Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Regulacja nie dość, że na jednym ramieniu to jeszcze w tym samym miejscu co w stockowej komorze. Jeżeli będzie tak samo szczelna i jakościowo dobra jak PDI, to poziom poprawy budowy komory wszedł na najwyższą półkę bez możliwości jakiegokolwiek przebicia przez konkurencje.

Link to post
Share on other sites

Ostrożnie Panowie z tą nowością, bo do swd też wyszła super hiper komora PPS, wzorowana niby na czeskiej, ale od niej tańsza prawie o połowę. Jednak w praktyce okazało się że PPS jest super, ale jedynie jako breloczek czy szrapnel do granatu.

Link to post
Share on other sites

A ja pochwalę się nowym świeżym nabytkiem od BART_A :)

 

Tłumik Płomienia + Tłumik Dźwięku do L96 :D

 

Cały zestaw wykonany z aluminium aby nie przeciążać lufy stalą.

 

Tłumik płomienia jest dwudzielny ze względy na możliwość dołączenia do niego tłumika dźwięku dedykowanego też produkcji BART_A. Świetnie wykonany. Wszystko w jednej osi. Ten akurat przystosowany do lufy z MB01 ale można zamówić z gwintem do lufy MB08.

 

Wymiary tłumika dzwięku to 250x40mm Tłumik ma gwint 14mm lewoskrętny.

 

Jest to pierwsza wersja tego tłumika a każdy może do BART_A napisać i zmodyfikować go do swoich upodobań :)

 

 

Zdjęcia: http://www.fotosik.pl/u/black93/album/1781281

Link to post
Share on other sites

Uuuuu, jak dla mnie, to wypas z wyczesem.... z resztą to standard u Barta. Zaoksysdować lub proszkowo pomalować na czarno lub od razu w maskowanie i gotowe. Coś podobnego, za starych czasów u Silesii, kosztowało by lekko ok 300zł.

Link to post
Share on other sites

200zł za tłumik płomienia a za cały komplet (tłumik płomienia + tłumik dźwięku 280zł) - cena może się zmienić w zależności od zachcianek klienta :P

 

Sam tłumik płomienia PDI kosztuje ponad 300zł wiec tanio ;) A tutaj pełen wypas :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie mam problem którego nie potrafię rozgryść

Elka składana z 4-5 lat temu- lufa promyk 550,komora i cylinder pdi,spust barta,gumka systemy czarna,sprng guardera(nie pamiętam jaki ale stary) ale tak zbity,na dzień dzisiejszy replika generuje 640 fps

Powtarzalność +/- 3 fps

i co któraś kulka zamiast lecieć zgodnie z siatką leci w prawo-co dziwne nie skręca,ale leci prosto tyle że nie osiowo z lunetą (przy 80 metrach to skok ok 1-1,5 metra)

kulki których używam to stare sraczkowate guardery 0,4 (przesiane)

lufa czysta,gumka jest ok,oring na głowicy nówka

ktoś miał podobny problem ?

Link to post
Share on other sites

już śmiga ok,problemem okazały się 2 "pierdoły"

1:dorwałem chrono inne i okazało się że rozrzut był 610/640 fps

2:problem był w replice-dosyć śmieszny

Wyczaiłem że zdechł mi ten mały trzpień który znajduje się w rączce przeładowania,żeby przeładować replikę musiałem mieć ten klocek za rączką lekko poluzowany i po kilku strzałach luzy były większe(śruba się lekko odkręcała)

Kupiłem od znajomego tą kostkę wraz z rączką (i trzpieniem) za grosze i teraz replika ma stabilne 660 fps

Teraz mam 2 pytanie

komora pdi ustawiona pod 0,4,na tym samym ustawieniu mam 660 fps na 0,2.Ile fps to może mieć na wyzerowanej hopce ?

Nie chce mi się zerować komory pdi bo ustawianie jej później to syzyfowa praca jest :/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...