Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Jestem posiadaczem takiej kamizelki. Jak oraz za pomocą czego można usztywnić ładownice (torby) ? Jakieś pomysły ?

Podszyć tym jak dasz radę:

http://www.strima.com/item/130394/pl/

Albo podobnymi, poszukaj w tym sklepie.

 

Podszyć ścianki ładownic jakimś plastikiem, choćby z butelki po wodzie utlenionej takiej do żelazek :-P

1. Bardzo mądre podszywać ładownice półokrągłym plastikiem z butelek, zastanawiam się co ty masz za replikę że z okrągłych magazynków jest zasilana :wink:

2. Co Ty masz za żelazko że na wodę utlenioną chodzi?? :wink: ;-)

 

Nie bierz tego do Siebie, nie miałem zamiaru Cię obrazić ;)

Link to post
Share on other sites

MAJOR762 zauważ, ze potem sie poprawiłem:P chodziło mi o wodę destylowana:)

 

A jak już chcecie dobry plastik, płaskim to może(i znów butelka, co ja z nią mam:P ) taka po jakimś oleju samochodowym, albo po czymś w tym stylu :P

 

Bo jak sadze usztywnianie przez materiał termiczny nie wchodzi w grę w takich ładownicach:P

 

P.S.

Aha a żelazko mam jakieś tam, a wodę sie wlewa zęby para szła ;-) ;-) poza tym ja sie boje takich urządzeń ;-)

 

Aha jeszcze jedno...a replika PPS albo Thompsona zasilane sa na okrągłe magazynki:P

Link to post
Share on other sites

A jak już chcecie dobry plastik, płaskim to może(i znów butelka, co ja z nią mam:P ) taka po jakimś oleju samochodowym, albo po czymś w tym stylu :P

Rzeczywiście, o tym nie pomyślałem. Mógłbyś mieć jednak problem z usunięciem tego tłustego syfu, a podszywanie ładownic tłustym plastikiem nie wydaje się być najlepszym pomysłem ;)

Link to post
Share on other sites

Będe miły i pokaże jak wyglądaja podszyte plastikiem (opakowania po jakiś PMRach, konwersjach od aegów i innym szmelcu).

 

Na początek ładownice średnie w których mieszczą sie po 3 magi od FN-FALa lub 4 magi emkowe, albo 2 magi od AK.

th_21709_srednie_zamkn_122_395lo.JPG

th_21711_srednie_magi_122_32lo.JPG

 

 

I ładownice duże , bardziej jako utility pouche sie nadają.

Ładownica na panelu udowym robi za dumpa.

 

 

 

th_21836_duze_x_2_122_1067lo.JPGth_21837_duza_z_mag_122_1109lo.JPGth_21844_duza_otw_122_341lo.JPG

 

Wszystkie ładownice były prute lekko, plastik był podklejany, nitowany(nie zawsze), a nastepnie oklejany od strony magów elanobawełną.

Troche roboty jest, ale za to mam mase modułów które naprwde są wygodne w uzytkowaniu, rzepy są dobrej jakości i nie ma co sie bać, że sie zgubi maga, albo zawartość ładownicy kiedy klamra jest odpięta.

Edited by ravic
Link to post
Share on other sites

To daj mu pozostałe 9/10 ceny, to sobie kupi oryginał... Z tego co widze to on nie pytał "co kupić", tylko jak usztywnić ładownice...

 

1. Dlaczego ja mam mu dać na nią pieniądze?

2. W tym brutalnym zdaniu zawarta była prosta wskazów, do której kolega RoMiN sam dojdzie: "Po co kombinować z usztywnieniem i marnować czas i energię, skoro lepiej jest kupić porządny sprzęt?" Jeżeli kamizelka faktycznie jest mu potrzebna do przenoszenia wyposażenia to niedługo sam zorientuje się, że ta nie spełnia jego oczekiwań (a jak widzę już nie spełnia) i będzie szukał lepszej...

 

Ronin

Link to post
Share on other sites

Ravic, dzięki za zdjęcia. Jak znajdę czas i chęci to coś popróbuje. Kamizelka jako tako jest dobra, lecz ładownice (torby) nie są zbyt dobrej jakości. Spróbuje zrobić tak jak opisał Ravic. Mam nadzieje, że w przyszłości znajdą się fundusze na lepsze ładownice

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...