Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ubior Stalkera


Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak gorka to bardzo fajna sprawa:)

 

lesiulodz:O klimacie możnaby podyskutować jakbyś trzymał SWD albo VSS, no w ostateczności homemade railguna

 

Znajdź replikę WSS Wintorez... Jakby była dawno bym kupił...

Jak już wcześniej powiedziano stalker używał tego co udało mu się zdobyć/zrobić. Dlatego też na przykład(Gra) stalkerzy wolności mają niemiecki sprzęt i broń. Po prostu został on ukradziony/zakupiony za granicą i przeszmuglowany do zony. Niektórzy stalkerzy są wspierani przez rządy różnych państw, stąd wojskowy szpej. A jeszcze inni utłukli jakiegoś wojaka i na nim zdobyli sprzęt. W sumie tacy stalkerzy mogą mieć prawie dowolną(bo bez przesady, barrett w zonie to już przegięcie) broń, szczególnie pochodzącą z pobliskich państw...

Edited by thorien
Link to post
Share on other sites

Żeby skończyć suche dyskusje czy broń dana pasuje czy nie:

http://stalker.funday.pl/readarticle.php?article_id=21

Więc skończcie proszę już te suche dyskusje bo jak widzę "z VSS byłby klimat a z AK nie" to nie wiem czy się śmiać czy płakać. W grze jest nawet Desert Eagle, FN2000 czy G36 więc jak widać nie tylko ruska broń pasuje.

 

 

To właśnie usiłuję do cholery powiedzieć!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Arend ja tyż mam pare (w tym moja ulubiona Dragera z wycieraczką), ale ta jest najbezpieczniejsza przez szybę balistyczną z przodu.

 

WeRT to był scenariusz, a właściwie jego druga cześć, dotyczący epidemii wirusa, która doprowadziła do odcięcia Warszawy od reszty kraju. Oczywiście w pierwszej części było jeszcze w miarę bezpiecznie, ale rząd Polski zdecydował się zatuszować sprawę małym nalotem. Niestety to tylko rozpyliło wirusa na większym obszarze. Pojawiły się strefy skażone niebezpiecznymi substancjami, miejsca masowego składania trupów (których nie ma komu palić) itp.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...