tylko mam jeden problem, bo załadowaniu magazynka i przeladowaniu nie moge oddac strzalu tzn wpadaja mi wszystkie kulki z magazynka i wpadaja do srodka... I teraz przy skladaniu wlasnie zostala mi mala sprezynka taka najmniejsza, to moze od tego?

Link to post
Share on other sites

No i na to wkładam Sprezynke?D zieki wielkie, jutro sie jeszcze raz za to wezme :icon_wink:)

 

Napisano 03 listopad 2013 - 17:27

 

 

Wszystko mam poprawnie zlozone i wgl, natomiast znowu wszystkie kulki z maga laduje do srodka ai nie wystrzeliwuje zadnej z nich... http://pokazywarka.pl/efhdn2/ tutaj dodaje zdjecie. Na ten slupek kest nalozona sprezyna i podlozylem pod noego papier.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

No to źle złożyłeś. Sprężynka powinna być pod słupkiem by go wpychać do komory - czyli najpierw sprężynka, na nią słupek, a potem komora i lufa. Całość ma działać w ten sposób, że kulka wchodzi do komory i jest blokowana przez ten słupek. By tak było słupek musi być wypychany przez sprężynkę. Działanie mechanizmu spustowego nie ma z tym nic wspólnego.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

Tak się złożyło że właśnie dzisiaj (05.11.13) otrzymałem swoją pierwszą prawdziwą replikę do ASG :] Jest nią właśnie AGM 003.

 

W poście tym będzie coś bardziej w stylu pierwszego wrażenia niż samych osiągów repliki itd. (paczka przyszła o godz. 19 więc przetestuję AGMa dopiero jutro).

 

Co mamy w pudełeczku?

 

W pudełku znajduje się replika, kolba (którą musimy sami dokręcić), 3 magazynki, BB loader, mały śrubokręcik, śrubki (którymi mamy dokręcić wcześniej wymienioną kolbę), instrukcja, tarcza i wycior.

 

Oto zdjęcie (po dokręceniu kolby):

 

2up6343.jpg

 

 

 

Pierwsze wrażenie

 

Gdy zobaczyłem AGMa na własne oczy cieszyłem się jak dziecko po zakupie pistoletu z kiosku za 10zł :icon_wink: Wygląda on dosyć solidnie a sama replika wygląda naprawdę dobrze. Po dotknięciu lufy (która była zimna) czułem się jakbym trzymał prawdziwego Mossberga :]

 

Trzymając w dłoni tę oto broń możemy poczuć się jak zawodowi wyjadacze. Waga jest więcej niż zadowalająca co sprawia wrażenie, że broń tak łatwo się nie "złamie".

 

Problemy

 

Niestety tak się złożyło, że mam pewną usterkę w moim AGM'ie :icon_wink: A mianowicie blokada spustu się zablokowała (szczęście w nieszczęściu, że spust nie jest zablokowany i strzelać się da, jednak nie mogę włączyć blokady spustu :icon_razz: ). Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógłby mi pomóc ^_^.

 

W ciągu najbliższych dni napiszę coś o jego osiągach (jutro zacznę go testować).

 

Pozdrawiam :]

Link to post
Share on other sites

Bardzo możliwe, że blokada się nie zablokowała, a po prostu chodzi bardzo ciężko. Sam tak miałem (nie wiem czy mam bo po prostu nie korzystam z blokady - po zakończeniu strzelanki wyjmuje maga i oddaje strzał, a po śmierci strzelam w niebo/ziemie i nie przeładowuje).

Link to post
Share on other sites

Ja powiem wam że po ostatniej dawce wrażeń którą zapewniłem mojej broni, czyli deszcz, piasek, rzucana po ziemi żyje nadal i ma się dobrze. Odmówił posłuszeństwa tylko spust który się zacinał, lecz po powrocie do domu i nasmarowaniu całej broni, chodzi cacy ;) Tak więc testujemy dalej ; ]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...