Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKM (CM.036) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poczytaj sobie po prostu o tej i o tamtej broni?

 

ja bym zdecydowanie brał nowszą wersję, standard VFC, stal, ładne drewno.. i pewnie jeszcze cała masa innych rzeczy przemawia za 048M... tylko cena wyższa

Edited by Filiop
Link to post
Share on other sites

przepraszam za drugi post pod rzad ale zauwazylem istotna rzecz

 

silnik tylko "cyka" tzn obraca sie tylko z dwa milimetry i dalej nie idzie, tak samo dzieje sie po wyjeciu silnika na zewnatrz , tzn z gearbox-a, uzywam stockowej bateri 8,4v w pelni naladowna.

Link to post
Share on other sites

@songoku

Albo coś z baterią, albo coś z okablowaniem/stykami albo coś z silnikiem. Sprawdź na innej bateri, jak batka dobra to spróbuj podłączyć bezpośrednio silnik do batki (omijając całe okablowanie), jeżeli pójdzie - to okablowanie/styki złe, jeżeli nie to silnik zły.

 

@madd

Na taiwangunie mają drewna do tego AKMa. Kolbe od LR300 było by bardzo trudno zamontować.

Link to post
Share on other sites

Spróbuj wyjąć sprężynę... I zrób zdjęcie tego elementu, który popycha kulki w magazynku.

Zmień kulki. Tylko jakieś droższe kup na próbę.

Dalej nie działa?Jeżeli maga da się rozkręcić przeszlifuj kanał sprężyny. Potem możesz też ten popychacz kulek przeszlifować. Umyj, nasmaruj.

Jak uda Ci się zrobić zdjęcie, to być może znam inny sposób.

Link to post
Share on other sites

STAR to syf, a MAG to nie wiem. A nie lepiej Ci kupić low-capy Cymy po 29 złotych na taiwangunie ? Są metalowe, tanie i dobrze podają.

 

Z tym midcapem szczerze mówiąc nie wiem jak Ci pomóc.

 

Nie ma tam lowcapów cymowskich do ak...Już patrzyłem :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ej panowie a próbowaliście może przerabiać tą Cymkę na SWD? Tak, strzelił mi do głowy taki pomysł, co wy na to? Rozglądałem się już za lufą wewnętrzną, pasowałaby przy okazji, jakby kto chciał robić RPK ;)

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=1059

Powinna być w porządku. Oczywiście do tego drewna:

http://www.taiwangun.com/shop,show,1205

Ale szczerze mówiąc dalej już nie wiem co robić, nigdy SWD nie miałem i nie robiłem. Mam szynę montażową i fajną lunetkę Bushnella 3-9x40 ale co jeszcze muszę dokupować, żeby zrobić z niego SWD?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...