Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dwie paczki z wysyłką to około 51 dolców, nie płaciłem podatków. Zanim się dorobisz to szukaj snajperów z laylaxaem bo na komisie raczej nie uświadczysz, że ktoś chce sprzedać to serio się zakochasz w tej mechanice działania, ale jak byś kiedyś polował na vsr to tylko pdi bore-up.

Link to post
Share on other sites

Dwie paczki z wysyłką to około 51 dolców, nie płaciłem podatków. Zanim się dorobisz to szukaj snajperów z laylaxaem bo na komisie raczej nie uświadczysz, że ktoś chce sprzedać to serio się zakochasz w tej mechanice działania, ale jak byś kiedyś polował na vsr to tylko pdi bore-up.

 

Przez ostatnie kilka lat pamiętam z 5 snajperek "full opcja" z laylaxem w komisie. :icon_biggrin: W tym dwa bliżej znane. No i podejrzewam, że pewnie się jakaś dublowała. Po prostu sprzedaż takich karabinów jest problematyczna, a PW od kupujących w stylu "może wymienisz się za CM048? / mogę dać w rozliczeniu sprężynowe SWD/ czemu tak drogo za używane części?". Sądząc po dziale "snajperskim" to mocnych snajp na dobrych częściach jest w PL bardzo mało. Na większych manewrach dosłownie kilka.

 

Zresztą moja przygoda z tym karabinem zaczęła się blisko 6 lat temu... i pomimo chwilowych przerzutek na inne repliki cały czas do niego wracam, bo "to jest kapitalne".

 

Jedyna rzecz jaka mnie irytuje to samo body- no cóż, taka monotonia jest zabójcza, dlatego obecnie rzeźbię w drewnie i przerabiam rączkę przeładowania.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Z czego jedną Van sprzedawał za grosze czyli tysiąc, odkupiłem ją od niego pobawiłem się i wystawiłem na komis ale ostatecznie, sprzedałem koledze w teamie na raty a sam się bawię msr338. Mikadorus masz całkowitą rację wiadomości od jełopów w stylu zamienisz się na cm,048 itp było sporo.

Link to post
Share on other sites

No ładne łoże choć jakoś jednak te masywne łoże bardziej przemawia lecz łoże ala m24 :icon_biggrin: na bank się lepiej trzyma.

 

Chodziło Ci o to, że łoże od m24 lepiej by wyglądało?Trochę masło maślane. :)

Te kanciaste kształty komory zamkowej średnio pasują, ciekawe jakby wyglądało po zeszlifowaniu do bardziej owalnej figury. Z niecierpliwością czekam na efekt końcowy.

Link to post
Share on other sites

Witam, kupiłem ostatnio tani zestaw tunignowy do mb01 firmy pps. Mam z nim jednak problem. Tłok ani prowadnica sprężyny nie mieszczą się w cylindrze, a w dodatku prowadnica nie ma otworu na trzpień, jaki jest wewnątrz cylindra. Trzeba to wszystko ręcznie dostosować czy należy kupić jakiś inny cylinder?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Panowie, po włożeniu do warriora komory hopup PDI, precki promyka 6.03 500mm (przy tej długości lufy nie muszę zakładać tłumika?) i gumki systemy zamierzam zakupić ten zestawik:

 

http://deltashop.pl/...ingowy-l96.html

 

w związku z tym moje pytanie: jaką sprężynę wybrać tak żeby stockowy układ spustowy wytrzymał, a FPS max ~620 (oczywiście po wzmocnieniu spustu metodą opisywaną w tym temacie)?

 

PS. Słyszałem, że ktoś jest w stanie sprowadzić komorę PDI taniej (jedyna aukcja w necie na ten moment jest na allegro i kosztuje 295zł), czy mógłbym prosić o kontakt jeśli jest to możliwe?

Edited by gepardcheetah
Link to post
Share on other sites

chcę kupić lufę precyzyjną promyka, ale nie mam pojęcia jaką długość mam wybrać. Adapter tłumika lewoskrętny do mb-01 zamówiłem, tylko po prostu nie wiem czy brać 6.03 509mm czy 6.03 590mm i dokupić do tego atrapę tłumika. Co będzie lepszym wyborem? Na pewno na 509mm zaoszczędzę, bo słyszałem, że lufa sama bądź z adapterem tłumika wystarczy do zakrycia precki (poprawcie mnie jeśli się mylę), a 590mm kosztuje łącznie z tłumikiem ponad 100zł drożej. Czy skupienie i zasięg pomiędzy nimi bardzo się różni?

 

z góry dziękuję za odpowiedź :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...