Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dysza od Neo. Tylko czy mniejszy oring trzymał by się w komorze. Mam w domu oringi 6x1,2mm lecz nie jestem pewny czy on tam się zmieści. Z tym oryginalnym człowieka krew zalewa jak się montuje. Poza tym takiego 5,9-5,8x1mm nigdzie znaleźć nie potrafiłem.

Edited by BlackShaman
Link to post
Share on other sites

Generalnie części AC są zdecydowanie lepsze od AirsoftPro. Ponieważ mam możliwość porównania z repliką złożoną na częściach LL, śmiało mogę powiedzieć, że jakość i wykonanie części jest na tym samym poziomie co LL (choć są różnice konstrukcyjne jak np. komora ma jeden imbus regulacji, Tłoki mją ciche głowice a spust pracuje lepiej od oryginalnego ZT LL). Części od Jana (Airsoftpro) IMO nie są warte zakupu.

Nie stać cię na LL? Spokojnie możesz inwestować w części Angel Custom - suma sumarum różnicy nie zauważysz. Chcesz czegoś lepszego od LayLaxa? Zamów zestaw robiony na zamówienie od Edgiego.

Link to post
Share on other sites

Cześć, mam parę pytań:

1) Czy warto kupić TEN spust, jeśli nie będę korzystał z sprężyny mocniejszej niż M170?

2) Wypadła mi taka dziwna część: http://scr.hu/2jzm/ycswo

Skąd to jest? :D

3) Na nienaciągniętej sprężynie nie można zablokować spustu - dźwigienka nie wchodzi na czerwoną kropkę. Na naciągniętej natomiast wchodzi na czerwoną i blokuje spust. O co chodzi?

4) Wzmacniałem klejem na gorąco trigger boxa i ciągle mam wrażenie (i replika wysyła takie sygnały), że coś źle złożyłem. Prawdopodobnie jedną z dwóch sprężynek spiralnych. Ma ktoś filmik który szczegółowo pokazuje jak to złożyć? Bo jeden taki obejrzałem, ale tam gościu nie pokazał jak zakłada tą drugą sprężynkę.

5) Tak wiem, że to godne pożałowania, ale dalej nie wiem jak wyregulować hop-up. Gdzie znajduje się ta regulacja?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...