Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z baterią to wiem - nie chodzi mi o to czy da rade strzelić serią pod względem mocy baterii ale raczej wytrzymałości organów wewnętrznych?

 

Gdzieś tam ok 20 strony tak mi się wydaje opisywałem jak radośnie biegałem i prułem seriami na lewo i prawo :twisted: i nie było problemów na M130 guardera .

 

Do tego kolega o którym wspominałem też przy początkach tematu który włożył M130 do totalnego stoka nadal się cieszy tą repliką bez awarii czyli już ok roku .

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Zębatka STU jest w zestawie z gb. Dorzucę jakieś inne STU i będzie przełożenie. Silnik z emki JG na neodymkach już wywlokłem. Jakiś mosfecik sobie wrzucę i się pomyśli. Myślę, ze po dobrej polerce GB będę w stanie sensownie śmigać na jakiejś sensownej spręzynie. Ogólnie to póki co się strasznie na tej zabawce zawiodłem, kupiłem tanio z nadziejami a tu wszystko się wali po kolei :cry: . Każdy jeden podzespół (niemal każdy) był zużyty jak cholera. Ale póki co się nie zrażam, jeszcze trochę kasy w to wpakuję i się pomyśli co dalej. Myślę, ze pod 490-500 najwyżej to pociągnę.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Jak wytrzyma sp130 to będzie 490-500 fps ;-) . Jak nie to wyczaruję coś innego i pokombinuję. Jak się zdenerwuję to zaszaleję i zrobię 666 fps. Ale na takie nerwy to mi szkoda pieniędzy ;-) .

 

Edit: Poza tym powinieneś wiedzieć co ja sądzę o ASGSHOPIE i jak cenię sobie ich opinię ;-) .

 

To nikt tej cymy nie tuningował ponad te 500?

Ja bym z chęcią zrobił te zwykłe 440 fps ale nie mam stockowych zębatek a jak juz mam jakieś kupować to na tyle by sie zabawić.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Jak wytrzyma sp130 to będzie 490-500 fps ;-) . Jak nie to wyczaruję coś innego i pokombinuję. Jak się zdenerwuję to zaszaleję i zrobię 666 fps. Ale na takie nerwy to mi szkoda pieniędzy ;-) .

 

Edit: Poza tym powinieneś wiedzieć co ja sądzę o ASGSHOPIE i jak cenię sobie ich opinię ;-) .

 

To nikt tej cymy nie tuningował ponad te 500?

Ja bym z chęcią zrobił te zwykłe 440 fps ale nie mam stockowych zębatek a jak juz mam jakieś kupować to na tyle by sie zabawić.

Tak, wiem co sądzisz o ASGShopie, to samo co AnR ;)

A co do zębatek - kup DT Promyka i będziesz miał z głowy na wieki wieków ;)

Co do tuningowania ponad 500FPS - brakuje mi głupich 350zł żeby to zrobić :evil:

Link to post
Share on other sites

Double Torque to chyba jak Torque Up jest nie?? ;) Na SP170 i DT bez Magnuma/Turbo3000, MOSFETa z dobrymi kablami i LiPO 11,1 z dobrą wydajnością prądową nie ma co podchodzić raczej. Ewentualnie 12V RC konkretna ale to w kolbę nie wejdzie za nic, jedynie na zewnątrz. Mnie brak tych 350zł boli o tyle mocno że od 2 miesięcy leżą u mnie DT Promyka, ale bez reszty nowych flaków to nie ma sensu tego wsadzać, nawet rozebrać GB by mi się tylko do zębatek nie chciało, a i na stock springa nie ma sensu takiego przełożenia pakować :?

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Lowy Cymy pasują bez problemu. Niestety maja problemy z podawaniem ciężkich kulek (0,3g -0,36g). Ja ładowałem je jak reale (ok 24-26 kulek), czasem (rzadko) i tak zdarzało się że nie podały kulek. Proponowałbym podłożyć kilka kulek pod sprężynę lub zainwestować w magi DF (te podają w TM świetnie).

Link to post
Share on other sites

No to widzisz Majorze... Żeby dla samego siebie chciało mi sie takie coś robić to by mnie musiało pogrzać chyba ;-) . Co innego klientom cuda robić a co innego za własną kasę próbować z chińcora coś wykrzesać. Nie ukrywajmy, ze to chińcor i choćby nie wiem co albo łyknie kosmiczny szmal, który wymieni wszystko albo pozostanie g******. Ja planowałem wymienić wszystko ale jak to wyjdzie to sie zobaczy. Jakbyś chciał to z chęcią kupię od Ciebie te zębatki ;-) .

Link to post
Share on other sites

Co do zestawu się nie wypowiem bo ie miałem z nim styczności.

Za to wczoraj wstawiłem sobie dyszę z tego sklepu i jestem bardzo zadowolony.

 

OT

Sam sklep również mogę z czystym sumieniem polecić. Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja, paczka wysłana w czwartek była na miejscu w poniedziałek...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...