Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WWCH - oporzadzenie, opinie


Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli to jest taki sam Ciras co ten ze specshopu to nic tylko usiąśc i płakać, bo wtedy jestem 140zł w plecy :D

Za jakiś czas prawdopodobnie będę mieć tego coyote'a to skrobnę coś o nim.

Kopia Cirasa ze specshopu jest wykonana na 4+ i warta swojej ceny. Jeżeli ten na taiwanie to to samo to nic tylko brać! Naprawdę dobrej jakośći oporządzenie.

Link to post
Share on other sites

Ortalionowy CIRAS? :mrgreen:

 

To jest CIRAS przeciwdeszczowy nowy model D3LTY.

 

Jeżeli to jest taki sam Ciras co ten ze specshopu to nic tylko usiąśc i płakać, bo wtedy jestem 140zł w plecy :D

Za jakiś czas prawdopodobnie będę mieć tego coyote'a to skrobnę coś o nim.

Kopia Cirasa ze specshopu jest wykonana na 4+ i warta swojej ceny. Jeżeli ten na taiwanie to to samo to nic tylko brać! Naprawdę dobrej jakośći oporządzenie.

 

 

Dobry sprzęt, dobra jakość? A masz jakieś porównanie? Być może nie widziałeś lepszego sprzętu i ten spełnia twoje oczekiwania, ale ja cudów w takiej cenie jeszcze nie widziałem.

Link to post
Share on other sites

Dobry sprzęt, dobra jakość? A masz jakieś porównanie? Być może nie widziałeś lepszego sprzętu i ten spełnia twoje oczekiwania, ale ja cudów w takiej cenie jeszcze nie widziałem.

 

A Ty miałeś tego ze SpecShopu? Nie powiedziałem, że jest rewelacyjny, ale za taką cenę naprawdę nieźle wykonany. 440zł to jest ponad połowa ceny kopii G&P z ładownicami. Porównanie miałem do kopii Cirasa G&P, więc wiem co mówię. Koledzy z grupy też byli pod wrażeniem, ja z resztą sam też ;)

Link to post
Share on other sites
"Głupi wydałeś 400zł na samą kazmielkę, a ja za 299 zł mam taką samą i jeszcze górę kieszeni."
I jedni i drudzy mają rację:

1. Chińskie podróby zwykle są gorszej jakości niż "lepsze podróby" ;)

2. Rynek ewoluuje, ceny spadają, jak ktoś rok temu dał za kamizelkę 900 zł, teraz może ją kupić na 700 czy 600... I nie ma to nic wspólnego z głupotą czy przepłacaniem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...