Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKM (CM.036) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ej panowie a próbowaliście może przerabiać tą Cymkę na SWD? Tak, strzelił mi do głowy taki pomysł, co wy na to? Rozglądałem się już za lufą wewnętrzną, pasowałaby przy okazji, jakby kto chciał robić RPK ;)

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=1059

Powinna być w porządku. Oczywiście do tego drewna:

http://www.taiwangun.com/shop,show,1205

Ale szczerze mówiąc dalej już nie wiem co robić, nigdy SWD nie miałem i nie robiłem. Mam szynę montażową i fajną lunetkę Bushnella 3-9x40 ale co jeszcze muszę dokupować, żeby zrobić z niego SWD?

 

Niedźwiedź SWD jest prawie całkowicie inne niż AKM. Cm.036 można upodobnić do AK74 albo RPK...

Link to post
Share on other sites

Pasti - na AK-74 można przerobić niewielkim kosztem.

Na RPK trzeba od cholery kombinować.

 

No w sumie.. tłumik, kolba, magazynki i chyba muszka i będzie AK74. Na RPK trzeba jeszcze przerabiać korpus.

 

Ja osobiście polecam zainstalowanie do AKMu lunety :D . Niebawem może fotkę zmieszczę.

Link to post
Share on other sites

Ale chinole to loteria, a zasięg nie jest wcale najważniejszy :)

 

Racja. Mnie rozwaliło na ostatniej akcji jak zobaczyłem nooba z AKMem. Oszczędzam kasę na jakąś słabszą replikę, będę jechał po ludziach z manią fps... ;) sorry za OT.

 

Uwaga na kulki Madbull - mi cholernie zabrudziły lufę i celność spadła. Zobaczymy czy czyszczenie coś dało...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...