Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Star L85 A2 vs. G&G L85 A2


Recommended Posts

Który jest lepszy. Obecnie zastanawiam się nad kupnem eLki, jednak nie wiem jakiej firmy.

 

Jaka jest różnica miedzy tymi replikami?

- Jeśli jest jakaś różnica, to czy jest to "rażące".

 

Co polecacie?

 

Czy ktoś ma któregoś z tych gun'ów ?

- Jeśli tak to jakie wrażenia

 

 

Generalnie proszę o opinie :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nie mogę nigdzie znaleźć dostępnego L85 firmy ICS .. :( ( specshop, asgshop, capriasg, wgcshop itp. itd.... )

 

Z braku laku ładniej zewnętrznie wygląda l85 stara, ale mam pytanie - co kryje się pod słowami "*Revolution Plastic Gear Box, Higher Stability" , bo takie coś napisali panowie z WGC shopu ( http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...-L85A2_srch_l85 )

 

Pytanie z początku tematu dalej jest bez odpowiedzi - co lepsze ? G&G czy STAR ? Najlepiej bym wziął ICS'a, ale go nie ma.

Link to post
Share on other sites

Odkryłem już w międzyczasie, że ICS'owskiej jeszcze nie ma poprostu. :D To sobie na nią poczekam. Wybór jest jednoznaczny

 

Dzięki za radę. Dalej mnie korci wiedzieć co to jest ten plastic gearbox.... bo jest droższe od G&G. Ktoś może miał tą elżbietę STAR'a ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Różnice co do wyglądu to nie powinno stanowić problemu, co do działania to ICS jest nowością, trzeba poczekać aż troszkę pochodzą. Swoja drogą ciekawe ile ich sprowadzili ?

 

Różnice są chyba w wymiarach. poza tym ICS ma inny wygląd otwieranej nakładki. No ICS to wersja A2, inna rączka przeładowanie, nie ma też blow-back'a. Tłumik ICS ma mniejsze otworki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
QUOTE(Ponton @ 2/6/2008, 20:37) *

 

co kryje się pod słowami "*Revolution Plastic Gear Box, Higher Stability"

 

Myślę, że w wolnym tłumaczeniu: "omijaj dużym łukiem" icon_cool2.gif

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

Na czym opierasz swoje wnioski? Bo używam STARa od 2006 roku i tylko przez moje eksperymentowanie z przerabianą głowicą V6 guardera (źle docięta) pękały szkielety i to przy M130-M150. Pierwszy wytrzymał 2 lata na M120 guardera bez żadnego jęknięcia. Na ten moment przy stockowej sprężynie jest ok 425fps. Jak komuś nie pasuje szkielet z poliwęglanu to są dostępne metalowe na łożyska 8mm. Lufa nie najlepsza ale po wypolerowaniu jej i włożeniu do innej repliki działa bardzo dobrze. Star jest dla osób lubiących grzebać w replikach aby je doprowadzić do stanu idealności a później tylko cieszyć się bardzo dobrymi osiągami.

 

Jak coś służę pomocą z tymi replikami w tym też Aresa.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...