Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba MP003 [AGM]


Recommended Posts

Całej repliki nie smaruj. Smar w komorze HU (na gumce konkretnie) sprawi, że gumka przestanie podkręcać. Po iluśtam strzałach się to wytrze i powinno być jak dawniej, ale to i tak nic nie daje więc do komory i lufy smaru nie dajemy.

Nie róbmy ze mnie debila ;) Oczywiście że spust i guzik od magazynka nasmarowałem ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Problem mam kolejny panowie (możecie uznać go za głupi) ale nie jestem na tyle cwany by się z nim uporać.

 

Zdjęcie poniżej wyjaśni wszystko:

 

29pok1w.jpg

 

(Czerowny kolorem zaznaczony regulator Hop-Up)

 

Czy powinienem ściągać to na chama czy da się jakoś to elegancko zrobić (chcę wyciągnąć kulki które utknęły w środku :icon_razz: )?

 

BONUS: Jakie kulki są najlepsze do tego guna? 0.25 czy 0.20?

Edited by Grinder
Link to post
Share on other sites

Musisz delikatnie podważyć/wygiąć tą "nakładkę" tak żeby przeszła nad regulatorem HU. Innego sposobu (oprócz tych niszczących elementy repliki) chyba nie ma.

 

Dziękuję serdecznie :icon_wink: Udało się ^_^

 

Sorka za double-post ale jest kolejna sprawa -_-

 

Wykręciłem praktycznie wszystkie śrubki które znajdują się na zewnątrz ale jakoś otworzyć go nadal nie mogę (nie wiem jak :/)

 

2yugeuc.jpg

Link to post
Share on other sites

Na 25 stronie masz mój poradnik (ze zdjęciami) dotyczący rozbierania AGMa. Tego filmiku nie oglądałem, ale pewnie nie wiele się różni (poza formą przekazu) od mojego tekstu.

Nie piszę tego po to żeby się pochwalić tylko po to żeby Ci delikatnie zasugerować przeczytanie albo chociażby przejrzenie tematu. Przeglądając posty z ostatnich trzech stron mogę śmiało stwierdzić, że na prawie wszystkie albo i wszystkie zadane na tych trzech stronach pytania kiedyś już padły odpowiedzi w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

Na 25 stronie masz mój poradnik (ze zdjęciami) dotyczący rozbierania AGMa. Tego filmiku nie oglądałem, ale pewnie nie wiele się różni (poza formą przekazu) od mojego tekstu.

Nie piszę tego po to żeby się pochwalić tylko po to żeby Ci delikatnie zasugerować przeczytanie albo chociażby przejrzenie tematu. Przeglądając posty z ostatnich trzech stron mogę śmiało stwierdzić, że na prawie wszystkie albo i wszystkie zadane na tych trzech stronach pytania kiedyś już padły odpowiedzi w tym temacie.

 

Przejrzałem poradnik i już wiem (napisałeś, że atrapę magazynka czasem ciężko odkręcić, tak jak w moim przypadku). Wezmę się za rozkręcanie jutro bo dzisiaj już nie mam czasu żeby się z tym bawić. Dzięki :icon_wink:

 

Napisano 09 listopad 2013 - 18:01

 

 

Wziąłem swojego AGMa na strzelankę :icon_wink:

 

Efekty:

 

W otwartym polu (lesie) nie sprawuje się za dobrze. Może to dlatego, że jeszcze mój się nie dotarł ale superowo nie było w każdym bądź razie. Strzały zbyt celne nie były (gdy do celu było więcej niż 10m, trafienie było prawie nie możliwe).

 

W budynku broń spisuje się świetnie :icon_wink: Udało mi się nawet sprzątnąć AEG'owców kilka razy :]

 

Ocena:

 

Nie żałuję, że tyle na niego wydałem. Broń spisuje się znacznie lepiej niż cena sugeruje :icon_razz: Możecie zapomnieć o jakichś CM. 022 czy innych tanich zabaweczkach.

Jeżeli potrzebujecie taniego guna który sprawdzi się na bliski zasięg, bardzo polecam AGMa :icon_biggrin:

 

 

 

Mógłbym coś więcej o tej broni napisać ale teraz niestety nie mam na to czasu :icon_wink:

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

W otwartym polu (lesie) nie sprawuje się za dobrze. Może to dlatego, że jeszcze mój się nie dotarł ale superowo nie było w każdym bądź razie. Strzały zbyt celne nie były (gdy do celu było więcej niż 10m, trafienie było prawie nie możliwe).

Aż mi się wierzyć nie chce, że masz tak słaby zasięg. Może jakość AGMów się pogorszyła, ale dziesięć metrów to śmiesznie mało. Jeśli to nie wina samej repliki to może masz źle ustawionego HU albo kulki paskudnej jakości (mój na PeJotach lepiej strzelał).

