Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bardzo ciekawe, nowe kulki BBBMAX


Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powątpiewam. Jest tam flaga szwajcarska. To znaczy że będzie drogo. Jak wszystko co szwajcarskie : zegarki, ser :P

 

Po za tym, proces produkcyjny jest tak czysty, i lepszy że musiało to kosztować więcej, no nie ma siły :P

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

 

z jak mocnej repliki to było strzelane?

Pytam, bo strzelałem do zwykłych uvexów x-one i nie udało mi się ich przebić - replika ma 640 i powinno wystarczyć :mrgreen:

A co do biodegradowalności tych kulek to chyba nie do końca jest tak jak myśli większość, są ekologiczne, to fakt ... bo wykonane są ze szkła, a piasek jest ekologiczny :wink:

Link to post
Share on other sites

nie wydaje mi się, strzelałem do różnych materiałów, dewastują mniej więcej tak samo jak inne kulki. Istotna różnica występuje w wypadku szyb - ale to jest jak najbardziej zrozumiałe, materiał ten sam a kulistość daje przewagę nad taflą ...

 

ps. tak sobie myślę, że zęby może wybijać bardziej niż kompozytowe kulki

Link to post
Share on other sites

Czy mógłby ktoś opowiedzieć jak to jest z niewidzialnością tych kulek.

 

sprostowanie, gdy świeci ostre słońce kulki BBBMAX ( te szklane) są doskonale widoczne widać je rewelacyjnie :lol: zwłaszcza pod słońce

 

Raczej nie widzę związku.

 

kulistość jako forma jest bardziej wytrzymała :)

 

a, i jeszcze jedno - lecą jak po sznurku, nie świrują, choć nie są ciężkie

Link to post
Share on other sites

Źłe się "ustosunkowałem" ;) chodziło mi o fragment nie o kulistości tylko o "ten sam materiał" ;)

 

 

kulki są ze szkła, podobnie jak szyby w oknach... :poddanie:

 

cały czas słyszę, że są bio i pęcznieją w wodzie i takie tam. Rozbijałem je, traktowałem kwasami ( dopiero azotowy daje radę ) męczyłem palnikiem i twierdzę że te kulki są robione ze szkła

Link to post
Share on other sites

Ok nie neguję tego z czego są ;) Chodzi mi o to że to że są z tego samego materiału co "cel"-szyba nie ma znaczenia w kwestii rozbicia bądź nie szyby ;) znaczyłoby to że żeby rozwalić deskę trzeba strzelić z drewnianej kulki ;) Albo żeby przebić stalową płytę trzeba strzelać stalową amunicją ;) itp ;) Tylko tyle ;)

Link to post
Share on other sites

chodziło mi o łatwość z jaką rozbijają szyby, bo są ze szkła ( kulki ) kompozytowe kulki nie radzą sobie z grubym szkłem...przy czym nie do tego je kupiłem ... raczej :wink:

 

nic to, jutro jeśli czas pozwoli przetestuję celność/powtarzalność /zasięg

Link to post
Share on other sites

i po :)

więc tak, CA 25 640 fps, do 50 metrów walą w punkt - właściwie obiekt 17 na 17 centymetrów.Problem w tym, że odbijają lakier z blachy obudowy kompa :???:

Na 60 metrach świrują jak głupie :cry: , dolatują na 90 metrów w miarę równo lecąc, ale trafienie możliwe przypadkiem :wink:

Może replika za mocna, zwłaszcza że ma hopsiupa. Bez tego wynalazku latało by to zdecydowanie stabilniej

Link to post
Share on other sites

szyba grubości 5mm ( lustro ), ruger 410 fps 2 metry - każda kulka kompozytowa rozbija się na powierzchni, BBBMAX robi ładne dziury

 

AR-11 icon_wink.gif

 

no właśnie, jak bawiłem sie "takim czymś" na CO2 i uzyskałem 900 fps to w każdych goglach wywalało dziurę średnicy 15 milimetrów :strach:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...