Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowa gen kulek P&J


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piszą że do luf precyzyjnych^^ To może być odpowiedź na kulki Gunfire. Ale coś to śmierdzi ceną, przypada 1 grosz za jedną kulkę. Za dobre kulki idzie trochę więcej.. Ale co ważne, jeśli się sprawdzą to mają każdą najczęściej używaną wagę.

Napiszę do Krakmana w tej sprawie.

Edited by dr_wisla
Link to post
Share on other sites

O to chodzi właśnie, że są lipne w preckach. Napisałem już do Krakmana, spytałem czy testowali te kulki w preckach Systemy (bo takie tylko mają z tych lepszych) i jeśli tak to jak to wypadło.

Johny89, porównywałem z Blasterami, które idą grubo ponad 1 grosz za kulkę ;).

Link to post
Share on other sites

Przy kupowaniu precki systemy sprzedawca z krakmana mówił, ze oni strzelają z p&j z tych precek i nie ma problemów. Miałem na stanie jeszcze parę tysięcy p&j i po wystrzeleniu 2 hicapów nie miałem problemów z zacinkami ;) Zobaczymy jaka będzie ta nowa seria kulek p&j. Jeśli sie bedą dobrze sprawować w preckach to będą niezła konkurencją dla innych kulek. Np. 1 kulka excel wychodzi 1.59 gr.

Edited by rdk
Link to post
Share on other sites

Gadałem z pewnym sprzedawcą, który testował GunFire na preckach - zero problemów. PeJoty jak widać mają być alternatywą dla GunFIre'ów, przy okazji w podobnej cenie. Osobiście preferowalbym Gunfire - do firmy PeJot nie jestem przekonany.

Link to post
Share on other sites

Powinieneś się obawiać, oni tam dla żartów opiłki żelaza wsypują ;) Taki humor serwisowy :>

 

Konkretnie - które pejoty? Ja strzelałem parę k zwykłych PJ na systemie 6.04 i nie zdarzyła mi się ani jedna zacinka. Sprzedawca radził sprawdzać, czy nie ma żadnych "niedorobionych" egzemplarzy w opakowaniu, nie sprawdzałem - na szczęście widocznie nie trafiłem na takie. Tym niemniej należy mieć się na uwadze ;)

Argument "za tanie aby było dobre" nie sprawdza się - akcesoria i części ostatnio sporo tanieją przecież.

 

Krakmana mam pod ręką i wygląda na to, że przerzucę się na te nowe kulasy...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

U mnie i kumpla to pejoty jakoś hopkek nie kręci tych kulek. Raz jest dobrze a po chwili słabo. Taka loteria. Mam M15A2 z 370fps i gumką systemy. No jakoś tak nie widzę szałowych wyników na tych kulkach

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...