Link to post
Share on other sites

Wziąłem swojego AGMa na strzelankę :icon_wink:

 

Efekty:

 

W otwartym polu (lesie) nie sprawuje się za dobrze. Może to dlatego, że jeszcze mój się nie dotarł ale superowo nie było w każdym bądź razie. Strzały zbyt celne nie były (gdy do celu było więcej niż 10m, trafienie było prawie nie możliwe).

 

W budynku broń spisuje się świetnie :icon_wink: Udało mi się nawet sprzątnąć AEG'owców kilka razy :]

 

Ocena:

 

Nie żałuję, że tyle na niego wydałem. Broń spisuje się znacznie lepiej niż cena sugeruje :icon_razz: Możecie zapomnieć o jakichś CM. 022 czy innych tanich zabaweczkach.

Jeżeli potrzebujecie taniego guna który sprawdzi się na bliski zasięg, bardzo polecam AGMa :icon_biggrin:

 

 

 

Mógłbym coś więcej o tej broni napisać ale teraz niestety nie mam na to czasu :icon_wink:

Mi się też nie chce wierzyć. Sprawdzałem swojego na chronometrze na kulkach 0.20g i miał 342 fps'ów... A nie dawno go kupiłem. Twoja broń musi się dotrzeć albo trafiłeś na jakąś lewą broń xd

Link to post
Share on other sites

Ja mam już od kilku dni swojego mossberga long z taiwangun i muszę powiedzieć że spisuje się całkiem dobrze z kulkami P&J .23g. Moich 3 kolegów także ma tą samą replikę, ale oni już kilka miesięcy:

-jednemu wszystko ok narazie działa

-drugiemu poszedł ten sławny gwint łączący body z atrapą magazynka, ale to się naprawi

-trzeciemu "coś" się w środku rozwaliło, gdy rozbierał shitgana jeszcze bardziej i spisał go na straty.

 

Mi narazie wszystko chodzi super.

Co ciekawe, zauważyliśmy z kolegą że nasze repilki nieznacznie różnią się rodzajem abs-u.! Ja mam taki bardziej matowy, a on błyszczący, jak się stuka palcem też można poczuć różnicę.. ciekawe.. :P

 

PS. Dorobiłem sobie pas nośny ze starej bazarówki i zastanawiam nad ładownicą na kolbę lub tam po przeciwnej stronie regulacji hop up (body?)

Link to post
Share on other sites

PS. Dorobiłem sobie pas nośny ze starej bazarówki i zastanawiam nad ładownicą na kolbę lub tam po przeciwnej stronie regulacji hop up (body?)

Tak, to jest body (czyli korpus, obudowa).

 

-trzeciemu "coś" się w środku rozwaliło, gdy rozbierał shitgana jeszcze bardziej i spisał go na straty.

Jak kolega chce to mogę spróbować mu naprawić. O szczegóły pytajcie na PW.

Link to post
Share on other sites

Ja miło wspominam działanie z ładownicą. Szybciej dobywałem maga niż z kieszeni, którą musiałem mieć zamkniętą na suwak/rzep żeby magi się nie wysypały. W ładownicy takiej jak ja mam istniało pewne ryzyko, że mag się wysunie, ale łatwiej (szybciej przede wszystkim) mi było wzrokowo sprawdzić czy magi dobrze siedzą i ewentualnie poprawić je niż grzebać po kieszeniach.

Link to post
Share on other sites

Siemka

 

Jestem nowy zainteresowałem się asg jakiś miesiąc temu i mam pytanko czy opłaca się kupić agm narazie tylko do strzelania w puszki ponieważ w okolicy nie ma za bardzo grup czy strzelanek z kumplami sb mamy właśnie postrzelac ale zanim oni kupią to trochę potrwa. Ale nie wiem czy po prostu opłaca się go kupić czy pozbierać trochę i kupować jak. oni bd mieli coś lepszego? I czy nie rozleci się po tygodniu czy coś??

Edited by Rispad
Link to post
Share on other sites

Ja bym się wstrzymał. Też tak zaczynałem, że kupiłem replike (M47) i liczyłem na to, że kumple się zainteresują airsoftem i też sobie kupią. Zainteresowali się, ale sprzęt kupili dopiero po trzech latach. Strzelanie do puszek jest fajne, póki nie pozna się smaku strzelanki (nawet małej, ale w dobrym towarzystwie), a że ja już wiedziałem jak to jest strzelać się z ludźmi to i nawet do puszek nie chciałem strzelać.

Link to post
Share on other sites

Celowanie do nieruchomego celu (puszka/tarcza), a strzelanie do biegającego, padającego, słowem ruchliwego człowieka to zupełnie dwie różne sprawy.

Powiem tak. Jeśli wiesz, że koledzy kupią repliki albo będziesz w najbliższej przyszłości mógł dojeżdżać na jakieś strzelanki to kupuj shotguna - kasy nie zmarnujesz, ale jeśli w ciągu pół roku czy też nawet roku nie będziesz miał się z kim strzelać to lepiej przyoszczędź na coś lepszego. Shotgun to fajny sprzęt, ale jednak AEG (elektryk) to sprzęt którym łatwiej walczyć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...