Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 (PJ249) [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...

 

jak kupowałeś replikę w Taiwangun to masz w miejscu zwalniacza sprężyny plombę i ją musisz zerwać żeby sprężynę zwolnić to raz. Dwa to to, że myślałem że każdy już przeszedł ten etap bo to przecież największy bajer w tej replice i nawet w PTW tego nie ma :D

Link to post
Share on other sites

Kupiłem używke:)

Miałem w łapkach.

Moje spostrzeżenia

-dwójnóg zaraz wybierze wolność

-uchwyt też

-fajny znal

-dobre spasowanie

-kable od batki przeprowadziłem szparą z dołu i na jakiś czas batkę przykleiłem do frontgripu

-zwalniacz sprężyny-eeeehhhh.ptw przy tym siada. zresztą napisałem o tym już w ogólnych technicznych w temacie o wyborze sprężyny:)

 

-magi icsa i boya pasuja

-2 boxy-super

-kolba wybierze wolność też pewnie.

 

Teraz poluję na atrapę taśmy nabojowej.

Link to post
Share on other sites

Borol - już tłumacze. Ja mam tą baterie na 9,6V i 2600mAH ICS (te pałeczki, walce, nunchaku, nie wiem jak je nazwać), tak czy siak te z drugiego linku. Mam też moją stockową batke z Firefoxa na 9,6V i 1100mAh gdzie ROF na mojej stockowej batce jest większy niż ten od ICSa! Nawet czas działania jest dłuższy! Nie wiem może mam jakiś felerny egzemplarz ale to jest moja druga batka po pierwszą też miałem taką samą i musiałem wymienić.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj miałem mały wypadek z moim M249, po zaliczeniu gleby połamał mi się box.

Cała zawartość magazynka czyli elektronika i części mechaniczne przeżyły.

Pytanie brzmi, czy próbował ktoś upchać "bebechy" z boxa w magazynku na 100 naboi od wersji ostrej ? Są takie "szmaciane" magi z podajnikiem kulek np na wgc a na allegro można kupić "szmaciaki" od ostrej M249.

 

 

Panowie, akumulatory się formuje, formatować można dysk twardy albo dyskietkę ;)

Link to post
Share on other sites

aha dzięki za info

 

chociaż tak i tak kupiłem P&J to wole wiedziec jaka różnica :)

 

Już nie mogę się doczekac, jeszcze jeden dzien !

 

przykręcał ktoś szynę do pokrywy ? nie mam zamiaru wydawac kilkaset złotych na pokrywę z szyną...

 

pzdr

Edited by SwideR
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...