Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja przestalem bawić się w dociski i kombinowanie.Wymieniłem komorę na AA.Parę razy rozebrałem stockową i już zaczęły pękać elementy plastikowe w niej (szyny prowadzące regulację w kilki miejscach).

Teraz jest pełne alu i pewniejszy docisk -też z alu- to tego wieksza szczelność .Ja mialem komore z bar 10 ale te same plastiki tylko trochę ładniejsze są w vsr.

Link to post
Share on other sites

Jak ten docisk wygląda ?

 

Dosyć standardowo. Ma cycek w układzie H.

 

-MARIO- Jak ty żeś rozbierał komorę, że ci się elementy psuły? Ja tą swoją chińską rozbierałem dziesiątki razy i nadal wszystko się dobrze trzyma. Może nie smarowałeś tych plastików na prowadnicach? To potrafi wpłynąć na ich trwałość.

Link to post
Share on other sites

Stabilnie tylko na HPA to zrobisz. Nie wiem do czego ci to (bo do ludzi z tego nie postrzelasz), ale bankowo musisz kupić lufę stalową (może nawet powlekaną czymś jeszcze) i pewnie metalowe kulki. Zapewne będziesz musiał pójść w amunicję >0.43g.

Największy problem będzie z hopką, by jednocześnie stabilnie kręciła przez cały rok i nie była twarda jak beton. Może średnio twardy flat-hop trzeba będzie zrobić. To zredukuje zniszczenia i zapewni rotację.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...