Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKM (CM.036) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

 

Posiadam ten model Cymy (CM.036a) - moje pytanko brzmi:

Czy próbował ktoś z Was zamontować w tym modelu kolbę składaną "na bok" na wzór np. Beryla? Znalazłem sporo informacji nt. standardowej składanej kolby do AKM/AKMS ale mnie interesuje jedynie taki element dla którego nie trzeba będzie wiercić otworów w body (nie liczę oczywiście przeróbek przy kablach itp.)

 

Chodzi mi dokładnie o coś takiego:

http://www.allegro.pl/item648428607_zestaw...ana_na_bok.html

 

PS:jeżeli pytanie miało być w innym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego :)

 

Dzięki!

Edited by przemekp
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

cymaakmmetalbodyrealwoo.th.jpg

 

Mam problem,którego sam nieumiem rozwiązać. Mianowicie ten czerwony element przy łożu przesuwa się do przodu i drewno zaczyna latać w przód i tył ręką cofne go do tyłu i troche potrzyma,do energiczniejszego ruch bronią. Macie jakiś pomysł?? Bo wszędzie popodkładałem izolke itp. zeby nietrzęsło się,ale z tym rady sobie dać nie mogę,a jest to irytujące.

 

Edit: poprawiłem nazwę na "łoże"

Edited by Drakiva
Link to post
Share on other sites

Trzeba wyjąć wycior i małym imbusem odkręcić śrubę pod wyciorem co trzyma kolanko gazowe(tak to się nazywa?) potem docisnąć na maksa do tyłu i przykręcić śrubkę. Jak ja miałem plastiki to to samo miałem. Powinno pomóc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Słuchajcie mam problem. Założyłem silnik G&P m120 High speed kręci ładnie tylko strasznie grzeją się przewody batka oraz bezpiecznik i silnik przestaje kręcić. Co jest mam rozebranego gb na wieszchu i niema śladu przetarć czy czegoś. Batka naładowana do fula po ostygnieciu przewodów znów działa rozgrzeją się nie ma siły kręcić silnik. Na sucho silnik kręci ładnie i sie niegrzeje. Batka stock 8,4V 1100mah. Any ideas?? Help plx.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Muszę wymienić body, ponieważ moja się zjechała w tym miejscu:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...7980272c0a.html

 

Mianowicie zjechane są:

1. Gwint przy śrubkach trzymających magazynek oraz osłaniających spust (zjechany gwint nie jest śrubek, ale body).

2. Zgubiłem prawdopodobnie przez upadek małą metalową część utrzymującą szczerbinkę (o niej piszę przy okazji i chciałem spytać, czy nie macie takowej na sprzedaż...?).

 

Proszę o podpowiedzi, jakie body wybrać. Chciałbym zamontować kolbę od Tantala.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Wreszcie kupiłeś kałasza Preston :)

 

Wygląda jak 036, rzeczywiście przedni chwyt nie ma rozszerzenia na dole, może się Chinolom zapomniało. Sprawdź na chrono, jak będzie miał 430 fps, to jest na pewno 036.

 

Stopkę powinni mieć Krakmani, ale i tak ją zaraz zgubisz :P

Link to post
Share on other sites

Wreszcie kupiłeś kałasza Preston :)

 

Wygląda jak 036, rzeczywiście przedni chwyt nie ma rozszerzenia na dole, może się Chinolom zapomniało. Sprawdź na chrono, jak będzie miał 430 fps, to jest na pewno 036.

 

Stopkę powinni mieć Krakmani, ale i tak ją zaraz zgubisz :P

 

 

Chwyt ma szerszy na spodzie. Ale brak mi do niego maga a podobno jeden taki Stalker go ma.

 

Strzelałem dziś z niego parę "próbnych" serii i muszę powiedzieć że ładnie daje. Jak wiadomo brzydzę się serią AK ale stylizacja wymaga poświęceń :wink: . Obiecuję że w ramach pokuty przeczytam cały topic.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...