Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 (PJ249) [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jak już to bipod a nie bepod.

Odpowiedź na Twoje pytanie : tak, dwie z tych części są częściami bipoda. Dwie pozostałe nie. W M249 od P&J ( jak chyba we wszystkich replikach tej broni) części bipoda są znalowe i należało by je wymienić na stalowe bo się szybko wyrabiają.

Ja osobiście uważam że lepiej 250 zł wydać na coś innego. Ostatecznie jeśli ktoś się uprze to za połowę tej ceny powinien dorobić te dwa potrzebne elementy jeśli mu się da na wzór oryginalne.

Link to post
Share on other sites

Witam. Mam parę pytań do użytkowników wersji "PARA".

 

A mianowicie.

 

-Jaka jest długość lufy wewnętrznej

-Czy trzeba coś kombinować podczas wymiany gumki Hop-Up (podobno się różnią :???: )

-Jak jest z tą składaną kolbą (wytrzymałość)

-Silnik (długi, średni czy krótki)

- Czy jest możliwość zamontowania lufy od wersji długiej.

 

Nie czytam tych 20 paru stron bo czas mnie niestety goni, mam nadzieję ze znajdzie się ktoś kto mi pomoże.

 

Z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

1 - 363 mm (tyle samo co do M4).

2 - Zależy od modelu komory, niektórym inne wchodziły bez przeróbek. Inni (np. ja) musieli podcinać kołnierzyk aby kulki podawało.

3 - Kolba się trzyma tylko czasami muszę te rurki dokręcać.

4 - Silnik krótki.

5 - Tak jeśli tylko znajdziesz zewnętrzną długą lufę abyś mógł ją schować (wymagany gwint wewnętrzny) .

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cześć. Mój kumpel napisał:

Problem polega na prosiaku. Bardzo mocno zżera prąd (przede wszystkim gdy tak poleży z dwie godz i zacznę nim strzelać, wtedy na starcie mam takie coś jak byś odpalał malucha. Na ostatniej nocce mimo podładowania batki ledwo wystrzeliłem z niego dwa low capy i był zgon. Wygląda tak jakby były mocne opory gdzieś. Bo gdy później podłączyłem baterie do eMki to zapierdzielało, że szok. Także, jeśli ma ktoś jakiś pomysł, bądź spotkał się z podobnym problemem proszę o pomoc :???:

 

Czy ktoś wie w czym może być problem?

Link to post
Share on other sites
Dziś włożyłem tą samą batkę (nie doładowywałem jej) i na początku to samo. Puściłem dwie dłuższe serie i w trakcie drugiej myślałem, że już będzie error z prądem. Ale walnąłem jeszcze trzecia i tu zdziwka O.O Nagle normalnie broń zasuwa O.O Tak jakby nie było żadnego spadku prądu. Co prawda jak wyjąłem baterie to kable były dosyć "zbyt" gorące, innymi słowy pizgało od nich ciepłem. Nie wiem już co to. Na kablach nie widziałem nigdzie jakiś możliwości ucieczki (aczkolwiek patrzyłem tylko na kolbie bo w środku nie posiadam jeszcze zdolności na rozkład tego rodzaju gearboxa.

 

Hym? No ja już sam nie wiem co z tą świnią...:/

Normalne mogło by być to zimą, ale póki co się jeszcze na nią nie zapowiada... :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam w moim Minimi miałem taki problem, że broń zjadła batkę do 1V(9,6 3300), wymieniłem kable na niskooporowe dałem batkę 10,8 4000 FF i na springu m140 ROF jest piekny tak samo reakcja na spust.

Czy w wersji z kolbą (MK II) będzie gdzie włożyć właśnie taką baterię:

http://www.taiwangun.com/shop,show,1059 ?

 

Okablowanie do jakiej broni należy kupić aby pasowało (czy są typowo do M249)?

Link to post
Share on other sites

Czy w wersji z kolbą (MK II) będzie gdzie włożyć właśnie taką baterię:

http://www.taiwangun.com/shop,show,1059 ?

 

Okablowanie do jakiej broni należy kupić aby pasowało (czy są typowo do M249)?

 

 

Kup lepiej baterię 11.1V li-po która spokojnie Ci wejdzie do przedniego gripa i jest o wiele lżejsza od baterii tradycyjnej, jak miałem mini P&J to właśnie używałem batki li-po.

Link to post
Share on other sites

Kup lepiej baterię 11.1V li-po która spokojnie Ci wejdzie do przedniego gripa i jest o wiele lżejsza od baterii tradycyjnej, jak miałem mini P&J to właśnie używałem batki li-po.

Jakich przeróbek należy dokonać aby bateria o tak wysokim woltażu nie uszkodziła gb/silnika?

 

Poza tym trzeba dokupić ładowarkę do lipoli, nieprawdaż? ;s

 

Jaki wtyk jest w tej replice: large?

Edited by Warlord Shadow
Link to post
Share on other sites

Ja miałem wsadzone zębatki helikalne systema TU oraz silnik systema magnum i cały zestaw działa do tej pory bez problemu u kolegi który kupił ode mnie Mini.

Przy napięciu 11.1V jest bardzo wysoki rof i czasami box nie dawał rady podać kulek więc trzeba było krótkimi seriami strzelać. Po za tym nic więcej w replice nie było modyfikowane, karabin miał konfigurację dającą 420FPS.

Edited by Kacper_ol
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...