Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

Witam, posiadam TM-Gspec, proszę o podpowiedz jakie cześć zakupić żeby zrobić z niej snajperkę marzeń. Wchodzi w grę dłuższa lufa gdyby miało to zwierzyć celność i zasięg. Chodzi mi o karabin z dalekim zasięgiem i celnością. Proszę tez o dokładne rozpisanie części. Sam myślałem o full PDI ale nie wiem co konkretnie zamówić.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam pewną koncepcje mianowicie:

PDI Precision Cylinder SET/ HD

PDI New Trigger2 + Piston End

PDI luda 430mm

Moje pytanie to czy tłok HD na lufę 430mm będzie najlepszy?

Gdybym zdecydował się jednak na lufę 554mm to wymagany jest zestaw Bure-up?

Czy potrzebuje dokupić jakieś O-ringi?

Edited by Marcin Makurat
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Proszę o radę.

Mam w swojej replice tłok z otworem pod sprężynę o średnicy wewnętrznej 9mm. Aktualnie mam spręzynę 7mm. Czy zmiana sprężyny na grubszą poprawi kulturę pracy mechanizmu? Nie zależy mi na poprawieniu osiągów, bo jestem z nich zadowolony. Czy jest sens robić zmiany?

Prowadnicę sprężyny na 9 mm mam.

Link to post
Share on other sites

Masz dwie opcje żeby dopasować lufę od aega do komory vsr. Przerobienie komory-wypiłowanie mocowania do luf w standardzie vsr. Albo przetoczenie/frezowanie lufy aegowej do standardu vsr. Pierwsza opcja bardzo prosta, przy drugiej musisz znaleźć jakiś zakład który Ci to zrobi. Wymiary ściągnij z oryginalnej lufy.

Link to post
Share on other sites

Młodyy: Ja bym nie szedł w takie patenty pachnące ubiegłym dziesięcioleciem. Lufy są robione w tolerancjach 0.01mm, a takie rzeczy pilnikiem jest łatwo spieprzyć.

Teraz na rynku jest duży wybór luf o wszelkich długościach oraz średnicach i dobrych cenach. Kup sobie dedykowaną, tanią lufę 6.03mm, osadź ją prawidłowo i na pewno będziesz zadowolony.

Link to post
Share on other sites

W drugim wariancie nie potrzebujesz zakładu. Wystarczy piłka do metalu, pilniki iglaki i trochę cierpliwości.

 

Szczerze to się mija z celem, zwłaszcza jak kupujesz droższą lufę. Takie rzeczy teraz da się ogarnąć za grosze. Ja na przykład dobre kilka lat temu zapłaciłem za przerobienie lufy w zakładzie jakieś 20 zł i tym sposobem wcisnąłem promyka 590 od psg. Dwa, że tak jak pisze Mamut jest w czym wybierać i nie trzeba kombinować. Chyba, że ktoś się bawi w jakieś customy ale to inna bajka.

Link to post
Share on other sites

Wybór jest mały mam zewnętrzną lufę pdi do której upcham 595mm lufę i tak ową bym potrzebował gdzie w standardzie vsr nie ma (przynajmniej nie znalazłem) więc zostanie mi przeróbka. Mam też drugie pytanie jakiś magik w komorze hop up spiłował docisk gumki i wstawił tam coś w kształcie klepsydry z miedzi i pytanie czy ktoś widział coś takiego czy wywalić to i kupić sobie docisk z airsoft pro ??

 

a dodam jeszcze jedno teraz tam siedzi precka matbulla v2 czarna

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy jest sens bawić się w lufy dłuższe jak 550mm. Ciężko je dostać a niewiele zmieniają. Ziomek siał fabryczną lufą G-Speca od TM na 70m bez większych problemów a ona ma z 300mm. Można było zauważyć jakąś tam różnicę po instalacji 430mm, ale po 500mm już niespecjalnie.

I tak najwięcej roboty w VSR robi dobra hopka i kulki. :)

Edited by Mamut
Link to post
Share on other sites

rozumiem cię tylko ja kupiłem vsr gdzie jest wpakowana lufa zewnętrzna pdi która w standardzie ma na lufy 590mm ja mam 595 mat bulla i mam problem dziś po strzelaniu rotuje mi raz w prawo raz w lewo raz nie podkręci kulki a raz za mocno myślę że jest to winna docisku gumki hop up ponieważ seryjny docisk gość zeszlifował na płasko a zamiast tej wypustki dał miedzianą klepsydrę i on po każdym strzale możliwe że pływa i dla tego niema powtarzalność i teraz myślę czy ta lufa która teraz siedzi z matbulla czy ona będzie aż taka zła i ona psuje robotę czy ta klepsydra i pytanie czy jak kupie lufę promyka czy odczuję mega różnice. Jaką gumkę hop up polecacie i jakie kulki bo teraz mam spec arms ale one zauważyłem zostawiają osad.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...